Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana

Opinie (749) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1896)

Ważny od: 3 wrz 2020
Polska galanteria skórzana spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 maj 2023
Witam! Jestem zadowolona z zakupionej nerki damskiej w kolorze złotym. Jest identyczna ze zdjęciem , które było umieszczone na stronie. Solidnie wykonana i kolor jak dla mnie jest rewelacyjny , ponieważ imituje jakby faktycznie była pokryta farba ze złotem. Jest lekko przygaszony, a dzięki temu wyglada naturalnie. Cieszę się tym bardziej z zakupu iż to produkt NASZ POLSKI. Wspierajmy naszych rzemieślników , niesamowicie zdolnych i kreatywnych ludzi . Są wspaniali i zasługują na wszystkie gwiazdki. Jeśli mogłabym coś zasugerować to można do takich nerek dodatkowo dołożyć szersze paski , które spowodują zmianę stylizacji na bardziej np sportową, może to być pasek częściowo połączony skóra z jakąś złotą taśmą. Po prostu wymienny. To taki mój pomysł. Dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Zatrzask wyszedł chwilę po tym jak uzupełniłam w portfelu dokumenty Zaznaczam -nie był przeładowany! Szkoda że gdzieś zapodziałam paragon, z pewnością bym go odesłała (konsultowałam to telefonicznie ze sklepem )chociaż dokument zakupu na pewno jest dokumentacji elektronicznej nie chce mi się z firmą kopać. Nie skorzystam z tej firmy ,nie polecam -chciałam wspierać Polski rynek Polską markę

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

Sam portfel jest funkcjonalny, solidnie wykonany, spełnia potrzeby ilością przegródek na karty. Niestety jedna z opcji branych pod uwagę przy wyborze portfela, była przegródka na kartę z otworkiem na zewnątrz do płacenia bez wyciągania karty z portfela, która nie działa. Podczas płacenia przy kasie, nadal trzeba wyjąć kartę, sprawdzone w wielu sklepach, i różnych terminalach, zawód zamiast zadowolenia, dlatego ocena dobra.
Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z opisem i zdjęciami, bardzo ładnie wykonany. Szybka przesyłka. Polecam tego sprzedawcę.
MK
Mateusz K.
Kobyłka
Wszystko ok, porządne produkty, zgodne z opisem, szybka wysyłka zamówienia i bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu.
1 kwi 2024
Szybka dostawa zamówienie zgodne z opisem i zdjęciem na stronie także polecam z całego ❤️
EB
Eva B.
Zakroczym
30 mar 2024
Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowany towar, zgodny z opisem, polecam
Piękne, solidnie wykonane, skórzane etui do kluczy.
Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia.
Bardzo fajny portfel, dobrej jakości. Polecam
1 dzień temu
Bardzo ładnie estetycznie wykony portfel

towar zgodny z zamówieniem

szybko, sprawnie, zgodne z zamówieniem
Polecam produkty najwyższej jakości.
6 kwi 2024
jakość wykonania i rozmiar produktu
31 mar 2024
Bardzo dobry gatunkowo portfel