zdroweslodycze.pl- Logo - Opinie

zdroweslodycze.pl

Opinie (254) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (275)

Ważny od: 16 mar 2023
zdroweslodycze.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 sty 2024
Jestem bardzo zadowoloną, powracającą klientkom. Moje dziecko jest na diecie bez glutenu, mleka I cukru, więc nie łatwo znaleźć coś dobrego dla niej na imprezy w szkole, czy na szczególne okazję, by było bez tych powyższych składników, a w sklepie "Zdrowe Słodycze" zawsze coś znajdę, czy to przekąski na słodko, czy słono, czy płatki do napoju roślinnego bez cukru, kaszę, kisiele, galaretki. Jest tu wszystko to, czego nie mogę znaleźć nigdzie indziej. Jestem bardzo wdzięczna, że jest takie miejsce, które uwzględnia wszelkie potrzeby mojego dziecka.

3 mar 2024
Zamówiłam 20 paczek ciasteczek babci Ani. Bylam pewna że zamawiając tak dużą ilość termin ciastek bedzie co najmniej półroczny. Niestety ciastka waniliowe mają termin do kwietnia i są już po prostu miekkie. Część innych ciastek ma termin do maja. No szkoda

Opinie nt. sklepu zdroweslodycze.pl

Odpowiedź ze sklepu zdroweslodycze.pl
Bardzo dziękujemy za opinię :)
Dziękujemy :)
Dziękujemy bardzo :)
28 sty 2024
Dziękujemy za opinię :)
18 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu zdroweslodycze.pl
Dziękujemy :) Bardzo nam miło.
9 sty 2024
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię! Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy oczekiwań :)
21 wrz 2023

Bardzo dobrze przemyślane

Ładne opakowanie, praktyczne szczelne pakowanie po dwa wafelki, pyszny smak - spróbowaliśmy blueberry i banan, pozostałe smaki były niedostępne. Przesyłka dobrze zabezpieczona, dostawa szybka. Kształt wafelka bardzo poręczny . Dziecko bez trudu samo wyjmuje wafelka z otwartego opakowania. Bardzo dobra struktura wafelka - dobrze się rozpuszcza i nie ma zagrożenia zakrztuszenia się. Dostępnymi smakami wnuczka się zajadała. Chcemy spróbować pozostałe smaki. Gratuluję wszystkim, którzy brali udział w stworzeniu takiego malutkiego super cudeńka.
22 wrz 2023
Dziękujemy za miłą opinię :) Cieszymy się, że wafelki smakowały.
YH
YpSi H.
Hamburg
8 cze 2023
Absolutnie pozytywne załatwienie mojego zamówienia !! Paczuszka dotarła za granice w 48 godzin! Jestem zachwycona serwisem i różnorodnością artykułów do wyboru!!! Dziekuje serdecznie Pani Oli …. za osobiste wsparcie dla mojego zamówienia! Wszystko jest super…., na pewno będę stałą klientką!!! Polecam i pozdrawiam ☺️
10 cze 2023
Dziękujemy za miłe słowa :) Bardzo się cieszymy, że udało się zdążyć na czas :) Mamy nadzieję, że torcik sprawił córce dużo radości!
13 lip 2023
Szkoda że w magazynie były tylko 3 szt. zamawianego towaru, co sprawiło że koszt dostawy był bliski kosztowi towaru. Sądze że jest to towar szybko schodzący i należałoby na bieżąco uzupelniać. Jest to jedyne w kraju musli dla osób mających problemy z cukrem.
13 lip 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Jeśli w danej chwili mamy na stanie mniejszą ilość produktów niż jest potrzebna, zachęcamy do kontaktu z nami - często większą ilość możemy wysłać w ustalonym terminie. Pozwoli to obniżyć koszty przesyłki i zapasów starczy na dłużej. Pozdrawiamy serdecznie.
19 wrz 2023
Zakupy u Pani Oli i zespołu to sama przyjemność ☺️ troska o zadowolenie klienta jest na niesamowicie wysokim poziomie. Pani Ola działa jak pracowita mróweczka i stara się jak może żeby zamowione produkty były na czas☺️ polecam z całego serducha☺️
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za takie wspaniałe słowa! :)
Słodycze smaczne i zdrowe to najważniejsze. Podobał mi się sposób zapakowania. Wszystkie produkty dojechały całe. Miło u was robić zakupy. Myślę, ze jeszcze skorzystam z Waszego sklepu. Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu zdroweslodycze.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że zakupy były udane :)
16 lis 2023

Słodycze smaczne i szybka obsługa

Słodycze smaczne! Dzieci zadowolone! Szybka wysyłka. Była mała pomyłka,ale zaraz dosłali potrzebna herbatkę i dorzucili jeszcze cukierki na przeprosiny. Bardzo polecam . Pełna profeska
17 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa :) Cieszymy się, że wszystko dobrze się skończyło :)
Bardzo dobry kontakt i bardzo szybka dostawa. Paczka dobrze zapakowana, przesyłany towar zabezpieczony. Nawet pracownikom Inpost nie udało się jej zniszczyć.
22 gru 2023
Dziękujemy za miłą opinię i cieszymy się, że wszystko dotarło całe i na czas :)
23 wrz 2023
Bardzo szybka wysyłka produktów i bardzo dobrze zabezpieczona :) kruche ciasteczka przyszły nienaruszonym stanie :) przemiła obsługa klienta :) DZIĘKUJĘ ❤️
24 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa :)
29 sie 2023
Elastycznośc przy połączeniu dwóch zamówień poieważ o zymś zapomniałem i jak domówiłem nie było problemu z połączeniem ze wcześniejszym zamówieniem. Perfekt
29 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa :)
28 sie 2023
Szybka realizacja i wysyłka zamowienia. Slodycze na prezent zamówione w niedziele , we wtorek już były (dzień urodzin)😀 dziekuje. Jak najbardziej polecam🙂
29 sie 2023
Dziękujemy za miłą opinię :)
Szybka wysyłka zamówienia, dostępność produktów, długie daty ważności, kilka cukierków wrzuconych luzem to miły gratis przy większym zamówieniu.
Odpowiedź ze sklepu zdroweslodycze.pl
Dziękujemy za miłą ocenę :)