Kocham Zabawki- Logo - Opinie

Kocham Zabawki

Opinie (267) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (380)

Ważny od: 8 lut 2022
Kocham Zabawki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Latająca wróżka - Wasza oferta zabawki bardzo zachęcająca i całkowicie zgodna z otrzymanym zamówieniem. Krótki czas dostawy. Świetna ta laleczka. Ja już ją przetestowałam i wyobrażam sobie minę mojej Wnusi gdy znajdzie ten wymarzony prezent od Mikołaja :⁠-⁠D
BK

26 gru 2023
Towar zamówiony totalnie niezgodny z opisem ani wielkosc,ani zawartość o jakości nie wspomnę.Zabaeka z alixpress za 4 zł sprzedawana za 122 zł szczyt wszystkiego.Dziadostwo z tektury.Jak można sprzedawać coś takiego.Prezent miał być dla.synka po otwarciu nie.bylam w stanie zakaowac i dać to synkowi pod.choinke został bez.prezentu musialam na szybko.vos kupować.Nie polecam

Opinie nt. sklepu Kocham Zabawki

Odpowiedź ze sklepu Kocham Zabawki
Zapraszamy do rozwiązania problemu i kontaktu .
7 lut 2024
Nie dostałam pełnego zestawu, brakowało torebki Maszy
6 lut 2024
21 sty 2024
Obsługa tragiczna, zamówienie wysłane opóźnione, zostałem oszukany. W paczce całkowicie inny produkt wart może 30% ceny która zapłaciłem za inny produkt, który miał przyjść. Napisałem wiadomość do sprzedawcy. Zero kontaktu od prawie miesiąca.
26 gru 2023

Totalna tandeta i naciągactwo.

Zamówiona zabawka na prospekcie wygląda ładnie ale w rzeczywistości kompletnie nie odpowiada cenie. Sprzedajecie ja za 77 PLN a nie jest warta więcej jak 10- 15 pln. Nigdy więcej nie zrobię u was zakupów.
Odpowiedź ze sklepu Kocham Zabawki
Bardzo nam przykro w zwiazku z Pani niesprawiedliwa oceną..Jesli produkt sie Pani nie spodobał,wystarczyło go zwrócic..Podczas zakupu zaakceptowala Pani cene 77zł,a nie 10-15zł..Zapraszam do zapoznania sie z ceną produtu w hurtowni i gwarantuje ,ze jest ona o wiele wyższa ,anizeli w Pani mniemaniu/..Ten produkt cieszy się bardzo duzym zadowoleniem klientów.prosze zapoznać sie z opiniami. Pozdrawiam i pomimo wszystko zycze Zdrowych i Spokojnych Świat .
Otrzymane artykuły nie do końca zgadzają się z zamówieniem. Brak kontaktu ze sprzedającym w celu wyjaśnienia pomyłki. Cztery dni nie można się dodzwonić.No , cóż będę próbowała dalej...
AK
Adam K.
WARSZAWA
12 lis 2023

BRAK

Status zamówienia Nr: 18138 został zmieniony. Data złożenia zamówienia: 06-11-2023 Nowy status: Zamówienie nie może być zrealizowane BRAK AKTUALIZACJI STANÓW
22 gru 2023
moje zamówienie trafiło pod inny adres a nie do mnie wiec jak mam ocenic jak nie mam czego miał być to prezent na gwiazdkę pomylono kody pocztowe
24 gru 2023
Pilot od samochodu co chwilę przestaje działać, chyba nie łącza baterie. Dziecko zamiast dobrej zabawy ma tylko frustrację.
Nie można zrobić płatności, zawiesza się link, a telefon nikt nie odbiera. Lekceważenie klienta. Szkoda.

Zamowienie nie zostało wysłane

Zamówienie nie zostało wysłane. Brak kontaktu ze sklepem, nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu
Zabawki przyszły niedbale zapakowane a jeden z samochodów miał zarysowany dach
16 wrz 2023
Zabawka popsuła się po 1 dniu. Wykonanie tanie - cena kosmiczna. Nie polecam
Produkt ok. Oprócz że , żadnej instrukcji po polsku, zapach nieprzyjemny 😱
26 gru 2023
Nie polecam nikomu na stronie są inne produkty a wysłany jest inny
Zapłaciłam za zabawkę ponad 40 zł przyszła z ceną 25 zł
25 gru 2023