sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

3 maj 2024
Wszystko ok super szybko
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
27 kwi 2024
Jak zwykle perfekcyjnie!
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybko sprawnie.Polecam
Wszystko ok. Dziękuję
30 kwi 2024
wszystko bardzo ładne
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
WB
wanda b.