eyeon.designOpinie

ważny od: 3 gru 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep eyeon.design został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie eyeon.design można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 gru 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu eyeon.design

Opinie nt. sklepu eyeon.design

13 lis 2022
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi. Sofa i puf z kolekcji Mamaia są przepiękne! Niebawem wrócę po dwa fotele z tej samej serii. Duży plus za program lojalnościowy!
9 lis 2022
3 lis 2022
23 paź 2022
Sofa Moghan bardzo ładna, wszystko się zgadza tylko kurier przetarł oparcie podczas transportu. Sklep szybko przyjął zgłoszenie i bez problemu zaplanował wymianę elementu + serwis, za co duży plus.
13 paź 2022
Zamówiłam sofę Mamaia, świetna jakość, wygląda super. Wszystko dobrze zabezpieczone, kurierzy wnieśli i rozpakowali. Polecam!
5 paź 2022
Duży wybór mebli do każdego pomieszczenia w domu oraz profesjonalna obsługa!
19 paź 2022
10 paź 2022
9 paź 2022
5 paź 2022
28 wrz 2022
15 wrz 2022
Polecam zamówić próbki materiałów (narożniki Micadoni), dostępne tam są kolory których nie ma na stronie. Nam to pozwoliło dobrać kolor (za dodatkową opłatą) idealny do aranżacji salonu. Jedyne do czego można się przyczepić to czas realizacji, ale są to produkty na zamówienie więc jest to zrozumiałe. Ogólnie całe doświadczenie zakupowe na plus, będziemy wracać :)
1 wrz 2022
Kupiłam dwie lampy małpki Seletti i fotel lipsticks – bardzo ładnie zapakowane, super prezentują się na żywo, jestem zadowolona z zakupu. Wszystko zgodnie z informacjami na stronie, szybka i miła obsługa klienta. Będę polecać 😊
5 wrz 2022
Beautiful and unique products, enjoyable shopping experience (very friendly staff and the website is amazing!), competitive prices too! I totally recommend 😊
7 wrz 2022
Polecam markę Seletti - niezwykłe, cudowne lampy! Uwielbiam! Będę wracać po więcej!
22 wrz 2022
2 wrz 2022