4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (718)

Ważny od: 10 sty 2020
4mat.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka realizacja i wysyłka, jedyny minus to brak możliwości podglądu projektu po złożeniu zamówienia :/

31 gru 2023
Zakupiony komplet dywaników welurowych prezentował się całkiem ładnie dywaniki sztywne dobrze się odkurza jednak po dwóch tygodniach dywanik kierowcy stal się strasznie giętki i rozklejony od środka i to tylko ten jeden

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

Niezgodność oferty z otrzymanym towarem

Niezgodność oferty z otrzymanym produktem. Słabe z Państwa strony tłumaczenie się że towar jest taki jak zamawiany. Ostatni raz!! Nie polecam!!
22 godziny temu
Zgodnie ze zdjeciami o opisem polecam
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że ogólnie miał Pan pozytywne doświadczenia. Doceniamy Państwa opinie i cenimy sobie Państwa zdanie. W 4MAT staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy oddani tworzeniu pozytywnych doświadczeń klientów. Mamy nadzieję, że wrócą Państwo do nas wkrótce!
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby nas zrecenzować. Cieszymy się, że miał Pan z nami pozytywne doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i cieszymy się, że tak się stało. Rozumiemy Pana opinię i traktujemy ją bardzo poważnie. Naszą filozofią jest zawsze stawianie satysfakcji klienta na pierwszym miejscu i staramy się nadal zapewniać doskonałą obsługę również w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię!
Sprawnie, szybko, doskonała jakość. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszymi usługami i jesteśmy dumni z tego, że świadczymy usługi tak wysokiej jakości. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i za każdym razem staramy się przekraczać ich oczekiwania. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla naszej firmy.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na zrecenzowanie naszej firmy i podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan tak pozytywne doświadczenia z nami i doceniamy Pana miłe słowa. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że mogliśmy zaoferować Panu przyjemne doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię, jest ona dla nas bardzo cenna.
Dywaniki dokładnie takie jak chciałem, idealnie dopasowane do modelu auta. Całkowicie warte swojej ceny 😎
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa i podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasze dywaniki samochodowe idealnie pasowały do Państwa pojazdu i że uznali je Państwo za warte swojej ceny. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które spełniają potrzeby klientów, dlatego doceniamy Państwa zadowolenie z tego zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia i doceniamy Pana miłe słowa. W 4MAT dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy wdzięczni klientom takim jak Pan, którzy pomagają nam upewnić się, że nasze produkty i usługi są na najwyższym poziomie. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszej obsługi klienta, aby każdy mógł cieszyć się doświadczeniem z nami. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i zachęcanie nas do dążenia do doskonałości!
TL
Tadeusz L.
Sosnowiec

Dobre dywaniki

Dywaniki zgodnie z oczekiwaniem, dostawa szybka i sprawna, może nie najtaniej, ale „dobre” musi kosztować.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Doceniamy, że uważa Pan, że nasze maty podłogowe spełniają Pana oczekiwania i że byliśmy w stanie dostarczyć je szybko i sprawnie. Rozumiemy, że produkty wysokiej jakości mają określoną cenę i staramy się zapewnić naszym klientom najlepszy stosunek jakości do ceny. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali!

Super dywanoki

Mega piękne, wygląd oraz wykonanie . Lepsze niż oryginale. Będę polecał. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszego produktu. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości i wykonania naszego produktu - zawsze z przyjemnością przekraczamy oczekiwania naszych klientów. Dziękujemy za miłe słowa i czekamy na wszelkie przyszłe rekomendacje. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
3 maj 2024
2 maj 2024
BP
Bartosz P.
Baczkòw
1 maj 2024

Mała niezgodność towaru

Witam Niestety moja opinia jest tylko dobra ze względu na to że niestety stopery w dywanikach nie pasowały do mojego samochodu. Na szczęście miałem z poprzednich to przełożyłem. Poza tym dywaniki jakościowo OK. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa opinią. Cieszymy się, że jakość naszych mat podłogowych była satysfakcjonująca i że udało się Państwu znaleźć rozwiązanie dla korków. Doceniamy, że poświęcili Państwo czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i cenimy sobie Państwa opinie. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami.
MK
Marek K.
Elbląg
1 maj 2024
Super dywaniki. Jakość doskonała.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Miło nam słyszeć, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszymi matami 4MAT. Naszym celem jest dostarczanie produktów doskonałej jakości i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa zakupie. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że podobają się Państwu nasze produkty i usługi. W Polecam, staramy się stworzyć środowisko przejrzystości i zaufania z naszymi klientami - chcemy zapewnić najlepsze doświadczenia dla wszystkich. Doceniamy Państwa opinie i traktujemy je bardzo poważnie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
30 kwi 2024
Dywaniki pasują idealnie do tego jakość której oczekiwałem Mercedes w203 sport coupe 2007r
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa opinię i wybór naszej firmy! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych dywaników podłogowych do Państwa Mercedesa W203 Sport Coupe 2007. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe produkty i miło nam słyszeć, że spełniły one Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa współpracę!