Plantago Sklep Zielarski- Logo - Opinie

Plantago Sklep Zielarski

Opinie (138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1009)

Ważny od: 11 wrz 2020
Plantago Sklep Zielarski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
Świetny sklep - mieli dostępny rzadki produkt, którego potrzebowałam - pyłek widłaku. Bardzo szybka wysyłka, produkt profesjonalnie zabezpieczony i zapakowany tak, że bezpiecznie dotarł do paczkomatu. Zakupiony przeze mnie produkt był bardzo dobrej jakości. Rewelacyjny kontakt ze sklepem - bardzo szybko odpisują na maile, realizują prośby dotyczące wysyłki oraz na bieżąco wspierają potrzeby klienta - wykupiłam cały dostępny nakład widłaku z magazynu, produkt został szybko uzupełniony.

19 cze 2023
Nie jestem zadowolony bo narazie nic nie dostałem a zamawiałem 2 tygodnie temu

Opinie nt. sklepu Plantago Sklep Zielarski

6 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Plantago Sklep Zielarski
7 kwi 2024
Zachęcamy do kontaktu abyśmy wiedzieli co możemy poprawić aby uniknąć w przyszłości tak niskiej oceny. Pozdrawiamy!