Kocham Zabawki- Logo - Opinie

Kocham Zabawki

Opinie (267) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (379)

Ważny od: 8 lut 2022
Kocham Zabawki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Latająca wróżka - Wasza oferta zabawki bardzo zachęcająca i całkowicie zgodna z otrzymanym zamówieniem. Krótki czas dostawy. Świetna ta laleczka. Ja już ją przetestowałam i wyobrażam sobie minę mojej Wnusi gdy znajdzie ten wymarzony prezent od Mikołaja :⁠-⁠D
BK

26 gru 2023
Towar zamówiony totalnie niezgodny z opisem ani wielkosc,ani zawartość o jakości nie wspomnę.Zabaeka z alixpress za 4 zł sprzedawana za 122 zł szczyt wszystkiego.Dziadostwo z tektury.Jak można sprzedawać coś takiego.Prezent miał być dla.synka po otwarciu nie.bylam w stanie zakaowac i dać to synkowi pod.choinke został bez.prezentu musialam na szybko.vos kupować.Nie polecam

Opinie nt. sklepu Kocham Zabawki

14 sty 2024
Brak towaru zamówienie nie może być zrealizowane. Ale przynajmniej szybka informacja.
9 sty 2024
10 gru 2023
Produkt dobry, wnuczka zadowolona. Zabawka doszła z odklejoną z lewej strony przednią naklejką, stanowiącą przedni panel telefonu, docisnąłem i wygładziłem palcem i narażone się nie odkleja
23 lis 2023
Zabawki ładne, zgodne z opisem dotyczącym wieku, natomiast zdjęcia na stronie nie są wiarygodne, zabawki są dużo mniejsze niż na zdjęciach.
Odpowiedź ze sklepu Kocham Zabawki
24 lis 2023
Dziekujemy za recenzję. Każda zabawka ma podane wymiary na stronie,a zdjęcia muszą dokładnie przedstawiać sprzedawany przedmiot dlatego sa wyraźne.Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie .
6 lip 2023
Wysyłka szybka ale inna metodą niż zamówiłam i zapłaciłam, przesyłka nie zabezpieczona , naklejka lekko zadarta . Jakoś ok.
23 lis 2023
Wszystko ok. Oprócz szybkiej wysyłki. Na stronie napisane wysyłka w 1 dzień a czekałam prawie tydzień.
Przesyłka dotarła szybko. Towar nie był zapakowany zgodnie z zmówieniem. Dlatego ocenione niżej.
25 gru 2023
Gra fajna ale jak na moje troszkę słaba widoczność
21 lis 2023
Jestem zadowolona z zakupu.