francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7009) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 082)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

28 sie 2023

Mieszane oceny

Dostawa na 5, szybko, ładnie zapakowane flakoniki. Jeśli chodzi zaś o same perfumy, to sama nie wiem. O ile Indian Summer zapach baaardzo podobny, o tyle Cat De Luxe - w ogóle, bardzo słabo pachną, takie rozwodnione... nie utrzymuje się zapach nawet 5 minut, coś jest z nimi nie tak.
28 sie 2023
Dziękujemy ❤️Jeśli zapach nie spełnił Pani oczekiwań może go Pani zwrócić ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
3 sty 2024

Super!!!

Wszystko zgodnie z zamówieniem, ładnie zapakowane i dobrze zabezpieczone, zapachy jak oryginały a co najważniejsze w miarę długo się utrzymują. To było moje pierwsze zamówienie i już mogę stwierdzić, że będzie ich więcej. Jestem pozytywnie zaskoczona i serdecznie polecam.
4 sty 2024
7 sie 2023
Zamówiłam dwa zapachy, jeden odzwierciedla zapach 1:1, natomiast drugi na początku jest inny ale ostatnia nuta zapachowa jest ta sama. Jeśli chodzi o trwałość to pomimo że zamówiłam perfum z 24% zaperfumowaniem to ta trwałość jest dosyć słaba. Pomimo za taką cenę POLECAM
8 sie 2023

Bardzo polecam!

Jedyne do czego można się przyczepić to czas oczekiwania na kompletowanie zamówienia. Zamówienie złożone w niedzielę, do odbioru we czwartek. Poza tym wszystko super! Zamówiłam inne zapachy niż zawsze i jestem bardzo zadowolona. Trwałość perfum 12/10. Każdy chwali! :)
21 lis 2023
Dziękujemy ❤️ czas realizacji na naszym sklepie jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
14 sty 2024

Wszystko ok. Polecam!!!

Wszystko ok ,zapach dokładnie taki sm jak oryginalnych perfum męskich Gucci pour homme. Paczka dobrze zabezpieczona i starannie spakowana .Jeśli podoba Ci się zapach oryginalnych perfum ,ale ich cena Cię odstrasza z czystym sumieniem polecam Francuskie perfumy .
16 lip 2023
Podobaja mi się zapachy, są dobre i trwałe. Jednak na perfumach oprócz numerów powinniście umieszczać ich nazwy tak jak na kartonikach. Same numery nic nie dają. Jak ma się ich kilka to przy zbliżonych zapachach nie wiadomo czym się człowiek perfumuje...
17 lip 2023
Dziękujemy ❤️ Niestety nie mamy takiej możliwości.
Perfumy trzymają się około 10 godzin na skórze. Zapachy są raczej zbliżone do oryginałów nie mniej jednak bardzo ładne. Generalnie, choć robiąc pierwszy zakup nastawiony byłem bardzo sceptycznie do nich to teraz już wiem, że będę stałym klientem
16 sty 2024
17 paź 2023

Zdecydowanie warto

Kupiłam wersję AJ Deluxe (24%zaperfumowania) i jestem bardzo zadowolona. Zapach jest praktycznie identyczny ze swoim oryginalnym odpowiednikem, trwałość jest również satysfakcjonująca. Miłośniczkom Bottegi i skórzanych nut gorąco polecam.
18 paź 2023
12 gru 2023
Jakość pierwsza klasa, jestem podekscytowana, że mogę mieć w swojej kolekcji perfumy od Państwa. Luksus to jest idealne słowo aby określić dokładnie czym są francuskie perfumy. Jakość, jakość, jakość. Dziękuję za to co tworzycie.
6 sie 2023
Szybka dostawa. Dobrze zapakowane. Zapachy większości bardzo trwałe. Szal popsikany nimi pachniał jeszcze kilka dni później. Na 10 zapachów tylko jeden słabo trzymał. Dopasowana z oryginałami nie ocenię, bo nie miałam oryginałów
7 sie 2023
10 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Perfumy solidnie zabezpieczone do transportu, przy każdym zamówieniu podpisy osób które je realizowały, perfumy mają bardzo przyjemny zapach, prawie identyczne z oryginalnymi. Gorąco polecam.
21 lis 2023
Przesyłka bardzo dobrze zapakowana, szybko, sprawnie, woda niestety słabej jakości. nie przypomina mi zapachu Olympei Paco Rabane, no ale to tylko odpowiednik. Firma towar pakuje bardzo dobrze i szybka wysyłka
21 lis 2023
Dziękujemy ❤️ Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
BP
9 paź 2023

Bardzo polecam francuskie perfumy!

Perfumy bardzo ładne. Odbiegają od oryginału, ale zapach w tej samej tonacji delikatny i kuszący. Zapachy do powieszenia - REWELACJA! Obsługa zamówienia: szybko, sprawnie, profesjonalnie.
10 paź 2023
Dziękujemy za opinię!❤
24 paź 2023

Duży plus !

Jestem bardzo zadowolona z perfum jakie zamówiłam , zapach niczym nie odbiega od oryginału , długo się utrzymuje, szybka wysyłka -duży plus. Na pewno skorzystam raz jeszcze . :)
25 paź 2023
21 sty 2024
Proporcja "jakość : cena" zawartości flakonika OK. Popracujcie nad grafiką i kolorystyką naklejek oraz opakowań... Duzych obrotów i małych kłopotów w Nowym Roku ... :-)
13 sty 2024
Nie mam zastrzeżeń do Waszego sklepu, ale musicie popracować nad usługą online, bo kilka razy zdarzyło się, że nie mogłam się zalogować ani nic dodać do koszyka .
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię dotyczącą naszego sklepu. Przykro nam, że doświadczyła Pani problemów z naszą usługą online. Doceniamy informację i zapewniamy, że będziemy pracować nad poprawą funkcji strony internetowej. Jeśli napotka Pani jakiekolwiek trudności w przyszłości, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli szybko i skutecznie pomóc.
5 paź 2023
szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowane, eleganckie pudełka na perfumy. Zapachy długo się utrzymują, przypominają oryginały .Cena bardzo dobra. Polecam
6 paź 2023
18 wrz 2023
Perfumy nie tracą tak szybko swojego zapachu. Ładne eleganckie opakowanie. Dobre na każdą kieszeń. Mocny zapach, długo utrzymujący się na ciele. Polecam!!!
19 wrz 2023

Perfumy 178 i 685

Zapachy zbliżone, ale po godzinie prawie ich nie czuć. Plus za mały rozmiar, idealny jako zapas do noszenia w torebce. Za tą cenę ok choć szału nie ma.
28 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Kolejne zamówienie, ciągle w 100% zadowolony. Dobre ceny, odpowiedniki bardzo zbliżone do oryginałów, bardzo szybka wysyłka. Zdecydowanie polecam!
3 sty 2024