termoaktywna.plOpinie

termoaktywna.pl - Odzież, bielizna termoaktywna najlepszych marek.

Cieszymy się ze spotkania w naszym internetowym sklepie sportowym. U nas znajdziesz bieliznę termoaktywną, koszulki termoaktywne z długim i krótkim rękawem, kalesony termoaktywne, kominiarki, odzież motocyklową, odzież do biegania, odzież rowerową, skarpety trekkingowe, skarpety narciarskie. Oferujemy również odzież do codziennego użytku, która posiada cechy odzieży sportowej. Współpracujemy przede wszystkim z polskimi producentami. Znane marki jak Brubeck, Gatta, Miyabi, Bodydry kładą nacisk na jakość produktów oraz ciekawe i nowoczesne wzornictwo. Od 2008 r. sprzedając w serwisach aukcyjnych i sklepie internetowym zyskaliśmy uznanie i zadowolenie tysięcy klientów. Kupując u nas gwarantujemy Ci profesjonalną i szybką obsługę. Sprawdź nas."
TERMOAKTYWNA.PL MARIOLA JAMIOŁ
Dyminy, ul Kielecka 28
25-090 Kielce
CEIDG NIP: 6571087948, REGON: 260216201
Mariola Jamioł

Opinie nt. sklepu termoaktywna.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu termoaktywna.pl

To już mój drugi zakup w sklepie www.termoaktywna.pl Idealna obsługa a bielizna termoaktywna Brubeck Junior jest znakomita. Miła niespodzianka to otrzymany gratis.

Wszystko sprawnie , bielizna i bluzy super sie sprawdzaja na codzien i w podrozy

Bielizna bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie, sprzedawca dobrze doradził, szybka dostawa, polecam.

Bez zarzutów, bielizna Thermo Brubeck jest perfekcyjna a obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Telefoniczni dobrali dla mnie rozmiar idealnie do mojej sylwetki.

Bardzo dobra firma, szybka dostawa, towar zgodny z opisem i dobra komunikacja. Polecam

Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt. Towar zgodny z opisem

Polecam, szybka wysyłka i miła obsługa.

W ofercie termoaktywna.pl każdy znajdzie coś dla siebie - szeroki asortyment towaru o bardzo dobrej jakości. Profesjonalny sprzedawca, którego charakteryzuje szybka i niezawodna obsługa. Z uwagi na pełen profesjonalizm zarówno w dostawie jak i w serwisie polecam w 100