Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana

Opinie (1031) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2434)

Sam portfel jest funkcjonalny, solidnie wykonany, spełnia potrzeby ilością przegródek na karty. Niestety jedna z opcji branych pod uwagę przy wyborze portfela, była przegródka na kartę z otworkiem na zewnątrz do płacenia bez wyciągania karty z portfela, która nie działa. Podczas płacenia przy kasie, nadal trzeba wyjąć kartę, sprawdzone w wielu sklepach, i różnych terminalach, zawód zamiast zadowolenia, dlatego ocena dobra.

Zatrzask wyszedł chwilę po tym jak uzupełniłam w portfelu dokumenty Zaznaczam -nie był przeładowany! Szkoda że gdzieś zapodziałam paragon, z pewnością bym go odesłała (konsultowałam to telefonicznie ze sklepem )chociaż dokument zakupu na pewno jest dokumentacji elektronicznej nie chce mi się z firmą kopać. Nie skorzystam z tej firmy ,nie polecam -chciałam wspierać Polski rynek Polską markę

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

30 wrz 2024
Kupiłam portfel skórzany, od dawna mi się podobały, chodź wcześniej pokłóciłam się na markowy skórzany z innejznanej na rynku firmy,który totalnie mnie rozczarował .Wróciłam więc na waszą stronę i ten wybór mnie nie zawiódł portfel pięknie wykonany każdy szczegół dopracowany prócz tego oryginalnie malowany miło jest mieć taki uroczy Gadżet oprócz tego jest funkcjonalny wszystko przemyślane tak żeby był praktyczny
4 paź 2024
Wizualnie nerka ładna i dobrze się układa. Niestety odsuwanie i zasuwanie zamka jest niezbyt przemyślane, bo sposób szycia powoduje, ze zamek łapie materiał i należy powoli i ostrożnie odsuwać zamek odchylając równocześnie materiał.

Polecam!

Kupiłam kolejne już etui na klucze. Jest bardzo dokładnie i solidnie uszyte z dobrej jakości materiałów. Na poprzednim po 2 latach noszenia w kieszeni nie ma większych śladów zużycia.
8 paź 2024
Torba jest z bardzo fajnej miękkiej skórki. Pojemna. Jednak przy głównym zamku suwak zabiera ze sobą nadmiar materiału który wystaje i zacina się. Muszę go przyciąć.
Produkty najwyższej jakości. Zgodne ze zdjęciami i opisami na stronie. Wysyłka natychmiastowa późnym popołudniem tego samego dnia. Jestem pod wielkim wrażeniem.
1 paź 2024
Produkt zgodny z opisem,solidnie wykonany. Piękne pudełko prezentowe w zestawie. Solidnie zapakowana paczka
4 paź 2024

PORTWEL WARTY CENY. ŁADNY. TAKI JAKIEGO SZUKALAM. DOSTAWA W CZASIE. DZIEKUJE.
Wszystko zgodne z opisem😀portfel piękny 😀dostarczony już na następny dzień !!
Zgodnie z opisem Super Portfel :) Jestem Bardzo Zadowolony :) Grzegorz.
Szybko, sprawnie. Jakość pierwsza klasa. Z czystym sumieniem polecam
25 wrz 2024
Wysyłka bardzo szybka. Portfel ładny i solidnie wykonany. Polecam
SZybko Sprawnie Solidnie.Towar 1 Klasa zgodny z opisem.Polecam.

Rewelacja

Portfel przepiękny, solidnie wykonany,dostawa szybko.
3 paź 2024
PIEKNY PORTFEL, POLECAM KAZDY DETAL PIEKNIE WYKONANY
29 wrz 2024
Bardzo mi się podoba zapakowanie i sam portfel 😊
7 paź 2024
Towar jest zgodny z opisem. Bardzo szybka wysyłka.
24 wrz 2024
Portfel zgodny z opisem, mąż zadowolony polecam
30 wrz 2024
Szybka dostawa portfel jak w opisie polecam
Kupiony produkt zgodny z opisem i zdjęciem
AC
Anna C.