nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2613) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 704)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

19 wrz 2024
Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Błyskawiczna realizacja i wysyłka zamówienia. Zamówienie u mnie na drugi dzień. Bardzo dobrze opakowane i zabezpieczone. Dotarło w nienaruszonym stanie. Talerze można myć w zmywarce co jest na duży plus. Polecam każdemu kto szuka pięknej zastawy stołowej stronę :)
2 godziny temu

Sprawna reklamacja

Zamówiony kpl talerzy nie został odpowiednio zapakowany, przez co dotarł uszkodzony. Jednak na skutek reklamacji uszkodzonego produktu nowy został wysłany dosyć szybko. Za to 5 gwiazdek
Piękna zastawa stołowa, kolory jak na zdjęciach. Blyskawiczna dostawa i bardzo sympatyczny, profesjonalny customers team. Przystępne ceny a na przecenach można upolować prawdziwe perełki.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pięknej zastawy stołowej i że nasze kolory spełniły Twoje oczekiwania. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić szybką dostawę i doskonałą obsługę klienta, dlatego doceniamy Twoje miłe słowa. Jesteśmy również dumni z oferowania przystępnych cen i specjalnych ofert dla naszych klientów. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl, mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
27 wrz 2024
Bardzo ładny zestaw budyniowy boss, bezpiecznie zapakowane jednak nie obyło się bez strat :( sklep szybko zareagował i dostał rozbity talerz. Super obsługa. Zdecydowanie polecam.
1 paź 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że uważasz nasz zestaw za piękny i że nasze opakowanie zapewniło jego bezpieczną dostawę. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić doskonałą obsługę i doceniamy Twoje miłe słowa. To była przyjemność Cię obsługiwać i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie na Nakrywamy.pl.
7 paź 2024
Dobre wykonane, ślicznie wyglądają a bardzo przyjemne na dotyk) Fajnie zapakowane, niema co się martwić o dostawie. Kupiłem na prezent. Teraz sobie chyba kupię ))
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wybranie Nakrywamy.pl do zakupu. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości i wyglądu produktu, a także z naszego opakowania i usługi dostawy. To dla nas wiele znaczy, że jesteś zadowolony z zakupu i mamy nadzieję, że będzie to świetny prezent. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie, naprawdę je doceniamy!
Kiedyś dostałam 6 takich talerzy w prezencie. Trochę za mało😀. Dlatego zamówiłam kolejne. Piękny, turkusowy kolor. Ładnie się prezentują. Szczerze polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze turkusowe talerze przypadły Ci do gustu i stanowią piękny dodatek do Twojej zastawy stołowej. W "Nakrywamy.pl" staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości i estetyczne. Doceniamy Twoją rekomendację i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Ci służyć w przyszłości.
DC
Danuta C.
Bydgoszcz
Podoba mi sie zamówiony produkt i piekne ,staranne jego zapakowanie.Doceniam też bardzo szybką rralizację tego mojego niewielkiego zamówienia :-)!
Bardzo dobry kontakt z usługodawca. Pomimo uszkodzonego produkty w transporcie, natychmiast otrzymałam nowy produkt. Bardzo dziękuję i polecam 😊😊
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszymi usługami i że nasza szybka reakcja na uszkodzony produkt była satysfakcjonująca. Naszym celem jest zawsze zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Dziękujemy za polecenie nas, to wiele znaczy! Mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci ponownie służyć w przyszłości.
26 wrz 2024

Super udane zakupy

Jestem bardzo zadowolona zakupionego towaru.Szybka i sprawna obsługa.Napewno jeszcze raz skorzystam z zakupów i polecam innym ten sklep.
26 wrz 2024
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z produktu i naszych usług. Zadowolenie klienta jest podstawą filozofii naszej firmy i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Z przyjemnością obsłużymy Cię ponownie w przyszłości i doceniamy Twoją rekomendację dla innych. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl.
28 wrz 2024
Porcelana przepiekna -i Lubiana Opera jak Celebration. Polecam. Co do sklepu -b.dobrykontak z klientem szybka wysylka. Polecam również
1 paź 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej pięknej porcelany i obsługi klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom dobre wrażenia z zakupów i cieszymy się, że to widać. Dziękujemy również za polecenie nas innym. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
5 paź 2024

Szybka wysyłka

Szybka i bezproblemowa wysyłka. Najważniejsze, komplet talerzy przyszedł nie uszkodzony,wszytko zgodnie z opisem i jak na zdjęciach.
7 paź 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną recenzję naszej szybkiej i bezproblemowej usługi wysyłki. Cieszymy się, że twoje talerze dotarły w idealnym stanie i były zgodne z opisem i zdjęciami. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i sprawną dostawę. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości.
7 paź 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Talerze bardzo ładne, zgodne z opisem. Przesyłka bardzo dobre zabezpieczona. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z naszym sklepem i że talerze spełniły Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z doskonałej obsługi klienta i zapewnienia, że nasze produkty są bezpiecznie dostarczane do naszych klientów. To była przyjemność Cię obsługiwać i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
miła i wyczerpująca obsługa telefoniczna, towar bezpiecznie i solidnie zapakowany - fajnie się robi u was zakupy

Polecam sklep.

Błyskawiczna realizacja zamówienia. Artykuły są zgodne z opisem. Polecam sklep, którego jestem stałą klientką.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej obsługi i dokładnych produktów. Cieszymy się, że zyskaliśmy tak lojalnego klienta jak Ty. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia zakupowe dzięki wysokiej jakości produktom i sprawnej dostawie. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości.
24 wrz 2024
krótki czas realizacji zamówienia, zapakowanie produktów i profesjonalna dostawa polecam
25 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji na temat Twoich doświadczeń z "Nakrywamy.pl". Cieszymy się, że nasza szybka dostawa, opakowanie i profesjonalna dostawa spełniły Twoje oczekiwania. Jesteśmy bardzo dumni z zapewnienia wysokiej jakości usług dla wszystkich naszych klientów. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy. To była przyjemność Cię obsługiwać i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
23 wrz 2024
Szybka reakcja na zgłoszoną wadę produktu. Rozwiązanie problemu bardzo korzystne dla klienta.
24 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że doceniłeś naszą szybką reakcję i że udało nam się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie problemu z produktem. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zadowolenie klienta. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Cię w przyszłości.
Piękny serwis obiadowy. Przesyłka przyszła bardzo szybko, porządnie zabezpieczona .Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego pięknego zestawu obiadowego i że dotarł on szybko i bezpiecznie do Twoich drzwi. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty i sprawne usługi dostawy. Dziękujemy za polecenie nas. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci ponownie służyć w przyszłości.
Wszystko ok. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Towar zgodny z opisem. Gorąco polecam
7 paź 2024
Szybka, bezpieczna i ekspresowa obsługa. Będę polecać waszą stronę internetową . Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tak pozytywnej recenzji na temat Twoich doświadczeń z naszymi usługami. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci szybką, bezpieczną i wydajną obsługę. Jesteśmy wdzięczni za Twoją rekomendację i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal zapewniać Tobie i wszystkim naszym klientom wyjątkową obsługę. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
1 paź 2024
Polecam. Patelnia godna uwagi, nic nie przywiera, fajnie się gotuje, użytkuje patelnie.
2 paź 2024
Dziękujemy za polecenie "Nakrywamy.pl" i pozytywną opinię na temat naszej patelni. Cieszymy się, że spełnia ona Twoje oczekiwania i sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością. W "Nakrywamy.pl" naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które poprawiają doznania kulinarne. Doceniamy Twoje zaufanie do naszej marki i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal zaspokajać Twoje potrzeby.