Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana

Opinie (775) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1940)

Ważny od: 3 wrz 2020
Polska galanteria skórzana spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sam portfel jest funkcjonalny, solidnie wykonany, spełnia potrzeby ilością przegródek na karty. Niestety jedna z opcji branych pod uwagę przy wyborze portfela, była przegródka na kartę z otworkiem na zewnątrz do płacenia bez wyciągania karty z portfela, która nie działa. Podczas płacenia przy kasie, nadal trzeba wyjąć kartę, sprawdzone w wielu sklepach, i różnych terminalach, zawód zamiast zadowolenia, dlatego ocena dobra.

Zatrzask wyszedł chwilę po tym jak uzupełniłam w portfelu dokumenty Zaznaczam -nie był przeładowany! Szkoda że gdzieś zapodziałam paragon, z pewnością bym go odesłała (konsultowałam to telefonicznie ze sklepem )chociaż dokument zakupu na pewno jest dokumentacji elektronicznej nie chce mi się z firmą kopać. Nie skorzystam z tej firmy ,nie polecam -chciałam wspierać Polski rynek Polską markę

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

3 maj 2024
Portfel dotarł bardzo szybko , spełnił moje oczekiwania jako prezent i możliwość zapłaty przez PayPo w chwili gdy nie mam akurat finansów by zrealizować zakup nie do przecenienia .
27 kwi 2024
portfel jest maly tak jak chcialem miesci d/o 2 karty monety i banknoty jest niezle wykonany ochrona rfid +++ coz wiecej potrzerba +++ pozdro janusz grabowski
MK
Mateusz K.
Kobyłka
Wszystko ok, porządne produkty, zgodne z opisem, szybka wysyłka zamówienia i bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu.
Oba zamówione portfele są piękne, zgodne z zamówieniem. Błyskawiczna realizacja zamówienia.
Pięknie i Solidnie wykonany Szyk i elegancja Jestem bardzo zadowolona
Super jakość, kupiony na prezent więc mam nadzieję że się spodoba
27 kwi 2024
Super wykonanie, mięciutka skórka, szybka wysyłka.
1 maj 2024
Fajny wzór porządnie uszyty dziękuję i polecam
21 kwi 2024
Bardzo fajny portfel, dobrej jakości. Polecam
24 kwi 2024
Bardzo ładnie estetycznie wykony portfel
23 kwi 2024
Polecam produkty najwyższej jakości.
26 kwi 2024
Serdecznie polecam , jakość super ,
29 kwi 2024
Wszystko w najlepszym porządku.
Bardzo dobrze wykonany towar
Szybko i profesjonalnie