nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2111) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9608)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
WSZYSTKO SUPER! BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO DOBRA CENA,BARDZO SZYBKA DOSTAWA,WRĘCZ BŁYSKAWICZNA!SZTUĆCE FLAMES W WALIZCE POŁYSK 80 ELEMENTÓW BARDZO PIĘKNE I DOTARŁY DO MNIE W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM RANO-W CIĄGU 24 GODZIN. Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEN SKLEP I SZTUĆCE GERLACH.TO JUŻ KOLEJNE MOJE TAKIE ZAMÓWIENIE I NAPEWNO NIE OSTATNIE BO JUŻ JUTRO ZAMÓWIĘ KOLEJNE NA PREZENT,TYM RAZEM SZTUĆCE GERLACH VALOR 68 EL. W WALIZCE. :) SZKODA TYLKO,ŻE TERAZ NIE MA MOŻLIWOŚCI KUPIENIA W WALIZKACH SZTUĆCÓW GERLACH ZAWIERAJĄCYCH RÓWNIEŻ 104 ELEMENTY(68 EL.+12 ŁYŻECZEK DO KAWY I 24 SZTUĆCE DO RYB).
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

14 sie 2023
Piszę tą opinię nie otrzymawszy jeszcze zamówienia. Sklep poinformował mnie, że jednej rzeczy brakuje i nie był to problem więc poprosiłem o wysyłkę reszty. Dostałem wiadomość od kuriera, że paczka została zarejestrowana do odbioru, po czym po 3 kolejnych dniach roboczych kolejne informacje, że jednak kolejna rzecz jest uszkodzona i przesyłka się opóźni o minimum tydzień. Nie wiem w jaki sposób działa system ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy po mailu od kuriera że paczka została nadana nagle się okazuje, że nie jest nawet skompletowana. Akurat zawierała produkt, na którym mi zależało aby przyszedł do konkretnej daty więc po mailu od przewoźnika zakładałem że w ciągu 2 dni roboczych będzie. Dodam też, że to nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, z tego co pamiętam prawie każde było opóźnione przez brak produktów.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

29 mar 2024

Zadowolona klientka

Szybka wysyłka i bardzo dobrze zapakowane rzeczy. Ogromny plus za ogromny wybór produktów na różne okazje. To już moje kolejne zakupy na nakrywamy.pl i na pewno nie ostatnie. Ostatnio zakupione złote sztućce myje w zmywarce i nic się nimi nie dzieje. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką wysyłkę i dobrze zapakowane produkty, a także ogromny wybór produktów na każdą okazję! Świetnie wiedzieć, że Twoje złote sztućce wytrzymują również zmywanie w zmywarce! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją lojalność i czekamy na kolejny zakup!
Przesyłka została szybko nadana i była bardzo dobrze zapakowana. Sklep ma opcję zakupu z PayPo i jest to bardzo wygodne. Ceny atrakcyjne. Talerze w rzeczywistości wyglądają odrobinę inaczej, na zdjęciach kolor był delikatniejszy, ale zdecydowałam je zatrzymać.
24 mar 2024
Krótki okres oczekiwania na zakupiony towar bardzo dokładnie i starannie zabezpieczony i wszystko dotarło do mnie idealnym stanie. Bardzo dziękuję i mam jeszcze kilka pozycji które chciałabym kupić 🙂.
28 mar 2024
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że Twoje zakupy dotarły do Ciebie szybko i w jednym kawałku. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i bezpiecznie, i wygląda na to, że i tym razem nam się to udało! Cieszymy się, że wkrótce będziesz naszym stałym klientem.
Zdecydowanie polecam! Świetny kontakt ze sprzedającym, najwyższa jakość produktów, bardzo konkretnie zapakowane! Szczerze mówiąc zamówienie, które przyszło przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania co do jakości produktu i opakowania. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze doświadczenia, a Wasze opinie motywują nas do dalszego działania! Jeszcze raz dziękujemy za udostępnienie!
14 mar 2024

Reklamacja

Dziękuję za szybką realizację zamówienia . Towar taki jaki sobie wymarzyłam. Również bardzo szybko i bezproblemowo uzyskałam artykuły które reklamowałam. Polecam wszystkim nakrywamy .pl.
21 mar 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane i że otrzymałeś produkty, które chciałeś. W Nakrywamy.pl ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie klienta i staramy się zapewnić mu jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Bardzo dobra jest współpraca z firmą. Zamówione produkty są bardzo dobrej jakości, przyszły do mnie szybko, dobrze zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Gorąco tę firmę polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości i cieszymy się, że Twój dotarł bezpiecznie i szybko. Zadowolenie klienta jest podstawą naszej misji i cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy Ci służyć!
18 mar 2024
Pierwszy raz zamawiałam "nakrywamy"i zapewne nie ostatni ponieważ jestem bardzo zadowolona. Kontakt szybki, wysyłka błyskawiczna a porcelana którą zamówiłam jest piękna. Także polecam!!
27 mar 2024
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich pierwszych doświadczeń z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i dostarczać piękne porcelanowe elementy, więc cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
29 mar 2024
Komplet bardzo ładny, talerze ciężkie, masywne kupowałam 2 zestawy i były zdecydowanie delikatniejsze. Bardzo dobrze zapakowane, dotarło bez uszkodzeń. Dziękuję i serdecznie polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że zestaw przypadł Ci do gustu i że dotarł bezpiecznie. Jeszcze raz dziękujemy i doceniamy Twoją rekomendację!
30 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Obawiałam się ,że zestaw może dotrzeć potłuczony, myliłam się, całość starannie zabezpieczona na czas przesyłki. Polecam sklep :)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za recenzję! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i doświadczenie. Miło słyszeć, że jesteś zadowolony z zamówienia i że dotarło ono w idealnym stanie. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas - naprawdę to doceniamy!
Szybka dostawa. W paczce znalazły się pobite talerze. Po złożeniu reklamacji (wysłane zdjęcia) bez problemu nowe talerze były u mnie za 2 dni :) Polecam!

Doskonały produkt i serwis

Wszystkie produkty zgodne z ofertą, kubki termiczne wysokiej jakości za cenę niezwykle korzystną. Starannie spakowana przesyłka, bezzwłocznie doręczona.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania i że nasze ceny były korzystne. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i ciężko pracujemy, aby zapewnić terminową wysyłkę wszystkich zamówień. Jeszcze raz dzięki!

Realizacja zgodna z zamówieniem, wszystko bardzo dobrej jakości, perfekcyjnie zapakowane. Natychmiastowa reakcja na dodatkowe pytania wysyłane mailem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości przedmiotów i że zostały one doskonale zapakowane. Miło słyszeć, że mogliśmy szybko odpowiedzieć na wszelkie pytania. Staramy się oferować najwyższej jakości doświadczenie w Nakrywamy.pl i zawsze jest satysfakcjonujące, gdy wiemy, że odnieśliśmy sukces!
27 mar 2024
Wszystko dotarło w całości i zgodnie z zamówieniem Można pomyśleć o drobnym prezencie w formie kubeczka czy talerzyka Klienci lubią niespodzianki
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że zamówienie dotarło w jednym kawałku i zgodnie z oczekiwaniami. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i jak najniższe ceny.

Naczynia piękne - kolekcja Daisy Lubiana

Naczynia piękne . Doceniam jakość , wygląd i praktyczną cechę jak możliwość mycia w zmywarce . Wszyscy zachwyceni głębokością talerza do zupy .
28 mar 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat jakości, wyglądu i praktyczności naszych talerzy. W Nakrywamy.pl staramy się wnosić radość i wygodę do Twojej kuchni i cieszymy się, że to doceniasz. Jeszcze raz dzięki!
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy ,szybka wysyłka ,towar dobrze zapakowany nie ma możliwości uszkodzenia do podczas wysyłki
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości wysyłki i staranności w pakowaniu zamówienia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze szukamy sposobów na usprawnienie naszych procesów. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Bardzo szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka , gorąco polecam i oczywiście jakość produktów premium
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Naprawdę doceniamy, gdy ludzie dostrzegają wysiłek, jaki wkładamy w to, by nasi klienci otrzymywali swoje produkty szybko i bezpiecznie. Wierzymy w oferowanie wyłącznie produktów najwyższej jakości i cieszymy się, że się z tym zgadzasz!

Produkty zgodne ze zdjęciami , super zapakowane i zabezpieczone. Ekspresowa realizacja zamówienia 🙂 gorąco polecam 😀
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości naszych produktów i szybkości realizacji zamówień. Miło nam słyszeć, że polecasz nas innym - naprawdę doceniamy Twoje pozytywne opinie!
27 mar 2024
Wszystko idealne, czyli dostawa w bardzo krótkim czasie.Sztućce zgodne z oczekiwaniem.Eleganckie, wygodne w użyciu.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe opinie! Cieszymy się, że nasza dostawa była szybka, a sztućce spełniły Twoje oczekiwania. Wierzymy, że ważne jest, aby dostarczać produkty wysokiej jakości, które są zarówno eleganckie, jak i wygodne w użyciu, dlatego cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
24 mar 2024
Szybko zrealizowane zamówienie i bardzo dobrze zapakowane garnki. Odebrałam z paczko atu w nienagannym stanie.
28 mar 2024
Wielkie dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane, a naczynia były bardzo dobrze zapakowane, gdy je otrzymałeś. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie tylko najwyższej jakości produktów i usług, więc zawsze miło jest widzieć, jak klienci się z nich cieszą!
19 mar 2024
Szybka dostawa ,zamówione rzeczy doskonale zabezpieczone na czas dostawy . Bardzo dobra jakość całego zestawu
28 mar 2024
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a przedmioty dobrze zabezpieczone. Nasz zespół wkłada wiele ciężkiej pracy w zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej jakości, dlatego doceniamy Twoją opinię!