roboczebhp.pl

Opinie (341) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (851)

Ważny od: 23 wrz 2021
roboczebhp.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 gru 2023
Все подобається,якщо чогось немає-задзвонять,підберуть заміну. Рекомендую і магазин і товар! Єдине,що не дуже подобається-це доставка 5-6 днів. Але про це вказано на сайті,тому притензій немає.

30 maj 2023
Brak jakiego kolwiek kontaktu ze strony sklepu o przyjętym zamowieniu po otrzymaniu zaplaty. Długi czas oczekiwania na przesyłke a w koncu otrzymalem spodnie w innym rozmiarze niz zamowiony przeze mnie i w dodatku w stanie wygladającym na używane.

Opinie nt. sklepu roboczebhp.pl

30 maj 2023
23 lip 2023
Jakość butów jest zła, bardzo gorąca i niewygodna.. przyszedł z wadą, zaproponowałem odesłanie ich z powrotem do wymiany, ale nie mam czasu czekać, muszę od razu zobaczyć, co wysyłasz. Szkoda, ale nie zamówię już u tego sprzedawcy. Nie polecam.
6 wrz 2023
towar nie spełnia tego co zwsze . Rozmiar niby ten, a całkiem inny .Trzeba było odesłać , i ...czekam na zwrot pieniędzy lub inny większy rozmiar....
7 cze 2023

spodnie robocze

spodnie gatunkowo ok ,rozmiar też tylko nie był ten model co zamawiałam ponieważ odblaskowe pasy nie były na rogu nogawek tylko po środku .
30 sie 2023
Przyspieszyć czas realizacji zlecenia
14 paź 2023
Szanować klienta i jego czas.
18 sty 2024
Brak zamówionego towaru
11 lip 2023
w trakcie sprawdzania

produkt nie wysłany .

produkt nie wysłany .
Odpowiedź ze sklepu roboczebhp.pl
12 lip 2023
Klient nie opłacił zamówienia więc towar nie został wysłany.