louis.pl- Logo - Opinie

louis.pl

Opinie (740) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2644)

Zachęcony ceną, kupiłem z wysyłką do Polski. Płatność w Euro. Przesyłka przyszła w pięć dni roboczych, niestety Kask okazał się za mały :-( zwrot darmowy, przesyłka poczta-polska... - kolejne 7 dni roboczych. zwrot pieniedzy w dwa dni od otrzymania paczki. Nie rozumiem dlaczego na koncie prywatnym nie mozna uzyskać faktury vat, trzeba rejestrować sie na konto firmowe ? Pierwsza przesylka musi byc na adres podany w rejestracji - (nie znalazelem takiej informacji na stronie)poprostu nie przepuszcza dalej. Informacje taka otrzymalem dopiero na infolinii - niby w celach weryfikacyjnych, ale jak przesylka jest juz w Polsce dostajesz linka do sledzenia przesylki z mozliwoscia przekierowania na inny adres, absurd jak za komuny. Jesli komus sie nie spieszy z zakupem polecam.

22 sie 2023
Niesty ale kask był używany o czym świadczą pozostałości owadów we wlotach powietrza. Dodatkowo kask przyszedł bez oryginalnego pudełka oraz z zamontowanym już pinlokiem. Na stronie nie było informacj, że kask jest używany. Nie odesłałem paczki tylko dlatego że był mi potrzebny na podróż Sama przesyłka była dość szybka, ale to chyba plus dla DHL. Po tak dużej marce jak LOUIS spodziewałem sie trochę wiecej. Bede sie długo zastanawiał nad kolejnym zakupem

Opinie nt. sklepu louis.pl

Przy zamówieniu mały niesmak dla tego tylko 4 a nie 5 gwiazdek. Miałem w koszyku produkty , po kilku godzinach wróciłem do strony i zakupu produktu okazało się że koszyk pusty i mósiałem na nowo szukać produktów ktore mialem zapisane . Okazało się że cena za te same produkt co miałem zapisane była już wyższa a dokładnie olej . Wiem że dodając do koszyka to jeszcze nie tranzakcja ale choć te kilka godzin uważam cena powinna być taka jak zapisany koszyk z produktami i koszyk nie znika . A następnie tworząc na nowo cena wyższa.
1 kwi 2024
Całkiem sprawnie poszło z zamówieniem kilku kasków. Kaski dobrze zabezpieczone do transportu. Odejmuje gwiazdkę za brak języka polskiego w niektórych momentach.
23 mar 2024
Kolejny raz korzystam z usług Louis. Części, narzędzia, kompletny ubiór motocyklisty, ale także upominki i miłe gadżety. Wysyłka szybka, natomiast mały minus za zestawienie towarów i zabezpieczenie paczek. Nie wysyłajcie ciężkich podnośników razem z kaskiem za 800 euro.
Bardzo dobry sklep - szybka wysyłka i dobre ceny. Z cenami trzema tylko uważać, bo wysyłka jest z DE i przeliczenie z EUR na ZŁ nie zawsze jest 1:1 jak cena podana na stronie - różnica kilku zł, ale informują o tym przy składaniu zamówienia. Przesyłka przyszła w 3 dni.

Bardzo szybka dostawa zamówionego towaru.

Podoba mi się u Was profesjonalizm i szybkość działania. Ostatnio zamówiłem trzy rozmiary kombinezonu przeciwdeszczowego aby dopasować swój rozmiar. Wybrałem jeden a dwa odesłałem. Bezpłatnie. W innych sklepach trzeba odsyłać na własny koszt.
Bardzo szbka dostawa, Jeden z zamowionych towarow jest uszkodzony. Reszta w porzadku. Od lat korzystam z tego sklepu i ogolnie jestem zadowolony
Polecam sklep Louis. Szybko, sprawnie, bez problemów. We wszystkich ustaleniach co do produktu, zawsze szybka reakcja na odpisywanie maili.
JH
Jacek H.
Kraków
Wszystko szybko, sprawnie, bezproblemowo i transparentnie. Dzięki Waszej pełnej komunikacji czułem się bezpiecznie robiac u Was zakupy.
30 mar 2024
Generalnie zakup bardzo przyjemny. Towar dostarczony w bardzo szybkim terminie. Zestaw kluczy solidny i wygląda na trwały.
I'm very happy with the easy shopping process and fast delivery at your site. Thanks for a great experience!
Jestem bardzo zadowolony z zakupu jaki obsługi pracowników firmy Louis polecam, ceny bardzo atrakcyjne
Best shop in this part of Europe. Good prices and responsive support. What more would you want :).

Wszystko OK

Szybko, profesjonalnie, zamówione elementy kasku dotarły bardzo szybko, wszystko zgodne z opisem
23 mar 2024

Polecam zakupy w Louis

Zakupiłem kask Shoei Nxr2,paczka doszła dość szybko i bezpiecznie,polecam tam zakupy pozdrawiam
Kupiona navi Tomtom. Płaciłem przelewem po przewalutowaniu na euro. Wszystko sprawnie.
Super sklep. Błyskawiczna wysyłka. Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Polecam w 100%.
Bardzo szybka reakcja i przesyłka. Działanie na 5! Na pewno wrócę na dalsze zakupy !

Warto tu robić zakupy

Szybka realizacja zamówienia i wysyłka. Super sklep! Na pewno tu jeszcze wrócę.
Very good item quality and consumer assistance as always i Louis Online Store
1 kwi 2024
Fast delivery and good package quality .and the most importent good price :)