termoaktywna.plOpinie

termoaktywna.pl- Logo - Opinie
termoaktywna.pl- Logo - Opinie

termoaktywna.pl - Odzież, bielizna termoaktywna najlepszych marek.

Cieszymy się ze spotkania w naszym internetowym sklepie sportowym. U nas znajdziesz bieliznę termoaktywną, koszulki termoaktywne z długim i krótkim rękawem, kalesony termoaktywne, kominiarki, odzież motocyklową, odzież do biegania, odzież rowerową, skarpety trekkingowe, skarpety narciarskie. Oferujemy również odzież do codziennego użytku, która posiada cechy odzieży sportowej. Współpracujemy przede wszystkim z polskimi producentami. Znane marki jak Brubeck, Gatta, Miyabi, Bodydry kładą nacisk na jakość produktów oraz ciekawe i nowoczesne wzornictwo. Od 2008 r. sprzedając w serwisach aukcyjnych i sklepie internetowym zyskaliśmy uznanie i zadowolenie tysięcy klientów. Kupując u nas gwarantujemy Ci profesjonalną i szybką obsługę. Sprawdź nas."
TERMOAKTYWNA.PL MARIOLA JAMIOŁ
Dyminy, ul Kielecka 28
25-090 Kielce
CEIDG NIP: 6571087948, REGON: 260216201
Mariola Jamioł

Opinie nt. sklepu termoaktywna.pl

4.88/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu termoaktywna.pl

polecam
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, kontakt bezproblemowy. Polecam.
Świetny sklep i wyjątkowa obsługa. Wyjątkowy kontakt ze strony sprzedającego, który potrafi doradzić i dba o każdy aspekt sprzedawanego towaru.
Dostawa na 6+! Towar świetny, szkoda tylko, że ubrudzony pudrem. Coś mnie tknęło, by sprawdzić pudełko z koszulką. Miał to być prezent urodzinowy dla chłopaka... Niekoniecznie będzie odpowiadał mu kolor pudru do karnacji...
To już mój drugi zakup w sklepie www.termoaktywna.pl Idealna obsługa a bielizna termoaktywna Brubeck Junior jest znakomita. Miła niespodzianka to otrzymany gratis.
Wszystko sprawnie , bielizna i bluzy super sie sprawdzaja na codzien i w podrozy
Bielizna bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie, sprzedawca dobrze doradził, szybka dostawa, polecam.
Bez zarzutów, bielizna Thermo Brubeck jest perfekcyjna a obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Telefoniczni dobrali dla mnie rozmiar idealnie do mojej sylwetki.
Bardzo dobra firma, szybka dostawa, towar zgodny z opisem i dobra komunikacja. Polecam
Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt. Towar zgodny z opisem
Polecam, szybka wysyłka i miła obsługa.
W ofercie termoaktywna.pl każdy znajdzie coś dla siebie - szeroki asortyment towaru o bardzo dobrej jakości. Profesjonalny sprzedawca, którego charakteryzuje szybka i niezawodna obsługa. Z uwagi na pełen profesjonalizm zarówno w dostawie jak i w serwisie polecam w 100