nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2613) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 704)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

19 wrz 2024
Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

1 paź 2024
Chińska podróba.
1 paź 2024
Szanowny panie Mariuszu. Dziękujemy za Pana opinię. Chcielibyśmy również podkreślić, że oferowane przez nas produkty marki Gerlach są oryginalne, certyfikowane i pochodzą bezpośrednio od producenta.
7 paź 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że nasze usługi przypadły Ci do gustu. Twoja opinia jest dla nas cenna i traktujemy ją poważnie. Nasz zespół nieustannie pracuje nad ulepszaniem naszych usług i doceniamy Twoje szczere opinie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości.

23 wrz 2024
Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana wiadomość i uwagę. Chcielibyśmy wyjaśnić tę kwestię oraz zapewnić, że produkt, który Pan u nas kupuje, jest w pełni oryginalny i nie jest produktem drugiej kategorii. Wysłaliśmy już do Pana oficjalne oświadczenie od producenta, w którym znajduje się szczegółowe wyjaśnienie, dlaczego niektóre produkty nie posiadają sygnatury, oraz zapewnienie o ich oryginalności. Rozumiemy, że sygnatura jest dla Pana istotnym elementem, dlatego chcemy podkreślić, że brak sygnatury na wybranych produktach nie wpływa na ich jakość ani pochodzenie. Produkt został wyprodukowany w Polsce zgodnie z najwyższymi standardami. Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie
BK
Barbara K.
Szczecin
31 sie 2024
Nie potrzymałam zamówienia.. zadeklarowałam płatność przy odbiorze z uzupełnieniem płatności za dostawę i niestety nie zaufaliście mi Państwo.
3 wrz 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za wiadomość. Sprawdziliśmy szczegóły dotyczące zamówienia numer 376850 i chcielibyśmy wyjaśnić, że została wybrana opcja płatności Blikiem, jednak do tej pory nie odnotowaliśmy wpłaty. Z tego powodu zamówienie nie mogło zostać wysłane. Jeśli preferuje Pani płatność przy odbiorze, prosimy o kontakt, abyśmy mogli dostosować sposób płatności i dokończyć realizację zamówienia. Przepraszamy za wszelkie nieporozumienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Z poważaniem, Nakrywamy.pl
9 wrz 2024
Nie wywiązujecie się z terminu dostawy.Zamiast 24 godziny trwało prawie tydzień,a zależało mi na czasie.
12 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że cenisz sobie punktualność i przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane opóźnieniem w dostawie. Nasz zespół zawsze stara się spełniać oczekiwania naszych klientów i poważnie traktujemy Twoją opinię. Doceniamy Twoje zrozumienie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję lepiej Ci służyć w przyszłości.
31 sie 2024
Proszę o kontakt 695721010
3 wrz 2024
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się z Panem pod wskazanym numerem telefonu. Z poważaniem, Nakrywamy.pl
23 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że uważasz nasze usługi za ogólnie satysfakcjonujące. Chcemy jednak również przeprosić za wszelkie rozczarowania, których mogłeś doświadczyć. W "Nakrywamy.pl" staramy się zapewnić wyjątkową obsługę i cenimy sobie Twoją opinię, która pomaga nam się doskonalić. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie obsłużyć Cię w przyszłości i pokazać Ci nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych możliwych doświadczeń.
15 wrz 2024
15 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Przykro nam słyszeć, że Twoje doświadczenia z naszymi usługami nie były w pełni satysfakcjonujące. Doceniamy jednak wszystkie opinie i wykorzystamy je do ulepszenia naszych usług dla przyszłych klientów. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i sprawić, by każde wydarzenie było wyjątkowe. Mamy nadzieję, że będziemy mieli kolejną okazję, aby służyć Ci pomocą w przyszłości.
9 wrz 2024
12 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Przykro nam, że Twoje doświadczenie nie spełniło Twoich oczekiwań. Niestety nie wiemy co się Pani nie podobało. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mieli okazję powitać Cię ponownie i przekroczyć Twoje oczekiwania w przyszłości.
11 wrz 2024
Dziękuję za Pana opinię i przepraszam za wszelkie niedogodności związane z czasem wysyłki. Chciałbym zaznaczyć, że nasze paczki nie są odbierane przez firmy kurierskie w weekendy, co może wydłużyć czas dostawy, zwłaszcza w przypadku zamówień złożonych w piątek.. Dokładamy wszelkich starań, aby każda przesyłka dotarła do klienta w jak najkrótszym czasie.
2 wrz 2024
6 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogłeś napotkać podczas wizyty. Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i doceniamy Twoją opinię, która pomaga nam ulepszać nasze usługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie obsłużyć Cię w przyszłości.
14 sie 2024

ZAMÓWIENIE DO REKLAMACJI

Musiałam zareklamować zamawiane talerze - moim zdaniem rysy które posiadały powstały od użytkowania sztućców. Osoba rozpatrująca tę reklamację twierdziła, że to wada fabryczna. Sam proces reklamacji trwał długo. Nie otrzymałam propozycji zamiany na nieuszkodzone talerze, od razu zakomunikowano iż będzie zwrot środków.
23 sie 2024
Szanowna Klientko, Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Chcielibyśmy wyjaśnić, że reklamacje dotyczące tego typu produktów są rozpatrywane bezpośrednio przez producenta, a nie przez nasz sklep. W związku z tym, nie mamy wpływu na decyzje producenta ani na szybkość odpowiedzi w procesie reklamacyjnym. Przykro nam, że proces trwał dłużej niż się Pani spodziewała i że nie została zaproponowana zamiana na nowe talerze. W takich przypadkach to producent decyduje, czy oferowany jest zwrot środków, czy wymiana towaru. Niemniej jednak, przekazujemy Pani uwagi do producenta, aby zwrócili większą uwagę na te aspekty. Z poważaniem, Nakrywamy.pl
23 lip 2024
Złożyłem zamówienie na przedmioty znajdujące się w ofercie. Status był jako dostępne na magazynie. Potwierdzono przyjęcie zamówienia. Dopiero po kilku dniach otrzymałem informację, że ta informacja jest nieprawdziwa. Mało profesjonalne.
24 lip 2024
Szanowny Panie Macieju, Dziękujemy za Pana wiadomość i przepraszamy za wszelkie niedogodności, których Pan doświadczył. Chcielibyśmy wyjaśnić, że publikacja nieistniejącej oferty była wynikiem błędu systemu, który objął kilkaset zamówień. Niestety, awaria ta spowodowała, że nie mogliśmy zrealizować Pana zamówienia. Zaraz po wykryciu problemu, podjęliśmy działania mające na celu anulowanie błędnych zamówień oraz zwrot pieniędzy. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.
24 lip 2024
Zamówione słoiki miały zardzewiałe podstawki, naprawdę nikt nie weryfikuje tego co jest wysyłane. Nie odsypiałam towaru z uwagi, że to szkło i metalowe elementy malowałam sama, ogólnie nie polecam
24 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zardzewiałymi pokrywkami. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości i dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem z naszym zespołem w magazynie. Mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości .. Z poważaniem, Zespół Nakrywamy.pl
17 sie 2024
Zamówienie zrealizowane po ponad tygodniu. Niestety 2 z 3 garnków porysowane. Niestety będę odsyłać niepełnowartościowy towar.
23 sie 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za wiadomość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że zakupiony przez Panią towar pochodził z wyprzedaży, gdzie zaznaczaliśmy, że produkty mogą posiadać rysy. Rozumiemy, że może to być rozczarowujące, jednak była to część oferty wyprzedażowej. Jeśli mimo wszystko zdecyduje się Pani na zwrot towaru, prosimy o kontakt, a my udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących procedury zwrotu. Z poważaniem, Nakrywamy.pl
2 sie 2024

Sprzedają produkty których nie mają...

Proszę nie udostępniać ofert produktów, których w rzeczywistości nie ma w magazynie...
16 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy wszystkie opinie, ponieważ pomagają nam one ulepszać nasze usługi. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dostępnością niektórych produktów w naszym sklepie. W Nakrywamy.pl staramy się oferować szeroką gamę produktów wysokiej jakości, a nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, że nasze stany magazynowe są dokładnie odzwierciedlone na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi.
17 sie 2024
Reklamacja rozpatrzona po fakcie. Szczerze mówiąc olewają klienta.
23 sie 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za wiadomość. Przykro nam, że deska nie spełniła Pani oczekiwań. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że odpowiedź na reklamację została udzielona w terminie 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zaproponowaliśmy odbiór w celu zwrotu środków lub rabat posprzedażowy.

Nie poważnie...

Anulowano zakup,ponoć omyłkowo wystawili towar na sprzedaż....
25 lip 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani wiadomość i przepraszamy za wszelkie niedogodności, których Pani doświadczyła. Chcielibyśmy wyjaśnić, że publikacja nieistniejącej oferty była wynikiem błędu systemu, który objął kilkaset zamówień. Niestety, awaria ta spowodowała, że nie mogliśmy zrealizować Pani zamówienia. Zaraz po wykryciu problemu, podjęliśmy działania mające na celu anulowanie błędnych zamówień oraz zwrot pieniędzy. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.
6 sie 2024
Sprawdzić towar przed wysyłką
21 sie 2024
Dokładamy wszelkich starań, aby każda paczka była odpowiednio zabezpieczona i dotarła do Państwa w nienaruszonym stanie. Jeśli jednak zdarzy się jakikolwiek problem z otrzymanym towarem, prosimy o kontakt – niezwłocznie zajmiemy się jego rozwiązaniem.
7 sie 2024
21 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z Nakrywamy.pl. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą jakość i obsługę wszystkim naszym klientom. Poważnie traktujemy negatywne opinie i wykorzystamy je do poprawy naszych usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli okazję ponownie Cię obsłużyć.