4mat.com.plOpinie

4mat.com.pl- Logo - Opinie
4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl - Dywaniki samochodowe dopasowane

4 MAT to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dopasowanych dywaników samochodowych do różnych marek i modeli samochodów. To szeroka oferta dywanów gumowych,mat bagażnikowych i welurowych dywaników standard, exclusive i premium. 4MAT do produkty w których relacja ceny do jakości nie ma konkurencji. W produkcji dywaników samochodowych welurowych wyróżnia nas innowacyjne podejście do całego procesu, w którym to nasz klient poprzez prosty system tworzenia zamówienia projektuje swój dywanik wybierając materiał z szerokiej oferty materiałów samochodowych, decyduje o jego wykończeniu (lamówce/obszyciu) i zdobieniu, co powoduje, że produkt końcowy staje się niepowtarzalnym i efektownym dziełem.
P.P.H.U."4MAT" S.C. Piotr Burdyn, Piotr Steg
Ludźmierska 29
34-400 Nowy Targ
CEIDG NIP: 7352592316, REGON: 492957834
Piotr Burdyn

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

4.95/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu 4mat.com.pl

WSZYSTKO PRZEBIEGŁO SPRAWNIE I SZYBKO. POLECAM!!!
Prefesjonalna firma
Towar najwyższej jakości. Bałem się, że cena może być trochę za duża jak za dywanik, jednak gdy przyszły byłem mega zadowolony. Obsługa 11/10 gdy pojawiały się niejasności odrazu dostawałem telefon. Na wszelkie pytania dostałem rzeczową odpowiedź.
Towar na bardzo dobrym poziomie świetnie dopasowany. Kontakt telefoniczny z klientem przed wysyłką zamówienia jeśli nie jest ono wystarczająco dokładnie złożone. Polecam
Witam.Jestem bardzo zadowolona poszło sprawnie i szybko, dostałam to co zamawiałam jednym słowem mogę polecić każdemu.
polecam :)
Super, polecam wszystkim
Bardzo szybka dostawa
Towar zgodny z zamówieniem. Kurier odbierający od producenta przetrzymał towar jeden dzień. Polecam jakość produktów 4MAT. Klient.
Prędkość i profesjonalizmu
Sprzedawca godny polecenia.
super wykonanie
Super dywaniki do samochodu! Dostawa błyskawiczna. Polecam!
Profesjonalnie, towar zgodny z opisem,wysoka jakość i estetyka.wyrobu. Bardzo szybką realizacja zamówienia. 100% transakcja satysfakcjonująca.
Super!!!
Dostawa bardzo szybko a dywaniki zero zapachu gumy
Dywaniki przyszły w innym kolorze, niż zamawiałam. Do tego nie można ich wpiąć do podłogi, bo nie zgadzają się zaczepy, mimo podania marki auta, modelu i rocznika. Za to dywaniki są mięciutkie i przyjemne.
Dywaniki rewelacja, zgodne z moimi oczekiwaniami , kontakt ze sprzedawcą doskonały na każdym etapie realizacji zamówienia, polecam !
Wszystko ok. Polecam.
Polecam rzetelny sprzedawca .Szybko profesjonalnie .Dobry kontakt z sprzedającym.Miła obsługa.