SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2005) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6365)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

SK
Stanisław K.
Góra Puławska
26 cze 2023
Dziękuję za bardzo solidne opakowanie butelek do transportu. Przesyłka dotarła w stanie idealnym.
27 cze 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zakup spełnił Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
27 cze 2023
KS
25 cze 2023
24 cze 2023
Świetny kontakt z Superbutelki! Nic, tylko naśladować :)
MG
Marta G.
Pstrągowa
23 cze 2023
Wszystko pięknie zapakowane , szybka realizacja zamówienia
KA
Krystyna A.
Białobrzegi
22 cze 2023

Świetne pakowanie

Świetne pakowani. Do poprawy kurier inpost przesyłka dodała po 6 dniach
Polecam..
20 cze 2023
Czas realizacji zamówienia, towar zamówiony tydzień wcześniej specjalnie żeby dotarł na weekend... Niestety nie dotarł
21 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zamówienie złożono 13.06.2023r, na drugi dzień paczka od Nas wyszła zgodnie z deklaracją. Z tego co widzimy przesyłka dotarła oraz został zachowany deklarowany czas wysyłki. W razie pytań serdecznie zapraszam do kontaktu :) Pozdrawiamy, Superbutelki
20 cze 2023
Produkty dobrej jakości. Jedyny minus za to, że zamówienie dotarło do mnie po 6 dniach.
20 cze 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie, postaramy się pomóc :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
20 cze 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Niestety, ale nie otrzymaliśmy żadnej informacji odnośnie tego zamówienia. Prosimy o kontakt! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
JB
Jolanta B.
CIECIERZYN
18 cze 2023
AN
Anna N.
Wrocław
17 cze 2023
duży wybór towarów, fajne promocje i szybka dostawa
wszystko ok
16 cze 2023
Jestem mile zaskoczony podejściem do klienta, zgłoszona reklamacja, została niezwłocznie załatwiona. Polecam.