nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9700)

Ważny od: 24 lis 2015

(2014)
25 gru 2023
Produkt bardzo ładny polecam
28 gru 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podoba Ci się nasz produkt i polecasz go innym. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
12 lis 2023
Szybka realizacja zamowienia
17 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasza szybka realizacja zamówienia była dla Ciebie satysfakcjonująca. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i terminową realizację zamówień. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Cię wkrótce!
7 lis 2023
Zestaw obiadowy jest sliczny
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że zestaw obiadowy przypadł Ci do gustu. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasze produkty były tak piękne i praktyczne, jak to tylko możliwe! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje miłe słowa.
27 wrz 2023
Wszystko w porządku polecam
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Szczerze doceniamy Twoją pozytywną opinię. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Jesteśmy pasjonatami oferowania wygodnych i bezproblemowych zakupów online dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
29 gru 2023
I like everything about it
3 sty 2024
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa. W Nakrywamy.pl chcemy mieć pewność, że masz najlepsze możliwe doświadczenie - od początku do końca - i cieszymy się, że byliśmy w stanie to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dziękujemy!
wszysto w najlepszej klasie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za niesamowitą recenzję! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie. Cieszymy się, że osiągnęliśmy ten cel z Tobą!
18 lis 2023
Pakowanie i szybka dostawa
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Naprawdę doceniamy Twój pozytywny komentarz i czekamy na ponowne powitanie wkrótce!
7 lis 2023
Jakość usługi bardzo wysoka
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia. Twoja opinia daje nam znać, że jesteśmy na dobrej drodze i pomaga nam nadal ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
21 paź 2023
Piękny zestaw . Dziękuję .
24 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! W Nakrywamy.pl wierzymy, że dobre nakrycie stołu może łączyć ludzi i tworzyć cenne wspomnienia. Z przyjemnością pomożemy uczynić Twoje spotkania wyjątkowymi. Dzięki!
21 paź 2023
Wszystko na dobrym poziomie
24 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Miło nam słyszeć, że miałeś z nami dobre doświadczenia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że spełniamy oczekiwania naszych klientów!
23 wrz 2023
oferta, cena i czas dostawy
5 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej oferty, ceny i czasu dostawy. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić najlepsze ceny i obsługę dla naszych klientów, więc cieszymy się, że doświadczyłeś tego z nami. Dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności i mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz!
Szybka dostawa była super.
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że Twoja dostawa była szybka - to dla nas zawsze priorytet w Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
26 gru 2023
Polecam szybka realizacja.
28 gru 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz nasz szybki czas dostawy. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić nie tylko doskonałą obsługę klienta, ale także szybką i sprawną dostawę. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania!
23 gru 2023
Wszystko ok Polecam bardzo
28 gru 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasi klienci czuli, że ich potrzeby są spełnione. Doceniamy Twoje wsparcie!
28 lis 2023
Wszystko było odpowiednie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że wszystko było w porządku. W Nakrywamy.pl staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia za każdym razem, gdy do nas przychodzą.
14 lis 2023
Towar staranie zapakowany
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasz sposób zapakowania spełnił Twoje oczekiwania! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia bezpiecznie i w dobrym stanie. Jeszcze raz dziękujemy :)
19 paź 2023
Szybko i dobrze załatwione
20 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że mogliśmy Ci szybko i łatwo pomóc. W Nakrywamy.pl naszą misją jest sprawienie, aby znalezienie idealnego naczynia było jak najmniej kłopotliwe. Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie!
22 gru 2023
Poleca szybko i sprawnie.
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i wspaniale jest słyszeć, że Twoje zamówienie było tak szybko dostarczone. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy :)
17 gru 2023
Szybka i sprawna dostawa