sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7950)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

EK
ewa k.
Zamówienie przebiegło bez problemu. Mam jednak uwagi co do samego pakowania. Paczka była zaklejona na bo amen. Wykorzystano pasek kleju, który zwykle jest wykorzystywany przez klientów do zaklejenia paczki przy zwrocie. Nie dało się tego otworzyć w normalny sposób usuwając pasek Tu open i niestety pudełko zostało zniszczone i w przypadku zwrotu byłby problem. Proszę o zwrócenie uwagi osób pakującym na magazynie aby tak nie robiły. Bardzo proszę o baczne zwrócenie uwagi na ten problem. To nie bo pierwszy kiedy taka sytuacja ma miejsce.
Szybka dostawa, bezpiecznie i estetycznie zapakowane i znakomita jakość produktów oraz ogromny wybór. Strona internetowa bardzo dobrze przygotowana, zdjęcia i opisy doskonałe. Wygodna opcja odbioru i zwrotu w sklepie stacjonarnym oraz długi czas zwrotu sprawiają, że chętnie korzystam ze Sportofino.
Wysokiej jakości markowe produkty, które można kupić w tym sklepie na ogromnych promocjach. Często pojawiające się dla subskrybentów newslettera kody rabatowe również zachęcają do częstszego odwiedzania strony. Polecam!
Miła i kulturalna obsługa ,czytałem wiele negatywnych komentarzy o obsłudze. Bardzo miłe zaskoczenie . Tak trzymać ,napewno jeszcze się zobaczymy ;) Pozdrawiam Panie .
GW
George W.
Gliwice
Konkurencyjna cena w porównaniu z innymi sprzedawcami w momencie zakupu. Dobry czas realizacji dostawy zamówienia. Produkt spełnił oczekiwania opisane przez Sprzedawcę.
GOLF NARCIARSKI NEWLAND MA ŚWIETNĄ JAKOŚĆ, DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ W CIEPŁE I ZIMNE DNI, TECHNICZNIE DOSKONAŁY, MIŁY DLA CIAŁA, PIĘKNY DESIGN.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Nie ma potrzeby nic zmieniać , sklep jest przejrzysty dostawa bardzo szybka , produkty rewelacyjne jakościowo , Nic dodać nic ująć .
KX

Torebka ze skóry..

Obsługa bardzo dobrze,szybka wysyłka,towar wysokiej jakości. To był mój pierwszy zakup,ale wrócę do tego sklepu.Polecam.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zakupu i dostawy. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Duzy wybór asortymentu. Towar z górnej półki. Szybka realizacja. Promocje mogły by być częstsze i procentowo wyższe:)
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ pozwala nam na doskonalenie naszych procesów. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Kolejny raz pełen profesjonalizm. Szybka realizacja zamówienia. Buty bardzo wygodne i doskonale wykonane.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z opisem i że miała Pani miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
30 mar 2024

Obsługa i jakość towaru 5*

Obsługa i jakość towaru - pierwsza klasa. Polecam sklep i markę On Running. Zadowolony klient 🤗🤩
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z opisem i że miał Pan miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Dobra obsługa sklepu w Katowicach udzielająca wyczerpujących informacji o produkcie (buty)

Zadowolona

Pełny profesjonalizm, bardzo szybka wysyłka, kurtka pięknie i bezpiecznie zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Fachowa obsluga w sklepie w trakcie odbioru.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Bardzo szybka wysyłka zamówionego towaru! Polecam! Ze sportowymi pozdrowieniami :)
Bardzo lubię markę Deha, przesyłka szybka i ładnie zapakowana. Lubię ten sklep!😁
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
wspaniałe produkty,duża oferta.Czas oczekiwania na przesyłkę trochę przydługi
Swietna jakość kurtki ; lekka,miła ,funkcjonalne rozwiązanie kieszeni .
31 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam korzystanie z usług tej Firmy
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Kurtka bardzo fajna lekka idealna na wiosenne chłody. Rozmiarówka typowa.