Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana
Opinie

znaku jakości

Ważny od: 3 wrz 2020
Polska galanteria skórzana spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted ShopsUwzględnione

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

10 maj 2023
Witam! Jestem zadowolona z zakupionej nerki damskiej w kolorze złotym. Jest identyczna ze zdjęciem , które było umieszczone na stronie. Solidnie wykonana i kolor jak dla mnie jest rewelacyjny , ponieważ imituje jakby faktycznie była pokryta farba ze złotem. Jest lekko przygaszony, a dzięki temu wyglada naturalnie. Cieszę się tym bardziej z zakupu iż to produkt NASZ POLSKI. Wspierajmy naszych rzemieślników , niesamowicie zdolnych i kreatywnych ludzi . Są wspaniali i zasługują na wszystkie gwiazdki. Jeśli mogłabym coś zasugerować to można do takich nerek dodatkowo dołożyć szersze paski , które spowodują zmianę stylizacji na bardziej np sportową, może to być pasek częściowo połączony skóra z jakąś złotą taśmą. Po prostu wymienny. To taki mój pomysł. Dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

5 gru 2022
Dwa istotne problemy z zamówieniem: 1. Portfel reklamowany jako produkt premium, w oryginalnym, estetycznym pudełku, a tymczasem zapakowany jest w ciasne pudełko bez żadnej folii ochronnej, np. bąbelkowej. Przez co w transporcie oryginalne pudełko ulega wytarciu i nie nadaje się w żadnym wypadku na prezent (zdjęcie w załączeniu - jaśniejsze plamy). 2. Zamieszanie z identyfikacją sklepu. Zamawiam portfel na stronie skorzany.com, a dostaję zaproszenie do oceny sklepu "Polska galanteria skórzana", choć nr zamówienia się zgadza. To nie jest jakiś wielki problem, ale przez chwilę można odnieść wrażenie, że zostało się ofiarą jakiegoś oszustwa. Niestety to dość powszechne zjawisko w polskim e-commerce.

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

Klient Polska galanteria skórzana
Torba bardzo ładna, choć na zdjęciach przedstawiona jest jako większą. Szkoda że przedziałka jest wykonana z dykty, bo zaraz ulegnie deformacji. Jeśli miał bym ocenić od 1 do 10 dał bym 8.
13 wrz 2023
Kupiłam portfel jakość ok bez zastrzeżeń, natomiast zawiodłam się na projektancie tego portfela - brak przegródki na monety, no chyba że nie jest to portfel na pieniądze.

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobrej jakości produkty. Bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W piątek zamówiłam, w poniedziałek otrzymałam.
Klient Polska galanteria skórzana
Przepiękny portfel i ładnie zapakowany. Mam nadzieję, że długo posłuży. Duży plus za szybką wysyłkę.
17 wrz 2023
Bardzo ładny portfel ale pudełko prezentów trochę zniszczone. Mogliby być bardziej efektowne.
AK
Andrzej K.
Brzeg Dolny
22 godziny temu
Wszystko mi się podobało i jak dla mnie wszystko jest OK!!! Nie potrzeba niczego zmieniać!!!
Klient Polska galanteria skórzana
Sliczny portfel, bardzo funkcjonalne przegrodki, super wykonanie, mieciutka skorka
17 wrz 2023
Szeroki wybór, korzystne ceny, bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka.
4 wrz 2023
Witam! Portfel bardzo ładny. Starannie wykonany. Gorąco polecam sprzedawcę.
7 wrz 2023

portfel skórzany

Szybka dostawa, bardzo ładnie zapakowane, korzystna cena , wysoka jakość.
17 wrz 2023
Portfel super pojemny. Jakość wykonania również bez zastrzeżeń
Klient Polska galanteria skórzana
Jestem zadowolony z mojego zakupu. Spełnił moje oczekiwania.
18 wrz 2023
Wszystko było dobrze. Nie wiem,co można zrobić lepiej...😅
6 wrz 2023
Szybka dostawa, bardzo dobra jakość galanterii skórzanej.
WG
Wanda G.
Warszawa
Towar zgodny z zamówieniem z estetycznym opakowaniem.
19 wrz 2023
Szybka dostawa a towar zgodny z opisem polecam
14 wrz 2023
Niestety otrzymałam nerkę z popsutym suwakiem
Klient Polska galanteria skórzana
Szybka dostawa i wszystko zgodne z opisem
16 wrz 2023
Portfel spełnia wszystkie oczekiwania!
7 wrz 2023
Wszystko w najlepszym porządku 😀