dedicante.pl

Opinie (1033) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1910)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

Piękne i precyzyjne wykonanie bransoletek. Na żywo robią dużo większe wrażenie niż na zdjęciach. Do tego prezentacja biżuterii w ozdobnym pudełeczku wraz z dedykacją dają fantastyczny efekt. Poza tym ekspresowa realizacja zamówienia oraz dostawa pod wskazany adres. Bardzo polecam!
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękuję bardzo za tak wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że jesteś pod wrażeniem naszej biżuterii i prezentacji w naszym specjalnym pudełku. Staramy się zapewnić niezapomniane wrażenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że mogliśmy przekroczyć Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie .
Bransoletka dla mężczyzny okazała się idealna. Czuć dobrą jakość. Paczka przyszła bardzo szybko i pięknie zapakowana :) Polecam <3
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że bransoletka była idealna i że podoba Ci się jej jakość. Doceniamy również, że zauważyłeś, jak szybko dotarła Twoja paczka i że była pięknie zapakowana <3 Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie!
Bardzo fajny prezent dla żony i córek . Zawieszki z imionami bardzo ładnie wykonane . Polecam
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że znalazłeś świetny prezent dla swojej żony i córek. Wkładamy wiele wysiłku w projektowanie naszej biżuterii i wspaniale jest widzieć, że nasza praca jest doceniana. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
Wszystko ok pięknie wygląda choć sznureczek mógłby być trochę grubszy
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Doceniamy Twoją opinię. Uwielbiamy dostarczać naszym klientom delikatną, klasyczną biżuterię, która stanowi ponadczasowy symbol piękna. Chociaż rozumiemy twoją uwagę na temat grubości sznurka, mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się zakupem i nosić go przez wiele lat!
Skórzana część breloczka szybko się porysowała Grafika bardzo ładna
3 mar 2024
Ekspresowa wysylka dobry kontakt ze sprzedajacym sliczny lancuszek
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Miło nam słyszeć, że miałeś tak przyjemne doświadczenia z naszą szybką wysyłką i świetnym kontaktem ze sprzedawcą. Staramy się tworzyć piękną biżuterię, która sprawi, że każdy klient poczuje się wyjątkowo. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję!
Pięknie zapakowana paczka. Śliczne charmsy,cudowne wykonanie
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa na temat opakowania i zawieszek! Naprawdę doceniamy twoją pozytywną recenzję.
9 mar 2024
Bardzo polecam! Pięknie zapakowane, idealne na prezent
2 mar 2024
wszystko super. może trochę dokładniejsze wykonanie.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Naprawdę doceniamy twoje opinie - zarówno pozytywne, jak i konstruktywne. W Dedicante dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć unikalne produkty wysokiej jakości, które możesz z dumą prezentować każdego dnia.
9 mar 2024
Pięknie zapakowane, nie zmieniajcie tego :)
Szybką wysyłka, a łańcuszek jest śliczny.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś naszyjnik i że Ci się podoba. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i mieli jak najlepsze doświadczenia. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za zakupy u nas!
Bardzo szybki czas realizacji. Polecam
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia i doceniamy Twoją rekomendację. Polecamy się na przyszłość .

Przepiękne wykonanie 😍.Serdecznie polecam 😍😍

Przepiękne wykonanie 😍
Wszystko pięknie ♥️
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za podzielenie się opinią :)
Polecam na 100%
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za podzielenie się opinią , jest ona dla nas bardzo ważna :)