sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Szybka dostawa, towar Extra klasa
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
4 maj 2024
Wysoka jakość oraz różnorodność.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
23 kwi 2024
Szybka dostawa i jakość produktu
25 kwi 2024
Bardzo sprawnie, miło. Polecam.
AL
Adam L.
Poznań
23 kwi 2024
Polecam wszystko jak zawsze TOP
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Obsługa w sklepie stacjonarnym
sprawnie zgodnie z zamówieniem
30 kwi 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Szybka dostawa i super obsługa
Polecam - szybko i sprawnie 👍
szybka wysyłka, świetny buty
24 kwi 2024
Najwyższy standard. Polecam.
DS
Darek S.
Wrocław
21 kwi 2024
Super jak zawsze. Polecam!!!
Super wszystko przebiegło 😁
4 maj 2024
szybko, sprawnie bez błedów
Krótki czas oczekiwania 👍
polecam ,wszystko jest ok
28 kwi 2024
Obsługa miła i kompetentna
21 kwi 2024
Bardzo szybki czas dostawy
29 kwi 2024
Super i bardzo wygodne!!!