termoaktywna.plOpinie

termoaktywna.pl- Logo - Opinie
termoaktywna.pl- Logo - Opinie

termoaktywna.pl - Odzież, bielizna termoaktywna najlepszych marek.

Cieszymy się ze spotkania w naszym internetowym sklepie sportowym. U nas znajdziesz bieliznę termoaktywną, koszulki termoaktywne z długim i krótkim rękawem, kalesony termoaktywne, kominiarki, odzież motocyklową, odzież do biegania, odzież rowerową, skarpety trekkingowe, skarpety narciarskie. Oferujemy również odzież do codziennego użytku, która posiada cechy odzieży sportowej. Współpracujemy przede wszystkim z polskimi producentami. Znane marki jak Brubeck, Gatta, Miyabi, Bodydry kładą nacisk na jakość produktów oraz ciekawe i nowoczesne wzornictwo. Od 2008 r. sprzedając w serwisach aukcyjnych i sklepie internetowym zyskaliśmy uznanie i zadowolenie tysięcy klientów. Kupując u nas gwarantujemy Ci profesjonalną i szybką obsługę. Sprawdź nas."
TERMOAKTYWNA.PL MARIOLA JAMIOŁ
Dyminy, ul Kielecka 28
25-090 Kielce
CEIDG NIP: 6571087948, REGON: 260216201
Mariola Jamioł

Opinie nt. sklepu termoaktywna.pl

4.72/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu termoaktywna.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Generalnie mam tylko 1 zastrzeżenie, mianowicie opcja: kurier - to nie jest gwarantowany 1 dzień od daty wysłania, a 1-3 dni. Poza tym ok.
Polecam.
Wszystko zgodnie z opisem. Sprzedawca nawet sam do mnie zadzwonił aby sprecyzować szczegóły dostawy zamówionego towaru. Jestem pod wrażeniem.
Serdecznie polecam!
Dostawa na 6+! Towar świetny, szkoda tylko, że ubrudzony pudrem. Coś mnie tknęło, by sprawdzić pudełko z koszulką. Miał to być prezent urodzinowy dla chłopaka... Niekoniecznie będzie odpowiadał mu kolor pudru do karnacji...
Świetny sklep i wyjątkowa obsługa. Wyjątkowy kontakt ze strony sprzedającego, który potrafi doradzić i dba o każdy aspekt sprzedawanego towaru.
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, kontakt bezproblemowy. Polecam.
polecam