nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2400) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 040)

Najistotniejsza pozytywna opinia

13 wrz 2023
WSZYSTKO SUPER! BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO DOBRA CENA,BARDZO SZYBKA DOSTAWA,WRĘCZ BŁYSKAWICZNA!SZTUĆCE FLAMES W WALIZCE POŁYSK 80 ELEMENTÓW BARDZO PIĘKNE I DOTARŁY DO MNIE W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM RANO-W CIĄGU 24 GODZIN. Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEN SKLEP I SZTUĆCE GERLACH.TO JUŻ KOLEJNE MOJE TAKIE ZAMÓWIENIE I NAPEWNO NIE OSTATNIE BO JUŻ JUTRO ZAMÓWIĘ KOLEJNE NA PREZENT,TYM RAZEM SZTUĆCE GERLACH VALOR 68 EL. W WALIZCE. :) SZKODA TYLKO,ŻE TERAZ NIE MA MOŻLIWOŚCI KUPIENIA W WALIZKACH SZTUĆCÓW GERLACH ZAWIERAJĄCYCH RÓWNIEŻ 104 ELEMENTY(68 EL.+12 ŁYŻECZEK DO KAWY I 24 SZTUĆCE DO RYB).
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Najistotniejsza negatywna opinia

14 sie 2023
Piszę tą opinię nie otrzymawszy jeszcze zamówienia. Sklep poinformował mnie, że jednej rzeczy brakuje i nie był to problem więc poprosiłem o wysyłkę reszty. Dostałem wiadomość od kuriera, że paczka została zarejestrowana do odbioru, po czym po 3 kolejnych dniach roboczych kolejne informacje, że jednak kolejna rzecz jest uszkodzona i przesyłka się opóźni o minimum tydzień. Nie wiem w jaki sposób działa system ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy po mailu od kuriera że paczka została nadana nagle się okazuje, że nie jest nawet skompletowana. Akurat zawierała produkt, na którym mi zależało aby przyszedł do konkretnej daty więc po mailu od przewoźnika zakładałem że w ciągu 2 dni roboczych będzie. Dodam też, że to nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, z tego co pamiętam prawie każde było opóźnione przez brak produktów.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Profesjonalna obsługa

Bardzo miła komunikacja telefoniczna. Ekspresowa wysyłka z dnia na dzień. Talerze bardzo dobrze zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Na pewno ponowię zakup jeśli będę miała potrzebę.

Polecam zakupy z nakrywamy.pl

Kupiłam dla mamy zestaw garnków i patelni Fiskars oraz czajnik na 60te urodziny. Szybka realizacja, dobrze spakowane produkty, łatwa płatność, polecam zakupy z nakrywamy.pl 😊
24 cze 2024
Najlepsi! Kupiłam już wiele rzeczy, zawsze szybko dostarczone, nawet jak coś przyjdzie uszkodzone to natychmiast jest uwzględniona reklamacja.Pelen profesjonalizm!
24 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, że wszystkie zamówienia są dostarczane szybko i sprawnie, a my jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu. Staramy się również rozwiązywać wszelkie pojawiające się problemy szybko i z najwyższą starannością. Cieszymy się, że jesteś naszym zadowolonym klientem i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości. Dzięki!
Bardzo dobry kontakt w sprawie reklamacji , sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Wysyłka również dotarła szybko. Dziękuję Pozdrawiam
20 cze 2024
Bardzo fajne imbirki z filiżanka. Ładnie zapakowane tym razem wszystko ok. Oryginalne opakowanie. Towar dotarł szybko. Polecam.
24 cze 2024
Witaj! Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom starannego pakowania i szybkiej dostawy. Dziękujemy! Zespół Nakrywamy.pl
MK
Magda K.
Jaworzyna Sl.
Bardzo dobrze zapakowana przesyłka z porcelana. Szybka wysyłka. Ładne, praktyczne miseczki.
Ogólnie zamówienie ok, bardzo ładny serwis. Bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu
24 cze 2024
Prezent, nawet nie otwierałem! Obdarowani twierdzą, że bardzo ładny. Bardzo są zadowoleni.
24 cze 2024
Hej, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że Twoi odbiorcy uważają nasz prezent za super fajny. Wkładamy wiele miłości i myśli w nasze produkty, więc to wiele znaczy, gdy słyszysz tak pozytywne opinie. Bądź na bieżąco z kolejnymi świeżymi i wyjątkowymi prezentami na naszej stronie! Dzięki!
Natychmiastowa wysyłka, bezproblemowa obsługa reklamacji. Zgodność towaru z opisem
15 cze 2024

Szybka i bezproblemowa obsługa

Dziękuję za szybką i bezproblemową obsługę. Towar był bardzo dobrze opakowany.
17 cze 2024
Witaj, Wielkie dzięki, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tak świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła sprawnie i szybko. Cieszymy się, że nasze towary dotarły do Ciebie całe i zdrowe - jesteśmy dumni z tego, że wszystko jest dobrze i szczelnie zapakowane! Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię ponownie na Nakrywamy.pl. Rozpowszechniaj miłość do dobrej obsługi! Zespół Nakrywamy.pl
Towar zgodny z oczekiwaniami. Bardzo dobrze zabezpieczony. Szybka dostawa
Piękne i bardzo wygodne filiżanki z podstawkami. Bardzo polecam!
14 cze 2024
Ekspresowa wysyłka i jakość najlepsza. Zestaw z walizką super
17 cze 2024
Witaj! Dziękujemy za pozostawienie nam tak fantastycznej recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej dostawy i najwyższej jakości produktów. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą obsługę i cieszymy się, że trafiliśmy w Twój gust. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, że nasi klienci otrzymają swoje zamówienia na czas bez uszczerbku dla jakości. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie na Nakrywamy.pl po więcej niesamowitych znalezisk. Dzięki!
29 cze 2024
Dobre ceny, zatysfakcjonujaca jakosc ii porządne! zapakowanie
25 cze 2024
Miła i sprawna obsługa, salaterki też ok, kupiłam na prezent.
26 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenia z naszą przyjazną obsługą. Wspaniale jest również wiedzieć, że salaterki zrobiły na tobie dobre wrażenie i były odpowiednie do twoich potrzeb prezentowych. W "Nakrywamy.pl" dążymy do doskonałości zarówno w naszych produktach, jak i usługach, i doceniamy Twoje wsparcie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mieli okazję Ci służyć. Zespół Nakrywamy.pl
Polecam, piękna zastawa wszystko bardzo dobrze zapakowane .
Bezproblemowa obsługa, szybka wysyłka i piękne przedmioty
15 cze 2024
Rewelacja! Polecam gorąco! Duży wybór i atrakcje ceny!
17 cze 2024
Witaj! Dziękujemy za wspaniałą recenzję i rekomendację! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl! Naszym celem jest zapewnienie szerokiego wyboru opcji i ekscytujących cen dla naszych klientów. Cieszymy się, że trafiliśmy w Twój gust i nie możemy się doczekać, aby zaprosić Cię z powrotem po więcej niesamowitych wrażeń. Rozpowszechniaj informacje i daj czadu razem z nami! 🤘
13 cze 2024
Wszystko zgodne z opisem . Szybka dostawa Polecam
14 cze 2024
Witaj! Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszę się, że wszystko było zgodne z opisem i że nasza dostawa była szybka. Doceniamy rekomendację, wiele dla nas znaczy! Rozpowszechniaj informacje o Nakrywamy.pl, a my będziemy nadal wywiązywać się z naszej obietnicy świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dzięki!
28 cze 2024
Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i szybko