nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9776)

Ważny od: 24 lis 2015

OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

15 lis 2023
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że uważasz, że w większości spełniamy oczekiwania i będziemy nadal dokładać wszelkich starań. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
15 lis 2023
16 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cały czas ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi użytkownicy mają jak najlepsze doświadczenia z Nakrywamy.pl, więc jesteśmy wdzięczni za Twoją szczerą opinię. Dziękujemy, że pomagasz nam stać się lepszym serwisem i mamy nadzieję, że wkrótce spróbujesz ponownie!
8 lis 2023
Nie otrzymałam całego zamówienia. Sztućce dotarły ale brak dwóch szpatułek do ciasta. Napisałam maila ale bez odpowiedzi. Paczka opłacona z góry.
9 lis 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał kilku dni. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji. Każda paczka jest pakowana pod nadzorem kamer, sprawdzimy monitoring i będziemy się z Panią kontaktować.
1 lis 2023
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii! Cieszymy się, że ogólnie podobał Ci się nasz serwis. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia i doceniamy Twoje miłe słowa. Mamy nadzieję, że nadal będziesz korzystać z Nakrywamy dla wszystkich swoich potrzeb w zakresie planowania posiłków!
15 paź 2023
Na bieżąco weryfikować możliwość zakupu danego towaru.
19 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom wszystkie informacje, których potrzebują, aby podjąć świadomą decyzję podczas zakupów u nas. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów i oferowaniem jak najlepszej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy!
9 paź 2023
zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę, w dodatku część towaru nie dojechała a zwrotu póki co brak.
10 paź 2023
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Część produktów, które Państwo zamawiali jest sprowadzana na konkretne życzenie Klienta, stąd dłuższy czas realizacji. Mimo, że na zwrot płatności mamy ustawowe 14 dni, staramy się zwroty wykonywać szybciej. Proszę dać nam choć dwa dni robocze na przelew :)
3 paź 2023
Mąż był zadowolony z prezentu
10 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że Twój mąż był zadowolony z prezentu. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty i usługi, które przekraczają oczekiwania klientów i sprawiają im radość. Cieszymy się, że mogliśmy uczynić dzień Twojego męża wyjątkowym! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię.
3 paź 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Wspaniale jest słyszeć, że ogólne doświadczenie oceniasz na 4/5. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i stale szukamy sposobów na poprawę, więc jesteśmy wdzięczni za Twój wkład. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
1 paź 2023
Szybko,sprawnie,towar super Dziękuję
10 paź 2023
Wielkie dzięki za pochwałę! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych doświadczeń. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci otrzymują zamówienia szybko i bezproblemowo, i miło słyszeć, że spełniliśmy tę obietnicę!
1 paź 2023
10 paź 2023
Hej, dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Cieszymy się, że jesteś ogólnie zadowolony z naszych usług. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i ważne jest dla nas, aby wiedzieć, że zrobiliśmy to dla Ciebie! Kontynuuj korzystanie z naszych usług i daj nam znać, jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić, aby poprawić Twoje wrażenia. Jeszcze raz dziękujemy!
29 wrz 2023
Warzywa przyklejają się do nozy
28 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego serwisu, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i mamy nadzieję, że będziesz nadal korzystać z Nakrywamy.pl w przyszłości. Naszym celem jest zawsze zapewnienie łatwego i przyjemnego doświadczenia dla wszystkich naszych klientów - będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że tak się stanie!
22 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować i dać nam 4/5! Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej usługi i ułatwienie jej naszym klientom, dlatego doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałe wrażenia każdemu, kto korzysta z naszej usługi i jesteśmy zobowiązani do ciągłego jej ulepszania. Dziękujemy, że jesteś częścią tej podróży z nami!
21 wrz 2023
Przede wszystkim czas oczekiwania okropnie długi
22 wrz 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W naszym sklepie mamy produkty, które wysyłamy tego samego dnia po zaksięgowaniu płatności oraz takie, które sprowadzamy na życzenie Klienta. Tak właśnie było w Pani przypadku. Przy cenie produktów Ambition (oraz w mailu potwierdzającym zamówienie) jest informacja o czasie wysyłki do 3 dni roboczych. Pani zamówienie zostało wysłane 2-go dnia. Jeśli, mimo wszystko, ten czas wydaje się Pani długi, to serdecznie przepraszamy! Staramy się wysyłać zamówienia najszybciej jak to możliwe.
19 wrz 2023
Talerze ładne, eleganckie. Niestety jeden dotarł zbity, pierwszy od góry w kartonie, duży obiadowy. Dlatego jedna gwiazdka mniej. Poza ty wszystko ok. Polecam!!!
21 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że talerze były eleganckie i że chciałbyś nas polecić. Niestety przykro nam, że jeden talerz dotarł uszkodzony i rozumiemy odjęcie jednej gwiazdki. Naszym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta przy każdym zamówieniu i przepraszamy, jeśli tak nie było w tym przypadku. Dziękujemy za zrozumienie.
18 wrz 2023
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że ogólnie podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i upewnić się, że nasi klienci dobrze się bawią. Przykro nam, że miałeś kilka mniej niż satysfakcjonujących doświadczeń, ale mamy nadzieję, że nie wpłynęło to zbytnio na Twoją ogólną opinię o nas. Naszą filozofią jest zawsze stawianie naszych klientów na pierwszym miejscu i robienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby upewnić się, że mają z nami przyjemne doświadczenia!
17 wrz 2023
Wszystko ok
19 wrz 2023
Witaj! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię. Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i doceniamy, że dajesz nam znać, jak sobie radzimy!
31 sie 2023
Zbyt wysoka cena do jakości dlatego tylko cztery gwiazdki.
1 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego produktu. Doceniamy Twoją szczerą opinię. Rozumiemy, że cena ma znaczenie, ale zależy od wielu czynników. Jeszcze raz dziękujemy!
19 sie 2023
Wiele razy zamawiałem i zawsze było ok tym razem otrzymałem patelnie z uszkodzoną rączką , zgłosiłem reklamację jak będzie załatwiona to dodam piątą gwiazdkę .
22 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty wysokiej jakości. Przykro nam słyszeć, że otrzymałeś produkt z uszkodzonym uchwytem, oczywiście odniesiemy się do sprawy w procesie reklamacyjnym. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
ED
18 sie 2023
Podoba mi się czajnik, który kupiłem oraz grzeczna i pomocna obsługa pod telefonem kontaktowym. Nie jestem zachwycony długością oczekiwania na dostawę.
22 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłą opinię na temat naszego zespołu wsparcia telefonicznego i zakupionego czajnika! Bardzo się cieszymy, że sprawdził się on w Pana przypadku. Pozdrawiamy -zespół Nakrywamy.pl