amigo-konie.plOpinie

Amigo Sprzęt Jeździecki s.c.
ul. R. Luksemburg 48
42-506 Będzin
CEIDG REGON:273502098
A. Żuchowicz, D. Żuchowicz, R. Majchrzak

Opinie nt. sklepu amigo-konie.pl

4.83/5.00

Zachęcam do korzystania z zakupów w Amigo-konie. Realizacja zamówienia odbyła się bardzo szybko, obsługa miła i profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów, towar przysłany był zgodny z opisem.
Czytaj dalej

Zamówiłam ostrogi.Jedna z nich okazała się mniejsza od drugiej ,różnica (ok7-10 mm) była na tyle duża,że nie dało jej się włożyć na obuwie.Na szczęście znajomy ślusarz (nie bez trudności i z podjęciem ryzyka,że pęknie) rozgiął tą mniejszą ostrogę . Usprawnienia? -Sprawdzajcie to co wysyłacie ludziom. Dodatkowo ,rozczarował mnie brak w ofercie pasków do ostróg.
 Odpowiedź ze sklepu amigo-konie.pl
Dziękujemy za opinię. Prosimy pamiętać, że jeśli produkt nie spełnia oczekiwań lub jest wadliwy można skorzystać z możliwości zwrotu lub reklamacji. Ofertę stale staramy się poszerzać i jesteśmy wdzięczni naszym klientom za sugestie.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu amigo-konie.pl

waznoscbonow podarunkowych prosze podac informacje w widocznym miejscu, moj stracil waznosc dosc szybko i tylko dzieni Panstwa dobrym checiom moglam z niego skorzystac. zakup bardzo udany, dziekuje!
dobra cena i szybka wysyłka, niestety poczta nie działała juz tak szybko ;)
Błyskawiczna dostawa. Towar zgodnie z opisem. Dziękuję!
Szybka wysyłka, dobra jakość
 Odpowiedź ze sklepu amigo-konie.pl
Błyskawiczny kontakt i czas realizacji
Bardzo miła , profesjonalna obsługa .
Miła obsługa szybka dostawa👍😊
Rzetelna współpraca ... miła atmosfera bardzo kompetentna obsługa klienta - bardzi dobry kontakt z klientem 😁
Dobry kontakt, szybka wysyłka.