eyeon.design

Opinie (21) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (116)

Ważny od: 3 gru 2021
eyeon.design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Narożnik Vienna jak najbardziej polecam, ładnie wykonany, kurierzy wszystko wnieśli i rozpakowali. Jedynie czas oczekiwania mógłby być krótszy, ale przynajmniej warto było czekać bo prezentuje się super

Zamówienie z 13 stycznia, dostawa 9 maja!! Na stronie jako czas dostawy było podane 30 dni roboczych. Jednak czas dostawy był przesuway 3 razy. Jako powód sklep podał, że ich producent z Hiszpanii ma pusty magazyn i musi zacząc nową produkcję. Pierwotnie miałam je dostać w kwietniu, ale okazało się, ze producent zapomniał zapakować akurat moje zamówienie i wysłać do Polski, o czym bym sie nie dowiedziała, póki sama nie napisałam maila, z zapytaniem, skąd znów opóźnienie. W maju napisałam wiadomość, że czas oczekiwania 5-miesięczny jest niedorzeczny i zgłaszam sprawę do UOKIKu, jeśli natychmiast mi nie wyślą zamówienia. Za dwa dni miałam na skrzynce maila, z linkiem do śledzenia. Zabawne, że dopiero takie coś pomogło. Miałam jeszcze inne zamówienie, dużo droższe, bo na stół, ale anulowałam je, bo zamówienie z samego początku stycznia miało być dostarczone w połowie maja XD oczywiście, producent w tym przypadku również nawalił. Masakra.

Opinie nt. sklepu eyeon.design

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry