louis.pl- Logo - Opinie

louis.pl

Opinie (952) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2857)

1 kwi 2024
Całkiem sprawnie poszło z zamówieniem kilku kasków. Kaski dobrze zabezpieczone do transportu. Odejmuje gwiazdkę za brak języka polskiego w niektórych momentach.

22 sie 2023
Niesty ale kask był używany o czym świadczą pozostałości owadów we wlotach powietrza. Dodatkowo kask przyszedł bez oryginalnego pudełka oraz z zamontowanym już pinlokiem. Na stronie nie było informacj, że kask jest używany. Nie odesłałem paczki tylko dlatego że był mi potrzebny na podróż Sama przesyłka była dość szybka, ale to chyba plus dla DHL. Po tak dużej marce jak LOUIS spodziewałem sie trochę wiecej. Bede sie długo zastanawiał nad kolejnym zakupem

Opinie nt. sklepu louis.pl

27 maj 2024
Produkty nowe, dobrze zapakowane, dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych. Wymiana bez żadnego problemu. Szczerze polecam!
18 maj 2024
Szybkość realizacji zamówienia, wysyłka oraz jakość produktu wraz z ceną na duży plus. Na minus dostawca paczka przybyła bardo szybko do Polski za to kurier DHL trzymał ją tydzień czasu i nie dostarczał odznaczając, że już była próba dostarczenia jej gdzie czekałem w domu i nikt nie dzwonił.
Firma godna polecenia, na korespondencję odpowiadała natychmiast. Tarczę którą zamuwiłem zgadzała się zgodnie z opisem już zamontowana i sprawuje się dobrze. Pozdrawiam serdecznie i polecam. Napewno znowu się odezwię.
20 maj 2024
Super sklep .Podejście do klienta w internecie jest rewelacyjne . towar zawsze zgodny z opisem . Wysyłka do Polski realizowana błyskawicznie . Rzadko korzystam z opcji zwrotu ale zwrot jest bezproblemowy i szybki
27 maj 2024
Wszystko było perfekcyjnie poza czasem realizacji — mógłby być krótszy, oraz dokładnością śledzenia etapów zamówienia — śledzenie mogłoby być bardziej szczegółowe.
25 maj 2024
Żetelna i kompetentna obsługa po mimo braku czesci zamowienia przesylka zostala doslana po 3 tygodniach .Brawo za uczciwość Pozdrawiam
Zakup przebiegł sprawnie , jedynie co to trzeba opłatę za zakupy wnieść w EUR ogólnie polecam
24 maj 2024

Jestem zadowolony z wysyłki, zamówiony przeze mnie towar totarł szybciej niż się spodziewałem 💪

Cena i czas

Cena całego zestawu produktów i czas wysyłki. Wszystko ładnie zapakowane i zabezpieczone.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka dostawa , towar zgodny z opisem.
17 maj 2024
Jestem zadowolony z zakupu i szybkiej obsługi i przesyłki. Zdecydowanie polecam.
Jestem zadowolony z zakupu, dobre ceny i gwarancja orginalności pochodzenia.
20 maj 2024
Dobra cena i szybka wysyłka. Kolejne zakupy z których jestem zadowolony.
Wszystko ok.. bez uwag.. czas realizacji i sama realizacja na poziomie
Sprawna wysylka. Towar odpowiednio zapakowany. Konkurencyjna cena
25 maj 2024
Everything was OK.. pretty fast shipping.. price also very good 👍

Bluza highway 1

Bluza pasuje idealnie, towar dobrej jakości.Polecam sklep Louis!

Wszystko ok. Polecam

Polecam ze względu na konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę.
25 maj 2024
Wszystko przebiegali bardzo sprawnie. Towar bez zastrzeżeń.
17 maj 2024
Dobry towar; szybka reakcja sklepu; bardzo dobra obsługa.