eyeon.design

Opinie (25) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

Ważny od: 3 gru 2021
eyeon.design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 mar 2023
Polecam meble Ironville! Jestem zadowolona, chociaż trzeba było trochę poczekać, ale super się prezentują. Pani Klaudia z obsługi niezwykle miła i pomocna. Dziękuję i pozdrawiam

25 kwi 2023
Pomimo rozczarowania bardzo długim terminem oczekiwania na dostawę i brakiem kontaktu ze strony sklepu w sytuacji opóźnienia - muszę przyznać, że ostatecznie eyeondesign potrafił przyznać się do niedociągnięć, przeprosić, zadośćuczynić oraz wykazał się chęcią wyciągania wniosków z popełnionych błędów. Ostatecznie zamówione przeze mnie butelki przecudnej urody dojechały. Zmieniam ocenę na ***.

Opinie nt. sklepu eyeon.design

Narożnik Vienna jak najbardziej polecam, ładnie wykonany, kurierzy wszystko wnieśli i rozpakowali. Jedynie czas oczekiwania mógłby być krótszy, ale przynajmniej warto było czekać bo prezentuje się super
Przesyłka solidnie zapakowana. Duży plus za miłą i szybką obsługę! Stoliczek śliczny
20 sty 2024
Lampa Pantop urocza, jestem zadowolona z zakupu. Świetna i miła obsługa sklepu oraz ciekawy asortyment!
10 sty 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, sprawna realizacja zamówienia. Polecam serdecznie i wrócę na 100% :)
25 gru 2023
Prezenty dotarły przed świętami. Wszystko perfekcyjnie ;)
6 sty 2024
Polecam!
30 mar 2023
20 kwi 2023
Narożnik moghan z funkcją spania + puf - zestaw jak najbardziej godny polecenia. Dostawa z wniesieniem na plus! Szkoda, że nie ma fotela w komplecie
4 maj 2023
Komoda Artista marki Teulat – polecam! Drobny minus to czas oczekiwania, jednak na szczęście nie przekroczył tego podanego na stronie. Jakość wykonania dobra, wygląda ładnie. Kontakt ze sklepem bez zastrzeżeń.
1 maj 2023
Kupiłam przepiękną drewnianą komodę w stylu retro marki Pastform i stoliczek kawowy do salonu. Jestem jak najbardziej zadowolona z zakupu i serdecznie polecam :) Pozdrawiam
4 sie 2023
Bardzo sympatyczna obsługa, oryginalne meble i lampy, czas oczekiwania dość długi ale zgodny z informacją na stronie. Polecam!
29 maj 2023
jakość sofy ok, wszystko zgodnie z oczekiwaniami
31 lip 2023
Miła obsługa klienta, wszystko zgodnie z opisem, polecam sklep
18 lip 2023
jestem zadowolona z jakości sofy
13 kwi 2023
Polecam sofę Vienna, piękna!
1 lip 2023
Narożnik Moghan - polecam!
13 wrz 2023
Przepiękny asortyment!