eyeon.designOpinie

ważny od: 3.12.2021
Sklep eyeon.design został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie eyeon.design można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3.12.2021

Opinie nt. sklepu eyeon.design

Opinie nt. sklepu eyeon.design

Sofa Lido solidnie wykonana, funkcjonalna i w optymalnym rozmiarze :) jestem zadowolona z zakupu — gdyby tylko czas oczekiwania był krótszy niż te 30 dni to by był ideał
Ogólnie jestem zadowolona, sprawna obsługa klienta
Wszystko ok, jedyny minus jest taki, że trzeba było poczekać około miesiąca na dostawę, ale było warto. Jestem zadowolona z jakości wykonania i tapicerki, transport też przebiegł bezproblemowo. Polecam sofę Agate!
Polecam szczególnie za sprawną obsługę klienta. Fotel dotarł do mnie na czas, wszystko się zgadza!
Sklep z cudownym asortymentem, podłapałam sporo inspiracji przy remoncie 😊 Narożnik Mamaia wygląda rewelacyjnie, tapeta Roofs w kuchni również cudowna - serdecznie polecam i pozdrawiam!
Sofa z funkcją spania Moghan bardzo przytulna, przyjemny materiał, siedzisko mięciutkie. Panowie wszystko wnieśli i rozpakowali, jestem zadowolona
Narożnik Moghan dojechał w całości, wszystko sprawnie. Przytulny i wygląda naprawdę ładnie
Einfach toller Laden! Viele gute Einrichtungsideen mit eigenem Stil.
Kupiłam sofę i przepiękny puf, w salonie prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciach. Bardzo miły i pomocny Pan Wojtek udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania, bardzo responsywna firma. Wszystko trafiło do mnie dobrze zabezpieczone i na czas. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać po więcej 😊
Narożnik bardzo ładnie wykonany. Wszystko terminowo i rzetelnie. Spodobał mi się też program lojalnościowy i możliwość wykorzystania punktów podczas kolejnych zakupów
Absolutely stunning items, love this shop - everything was well-packed, really pleased!
Polecam!
Sklep jest stosunkowo nowy na rynku i widać, że zależy im na kliencie. Wszystko przebiegło w należytym porządku, jestem zadowolona z lampy i serdecznie polecam!
Fajny asortyment, nietuzinkowy, ceny umiarkowane. Moja lampa była bardzo porządnie zapakowana, doszła dość szybko, wygląda lepiej niż na zdjęciach i robi spore wrażenie. Jestem zadowolona i będę wracać 😊