SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (1913) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6228)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Fajny zestaw na przyprawy

Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Chcielibyśmy poinformować, że na naszej stornie oferujemy możliwość zakupienia różnych zestawów etykiet na przyprawy, w tym, m.in. z czarnuszką i kardamonem. Dostępne są również czyste etykiety do samodzielnego wypełnienia, co daje pełną swobodę w personalizacji. Dziękujemy za Państwa wkład w ulepszaniu naszych produktów. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas wszystko, czego potrzebują do uporządkowania i ozdobienia swojej kuchni. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Jedna butelka ma głęboką szramę około 4cm długości głębokości około 0,7mm. Butelki mają dużo bąbelków na szkle, powierzchnia nie jest gładka. Pozostała część zamówienia jest w porządku i dobrze zapakowana, ilość korków i nakrętek jest zgodna z zamówieniem i nawet jest korek więcej co jest kolejnym pozytywem.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na działania firm kurierskich. Niemniej jednak, prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za powstałe niedogodności. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Pojemniki super wykonane, idealne do pakowania próżniowego. Firma bardzo solidna - kiedy okazało się, że jeden z pojemników doszedł potłuczony, natychmiast dosłała kolejny. Na pewno będę tu jeszcze kupować i polecać innym!
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem uszkodzonego pojemnika. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że doceniła Pani nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy Zespół SuperButelki
Szacun dla sprzedawcy, problemy z dostawą zostały rozwiązane przez sprzedawcę, towar został dostarczony + mały bonusik. Genaeralniw wszystko OK', polecam.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat dostawy butelek do wina. Cieszymy się, że pomimo problemów z dostawcą, finalnie udało nam się doprowadzić do szczęśliwego finału i towar dotarł do Pana w nienaruszonym stanie. Doceniamy fakt, że docenił Pan nasze zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Zdajemy sobie sprawę, że opóźnienia w dostawach mogą być frustrujące i dokładamy wszelkich starań, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Jednocześnie dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Mamy nadzieję, że jest Pan zadowolony z zakupionych butelek i będą one służyć do celebrowania wielu wyjątkowych chwil. Zachęcamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, wysoką jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Najbardziej podoba mi się to, że otrzymane produkty są zgodne z opisem i ze zdjęciami oraz to, że spełniają moje oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki

Zaskoczony na plus

Doszło szybciej niż myślałem, towar zabezpieczony bardziej niż to potrzebne, jakość wyższa od oczekiwanej. Polecam

Szybka realizacja zamówienia

Szybka realizacja zamówienia , jedynie mały minus ponieważ nie wszystkie korki pasują do butelek.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziękujemy za poinformowanie nas o problemie z zakrętkami do butelek. Zdajemy sobie sprawę, że niepasujące elementy mogą utrudniać korzystanie z produktu i wywoływać frustrację. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Mimo to, czasami zdarzają się błędy produkcyjne, za co szczerze przepraszamy. Chcielibyśmy prosić Panią o przesłanie nam na adres reklamacje@superbutelki.pl informacji o wadliwych zakrętkach, w tym: - Numeru zamówienia - Zdjęcia wadliwych elementów - Opisu problemu Na podstawie tych informacji będziemy mogli jak najszybciej rozwiązać problem. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na to, że da nam Pani kolejną szansę i ponownie skorzysta z naszej oferty. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Super szybki serwis

Zamówienie przyszło super szybko do Irlandii. Świetnie zapakowane, bardzo dobry serwis. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się niezmiernie, że przesyłka dotarła do Irlandii szybko i bezproblemowo, a towar był odpowiednio zabezpieczony. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał swoje zamówienie w nienagannym stanie. Miło nam również wiedzieć, że docenił Pan nasz serwis. Nasi pracownicy zawsze starają się jak najlepiej doradzić i pomóc w wyborze odpowiednich produktów. Pamiętajmy, że wysyłamy zamówienia do wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także do wielu innych państw na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wielu udanych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Oferta sklepu godna polecenia

Dostawa zamówienia na czas. Towar odpowiednio zapakowany. Asortyment ciekawy i przystępnej cenie.

Świetne butelki

Jedna butelka przyszła pęknięta, ale firma zamiast 20 butelek wysłała mi 22 więc nie narzekam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupu butelek. Bardzo nam przykro z powodu pęknięcia jednej z nich. Rozumiemy Pańskie rozczarowanie i chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie. Jednocześnie doceniamy Pańskie zrozumienie i cieszymy się, że docenił Pan fakt, że wysłaliśmy kilka butelek więcej. Mamy nadzieję, że ten gest dobrej woli zrekompensował niedogodności związane z pękniętą butelką. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy do kolejnych zakupów. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, wysoką jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Szybka , profesjonalna dostawa. Naczynia po paru dniach użytkowania bez zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 kwi 2024
Bardzo szybka dostawa, butelki bardzo dobrej jakości i kształtu, super zapakowane
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Jak zwykle szybka dostawa, bardzo dobre opakowanie i produkty zgodne z ofertą.
BT
Barbara T.
Świdnik
Produkt w pełni zadawalający.Polecam ten sklep z największą przyjemnością.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
BARDZO SZYBKA DOSTAWA,DOBRZE ZAPAKOWANA .TOWAR SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Bardzo polecam, produkt Super. Na pewno zakupie jeszcze nie jeden raz.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Bezproblemowa dostawa. Butelki bardzo dobrze , bezpiecznie zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Etykiety ładna grafika, żywa kolorystyka, dużo miejsca na własny opis
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Wszystko super, butelki super zapakowane, nic się nie stłukło 😊
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Butelki bardzo ładne, niestety przewoźnik słaby 4 szt. rozbite.