4mat.com.plOpinie

4mat.com.pl- Logo - Opinie
4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl - Dywaniki samochodowe dopasowane

4 MAT to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dopasowanych dywaników samochodowych do różnych marek i modeli samochodów. To szeroka oferta dywanów gumowych,mat bagażnikowych i welurowych dywaników standard, exclusive i premium. 4MAT do produkty w których relacja ceny do jakości nie ma konkurencji. W produkcji dywaników samochodowych welurowych wyróżnia nas innowacyjne podejście do całego procesu, w którym to nasz klient poprzez prosty system tworzenia zamówienia projektuje swój dywanik wybierając materiał z szerokiej oferty materiałów samochodowych, decyduje o jego wykończeniu (lamówce/obszyciu) i zdobieniu, co powoduje, że produkt końcowy staje się niepowtarzalnym i efektownym dziełem.
P.P.H.U."4MAT" S.C. Piotr Burdyn, Piotr Steg
Ludźmierska 29
34-400 Nowy Targ
CEIDG NIP: 7352592316, REGON: 492957834
Piotr Burdyn

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

4.95/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu 4mat.com.pl

Dywaniki naprawdę bardzo fajnie wykonane i dobrze pasują do samochodu. Jedynym minusem jest ich personalizacja na stronie, która źle wyświetla zdjęcia i tak naprawdę nie widzimy zdjęć naszej dokładnej konfiguracji.
Wszystko zgodne z opisem i zamówieniem polecam
Już 3 auto "ubieram " w tej firmie i będę ją każdemu polecał
Już trzecie auto "ubieram" w tej firmie i będę ją każdemu polecał
Asd
Pełna profesjonalność.
Rewelacja. Szybka wysyłka, towar 1klasa, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym..Drugie zakupy w tym sklepie i 100%satysfakcji!!! POLECAM!
polecam
O firmie dowiedziałem się dzięki reklamie w TVN Turbo, realizacja jakość i przede wszystkim kontakt rewelacyjny. O inwidualnym podejściu do klienta już nie wspomnę, wrócę tu na pewno! Polecam ⭐⭐⭐⭐⭐!
Szybka dostawa,towar zgodny z zamówieniem.Polecam
Wykonanie na wysokim poziomie, dywaniki idealnie pasują do oryginalnych zaczepów. Warto dołożyć i kupić naprawdę dobry towar.
Bardzo dobry produkt i szybka obsluga
no OK!
Szybka dostawa. Jakość towaru lepsza niż się spodziewałem. Naprawdę OK!
Polecam w 100%
Baaardzo fajne dywaniki welurowe. Porządne, grube. Myślę że można je używać dwustronnie - gumową stroną na zimę. POLECAM
Bardzo dobra jakość dywaników. Idealnie dopasowane do auta. Nadanie przesyłki po 2 godzinach od zamówienia.
towar super!
Realizują zamówienia szybciej niż internet