louis.pl- Logo - Opinie

louis.pl

Opinie (842) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2747)

1 kwi 2024
Całkiem sprawnie poszło z zamówieniem kilku kasków. Kaski dobrze zabezpieczone do transportu. Odejmuje gwiazdkę za brak języka polskiego w niektórych momentach.

22 sie 2023
Niesty ale kask był używany o czym świadczą pozostałości owadów we wlotach powietrza. Dodatkowo kask przyszedł bez oryginalnego pudełka oraz z zamontowanym już pinlokiem. Na stronie nie było informacj, że kask jest używany. Nie odesłałem paczki tylko dlatego że był mi potrzebny na podróż Sama przesyłka była dość szybka, ale to chyba plus dla DHL. Po tak dużej marce jak LOUIS spodziewałem sie trochę wiecej. Bede sie długo zastanawiał nad kolejnym zakupem

Opinie nt. sklepu louis.pl

7 sie 2023
akcesoria dostępne są dobrej jakości, jednak mało możliwości w stosunku do BMW F 650 GS 00 - 03, a te motory są na tyle dobre, że jeszcze przez wiele lat będą jeździły, lubimy te motorki.
BG
Bartek G.
Szczecin

Shoei GT-Air II Aperture TC-5 Kask integralny

Zakupiony kask, wraz z dodatkami, szybko do mnie dotarł. Przesyłka była zabezpieczona dodatkowym pudełkiem kartonowym zabezpieczającym przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Kask prezentuje się dobrze i pasuje do mojej głowy. Nie miałem jeszcze okazji przetestować go podczas jazdy.
6 sie 2023

Sklep godny polecenia

Rzetelna informacja o produktach. Łatwa procedura zakupu i szybka wysyłka.
5 sie 2023
Proszę skrócić czas od momentu założenia zamówienia do czasu. Wysyłki
4 sie 2023

Szyba świetna, dostawa bardzo szybka.

Szyba świetna, a dostawa błyskawiczna, 4 dni po zamówieniu był już kurier z zamówieniem.
4 sie 2023
Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny wszystko jak należy POLECAM

Profesjonalny sklep

Szybka dostawa, jakościowa obsługa
3 sie 2023
3 sie 2023
ok
31 lip 2023
Polecam. Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem
30 lip 2023
Komunikacje z klientem
Odpowiedź ze sklepu louis.pl
31 lip 2023
Dear Sir , Thank you for your message. What do you mean by that ? Co przez to rozumiesz? If you have any further questions, please do not hesitate to contact us via e-mail or under the telephone number you find below. Thank you in advance. Best regards Besma Loucif / Servicecenter Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH Rungedamm 35 21035 Hamburg Managing Directors: Nico Frey, Joachim Grube-Nagel Register court: AG Hamburg HRB 134260 --------------------------------------------- From: patryk.sitek.poczta@gmail.com To: patryk.sitek.poczta@gmail.com Subject: Channel-Bewertung (louis.pl) Date: 30.07.2023 patryk.sitek.poczta@gmail.com patryk.sitek.poczta@gmail.com Bewertung 3 Komunikacje z klientem Komunikacje z klientem Aktueller Kommentar von patryk.sitek.poczta@gmail.com, 30/07/2023 09:22 Bewertungsdetails Erstellt am 30/07/2023 09:22 Bearbeitet am Kanal louis.pl Referenz 9991277-896344 Transaktionsdatum 30/07/2023 09:21 Event