nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2168) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9692)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

(2011)
Piękne łyżeczki,błyszczące i ciężkie.Bardzo jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za pozytywne opinie! Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszych produktów i satysfakcjonuje nas, gdy widzimy, że spełniają one Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że jesteś klientem Nakrywamy.pl!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Doceniamy opinie i cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszym wysokiej jakości produktem i szybką dostawą. Staramy się oferować naszym klientom wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości. Z niecierpliwością czekamy na ponowną współpracę z Tobą w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się, aby każde wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane, i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to zrobić dla Ciebie. Zawsze doceniamy opinie i wykorzystujemy je jako okazję do ciągłego ulepszania naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia! Wierzymy w tworzenie przyjemnych i bezstresowych usług, które ułatwiają życie, i cieszymy się, że czujesz to samo. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji - naprawdę to doceniamy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia i że byliśmy w stanie zapewnić najlepszą możliwą obsługę. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał przyjemne doświadczenie i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy!
Duży wybór, szybka wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczona. Brakuje wyboru dodatkowych metod dostawy( paczkomat, odbiór w punkcie )
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzień dobry, mamy alternatywne metody dostawy, jednak nie dotyczą one wysyłki porcelany i produktów łatwo-tłukących się. Te, bezpieczniej docierają wysyłane kurierem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. W Nakrywamy.pl staramy się stworzyć wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich naszych klientów i wspaniale jest słyszeć, że podobało Ci się Twoje. Mamy nadzieję, że będziesz o nas pamiętać następnym razem, gdy będziesz szukał czegoś wyjątkowego!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl naprawdę doceniamy pozytywne opinie i Twoje wsparcie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz 5/5 doświadczenia z nami w Nakrywamy! Staramy się świadczyć usługi wysokiej jakości i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie i opinie. Dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że podobały się Państwu usługi i produkty Nakrywamy.pl. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Miło nam słyszeć, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl! Ciężko pracujemy, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Doceniamy Twoje wsparcie i będziemy nadal starać się być najlepsi w branży. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witaj! Cieszymy się, że przyznajesz Nakrywamy.pl 5/5 gwiazdek. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się naszymi usługami. Naszą misją jest zapewnienie klientom takim jak Ty jak najlepszych doświadczeń zakupowych, więc Twoja satysfakcja jest dla nas niezwykle ważna. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji - naprawdę to doceniamy!
Dobry towar
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz produkt. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i produkty wysokiej jakości każdemu, kto robi u nas zakupy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię, to wiele dla nas znaczy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl. Wierzymy, że nasz wybór produktów i obsługa klienta są tym, co odróżnia nas od innych dostawców w branży i staramy się być najlepsi w tym, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Bardzo dobrze spakowana zastawa.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobał Ci się sposób, w jaki Twoje zamówienie zostało zapakowane - dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dotarły do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. W Nakrywamy.pl staramy się oferować najlepszą obsługę klienta, od zamówienia do dostawy. Dziękujemy, że jesteś częścią tej podróży!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz tak przyjemne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Jesteśmy bardzo dumni z zapewniania naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń i wspaniale jest wiedzieć, że nam się to udało. Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się, że wkrótce spotkamy się ponownie!
Wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz dobre doświadczenia. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę wszystkim naszym klientom, a Twoje opinie pomagają nam dotrzymać naszych zobowiązań. Jeszcze raz dzięki!
WSZYSTKO SUPER DZIĘKUJĘ
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki! Cieszymy się, że nasze usługi przekroczyły Twoje oczekiwania! Nakrywamy.pl dokłada wszelkich starań, aby każdy klient miał niesamowite doświadczenie i cieszymy się, że udało nam się to z Tobą osiągnąć. Dziękujemy za danie nam szansy służenia Ci pomocą!