nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9680)

Ważny od: 24 lis 2015

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

JP
Jerzy P.
2 gru 2023
Podobało mi się że w końcu otrzymałem zamówione pojemniki na żywność. Nie byłoby trudności w zorganizowaniu swojego czasu (oprócz oczekiwania na przesyłki mam inne zajęcia…) gdybym otrzymał odpowiednią informację, inną niż „oczekiwanie na odbiór przez kuriera”. Sądzę że wszyscy czekaliśmy na dosłanie pojemników przez producenta. W tym samym czasie dostawy przewożone przez GLS docierały bezproblemowo przy zamówieniach od innych sprzedających w różnych sklepach internetowych… Otrzymane pojemniki są piękne i praktyczne. Dziękuję.
29 lip 2023
Produkty dojechały w doskonałym stanie, super zabezpieczone przed uszkodzeniem w trakcie transportu, również polecam garnki Tescoma President Stone, są świetne zarówno do zup jak i do potraw lubiących się przypalac, w tych garnkach nic takiego się nie zdąży. Jedną gwiazdkę odejmuję za długi czas oczekiwania na przesyłkę. W moim przypadku to równo 7 dni od złożenia zamówienia ( sprzedawca jednak o tym informuje podczas składania zamówienia).Polecam i jeszcze skorzystam z usług tego sklepu.MF
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za recenzję, naprawdę ją doceniamy. Cieszymy się, że podobały Ci się produkty i że dotarły do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli chodzi o czas dostawy, zdajemy sobie sprawę, że był on dłuższy niż oczekiwaliśmy i dziękujemy za zrozumienie. Mamy nadzieję, że będziesz nadal korzystać z naszych usług w przyszłości!
29 kwi 2023

Mogłoby być lepiej

Jeden z 12 zamówionych kubków jest ubity w trzech miejscach. Przecież pakując zamówienie ktoś to powinien kontrolować. U mnie w firmie by to nie przeszło. Machnęłam na to ręką bo nie mam czasu ani ochoty bawić się w reklamacje.
Produkty prawidłowe, bez wad. Niestety jedno opakowanie było uszkodzone, na szczęście produkty były na własny użytek dlatego nie miało to tym razem znaczenia. Ogólnie szybka dostawa i jakość produktów ok! Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Cześć! Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Przykro nam słyszeć, że jedna z paczek była uszkodzona, ale cieszymy się, że tym razem nie miało to znaczenia. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości z doskonałą obsługą klienta. Cieszymy się więc, że miałeś dobre doświadczenie! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy miłego dnia!
ZP
Zdzich P.
Dobry kontakt z asystentami. Wszystko ładne, warte swojej ceny. Jedyna uwaga to łyżeczka dołączona do cukiernicy jest warta krytycznej oceny, to zwykła blaszka wycięta z arkusza blachy. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Miło nam słyszeć, że masz dobre doświadczenia z naszymi asystentami i że ogólnie nasze produkty są warte swojej ceny. Jeśli chodzi o łyżeczkę dołączoną do cukiernicy, zawsze staramy się, aby każdy szczegół był zgodny ze standardem. Staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty, które będą trwałe i przyniosą radość przez wiele lat.
19 wrz 2023
Talerze ładne, eleganckie. Niestety jeden dotarł zbity, pierwszy od góry w kartonie, duży obiadowy. Dlatego jedna gwiazdka mniej. Poza ty wszystko ok. Polecam!!!
21 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że talerze były eleganckie i że chciałbyś nas polecić. Niestety przykro nam, że jeden talerz dotarł uszkodzony i rozumiemy odjęcie jednej gwiazdki. Naszym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta przy każdym zamówieniu i przepraszamy, jeśli tak nie było w tym przypadku. Dziękujemy za zrozumienie.
28 lis 2023
zamówione półmiski porcelanowe nie były w jednym odcieniu, na czym mi zależało.sprzedający powinien uprzedzić odbiorcę o możliwości takiej sytuacji .paza tym ok
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Naprawdę przykro nam słyszeć, że porcelanowe półmiski nie były w tym samym kolorze, ponieważ było to dla Ciebie ważne. Niektóre serie porcelany są malowane ręcznie i ich odcień i/lub deseń mogą się różnić na kolejnych egzemplarzach serii. Doceniamy twoją szczerą opinię i mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę wynagrodzić ci to w przyszłości.
19 sie 2023
Wiele razy zamawiałem i zawsze było ok tym razem otrzymałem patelnie z uszkodzoną rączką , zgłosiłem reklamację jak będzie załatwiona to dodam piątą gwiazdkę .
22 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty wysokiej jakości. Przykro nam słyszeć, że otrzymałeś produkt z uszkodzonym uchwytem, oczywiście odniesiemy się do sprawy w procesie reklamacyjnym. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Kupiłam pojedyńcze łyżeczki i widelczyki,mogłyby być zapakowane do jakiegoś pudełeczka, a są luzem. A tak poza tym wszystko ok. Dziękuję za zakupy👛💰👐.
ED
18 sie 2023
Podoba mi się czajnik, który kupiłem oraz grzeczna i pomocna obsługa pod telefonem kontaktowym. Nie jestem zachwycony długością oczekiwania na dostawę.
22 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłą opinię na temat naszego zespołu wsparcia telefonicznego i zakupionego czajnika! Bardzo się cieszymy, że sprawdził się on w Pana przypadku. Pozdrawiamy -zespół Nakrywamy.pl
Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Nie odpowiadają na pytania przesłane w formularzu kontaktowym ( w sumie wysłane 3 wiadomości)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Przykro nam, jeśli kontakt z nami okazał się utrudniony. Staramy się odpowiadać jak najszybciej na wszystkie maile, które docierają na bok@nakrywamy.pl, jednak czas oczekiwania na odpowiedź może być różny w zależności od liczby oraz pory wysyłania wiadomości.
8 gru 2023
Terminowość dostawy OK, jednak karton, w który zapakowany jest produkt, nieestetyczny, wręcz zniszczony.
22 gru 2023
Było trochę nieporozumienia, ale wysyłka bardzo szybka, wszystko dobrze opakowane , zsbezpieczone
28 gru 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że wysyłka była szybka, a zamówienie dobrze zabezpieczone. Rozumiemy, że mogło dojść do nieporozumień i doceniamy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią - zawsze staramy się poprawić. W Nakrywamy.pl koncentrujemy się na zapewnieniu wysokiej jakości usług i przyjemnej obsługi klienta, dlatego zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Jeszcze raz dziękujemy za Twój wkład!
31 sie 2023
Zbyt wysoka cena do jakości dlatego tylko cztery gwiazdki.
1 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego produktu. Doceniamy Twoją szczerą opinię. Rozumiemy, że cena ma znaczenie, ale zależy od wielu czynników. Jeszcze raz dziękujemy!
Ogólnie fajny zestaw,jedynie łyżka jest zbyt płaska
Zakup trafiony ale długi czas realizacji 7 dni!
1 paź 2023
Szybko,sprawnie,towar super Dziękuję
10 paź 2023
Wielkie dzięki za pochwałę! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych doświadczeń. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci otrzymują zamówienia szybko i bezproblemowo, i miło słyszeć, że spełniliśmy tę obietnicę!