nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2235) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9792)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

(2073)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Serdecznie polecam niezdecydowanym !!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenie. Staramy się, aby nasi klienci spędzali czas pozytywnie i przyjemnie, więc wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję! W Nakrywamy.pl naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i nie możemy się doczekać, aby nadal Ci służyć w przyszłości.
Wszystko ok, dobry produkt
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego produktu! Cieszymy się, że miałeś z nami miłe doświadczenia. Naszym priorytetem jest upewnienie się, że każdy, kto korzysta z Nakrywamy.pl, czerpie z tego przyjemność. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, aby poprawić Twoje wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję i poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl i doceniamy Twoje miłe słowa. W Nakrywamy staramy się oferować przyjemne zakupy online i ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję - to wiele znaczy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam świetnej recenzji! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl i doceniamy Twoje wsparcie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta, która pozostawi Cię zadowolonym. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce znów Cię obsłużyć!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby powiedzieć nam, jak sobie radzimy i za miłe słowa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z nami i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Szukałem długo tych talerzy i super że u Was się znalazły. Mam nadzieję że jeszcze się pojawią aby zwiększyć zestaw.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, doceniamy je! Cieszymy się, że znalazłeś talerze, których szukałeś właśnie na Nakrywamy.pl :)
Wszystko odbyło się sprawnie i bez komplikacji. Towar bardzo dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na sprawdzenie Twojego zamówienia. Cieszymy się, że wszystko poszło gładko, a produkt był dobrze zapakowany i zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W Nakrywamy.pl staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę klienta. Doceniamy Twoją opinię i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
Szybko i profesjonalnie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W Nakrywamy.pl dążymy do zapewnienia najlepszej jakości usług i łatwego, profesjonalnego doświadczenia dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy, że poświęciłeś swój czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię! To wiele dla nas znaczy.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione. Twoja opinia jest dla nas bezcenna i naprawdę ją cenimy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Doceniamy wszelkie opinie naszych klientów. Chociaż rozumiemy, że Twoje doświadczenie nie było tym, czego oczekiwałeś, mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości.
Wszystko było dopięte do końca
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi i doświadczenia spełniały najwyższe standardy jakości i satysfakcji. Dziękujemy za danie nam możliwości służenia Ci pomocą i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziesz nam powierzać swoje potrzeby.
wybrany towar zgodny z opisem, świetnej jakości , szybka obsługa . Polecam zakupy
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z produktu i naszej szybkiej obsługi. W Nakrywamy.pl bardzo poważnie traktujemy jakość i dążymy do doskonałości w każdej interakcji. Naszą misją jest zapewnienie, aby każdy był zadowolony z zakupów i cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dzięki!

Zamawiałam wazę

Zamawiałam wazę, na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, dostawa była bardzo szybko, towar był tak zabezpieczony, że nie byłoby możliwości uszkodzenia go podczas transportu. Gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Staramy się dostarczać najlepsze możliwe produkty i usługi. Cieszymy się, że podoba Ci się nowy produkt i że dotarł bezpiecznie! Doceniamy Twoje wsparcie =)