francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.plOpinie

ważny od: 9 sie 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep francuskieperfumy.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie francuskieperfumy.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 9 sie 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

29 lis 2021
Francuskie perfumy rzeczywiście pachną jak oryginały a ich zapach utrzymuje się długo. Zachęcam do zakupu. Ja osobiście zawsze zamawiam nr 684 i 20. piękne......

13 lut 2022
Witam, pochwaliłam Państwa działalność w dwóch różnych e-mail niestety za wcześnie, ponieważ dwa dni póżniej dostałam nie te perfumy. Numer na zamówionych perfumach się zgadzał 573 ale zapach był zupełnie inny. Moją uwagę zwróciła barwa perfum była przeźroczysta a poprzednie miałam o lekko żółtej barwie( to nieważny szczegół). jestem rozczarowana taką pomyłką. Szkoda, nie wiem czy następny raz będę ryzykować, a tak chwaliłam Waszą Firmę. Zamówienie: OUCTVNAOE złożone dn. 2022-02-08 17:20:35 Raz już napisałam takiego samego e-maila i zero przeprosin.

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

Jestem pod ogromnym wrażeniem szczegółów, które zmieniliście od mojego ostatniego zakupu (wydaje się, że to było dość dawno temu); flakonik zapakowany jest w pudełko/kartonik sygnowany nazwą Waszej firmy, a na opakowaniu jest etykieta foliowa z informacją jaki to zapach. Poza tym, może to dla niektórych mało istotny element, ale dla mnie ważny- flakonik/buteleczka nie jest kwadratowa, a prostokątna. Jednym słowem- WOW!- z pewnością niebawem do Was wrócę, tego możecie być pewni, jestem ogromnie usatysfakcjonowana, i nie sądzę, abyście na tę chwilę mogli zrobić coś lepiej, jest idealnie! Dziękuję i oby tak dalej! Brawo Wy! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów! Majka.
Dziękujemy ❤️ Zapraszamy!
11 lis 2022
Po przeczytaniu opinie na temat perfum postanowił zamówić 3 buteleczki różnych perfum, i muszę powiedzieć że wcale się nie rozczarowałam, a nawet wręcz przeciwnie, bardzo miło się zaskoczyłam. Perfumy przecudne, praktycznie zapachem nie odbiegają od oryginałów, bardzo dobrze zapakowane bez możliwości uszkodzenia. Przesyłka przyszła wczoraj więc nie mogę wypowiedzieć się o trwałości zapachu, ale myślę że również i z tym się nie rozczaruje. Muszę przyznać że zdecydowanie na 200 % mogę polecić francuskie perfumy. No i te autografy osób, które przygotowały zamówienie dołączone do przesyłki... Słodki gest 😀 Super
Dziękujemy ❤️
Pierwsze użycie tego perfumu i mózg wraz ze zmysłami odpłynął. Przez ponad 30 minut siedziałem i upajałem się tym zapachem. Nie poczułem jeszcze nigdy w życiu zapachu tak głębokiego, zmysłowego, tajemniczego, a zarazem pełnego wewnetrznej energii i świeżości. Myślałem że bedzie to zapach bardziej "dziadkowy" ale nigdy nie pomyliłem sie tak bardzo. Zapach zostaje ze mną już do końca i nawet nie mam zamiaru szukać czegoś innego. Mam ochotę ciągle mieć go w koło siebie. Pozdrawiam FP i pracowników, którzy już od paru lat dają z siebie wszystko by zadowolić klientów. Polecałem, polecam i bede Was polecać !
6 lis 2022
Jestem bardzo zadowolona z paczek, są solidnie zapakowane, nigdy nie zdarzyło się, aby perfumy były potłuczone. Perfumy są bardzo dobrej jakości, nigdy też nie zdarzyło się aby pomylono jakiś numer w moim zamówieniu. Jedynym minusem jest ostatnia zmiana dotycząca próbek - jeszcze jakiś czas temu zauważyłam że dołączano po jednej próbce za każde wydane 100zł. Pisałam też w komentarzu do zamówienia jakie próbki (numery) chciałabym otrzymać i takie przysyłano :) Przy ostatnim zamówieniu za ponad 500zł otrzymałam tylko jedną próbkę i to zupełnie losową. Nieco się zawiodłam
Dziękujemy ❤️ Skontaktujemy się z Panią w celu wyjaśnienia
Odpowiedniki perfum kupuję od kilku lat ,są identyczne to dlaczego przepłacać ....w takiej cenie mogę pozwolić sobie na większą ilość zapaszkow :-) mam ulubione które kupuje w dużych butelkach i nowości testuje w małych .Zamówienie przychodzi bardzo szybko ,dobrze zapakowane flakony w folię bombelkowa i dodatkowo wsadzony panier do kartonu czyli nic się nie uszkodzi :-) Polecam z czystym sumieniem 😊
Dziękujemy ❤️
Bardzo spodobał mi się sposób pakowania flakoników (gratulację) i druga sprawa: zapach nr 244 jest dla mnie wspaniały
8 lis 2022
Jeśli komuś zależy na oryginalnym produkcie, a nie tzw. podróbkach, to niech płaci 10-15 razy drożej po to, żeby zapach był odrobinkę inny i "trzymał" kilka godzin dłużej. Posiadam próbkę oryginału Sauvage Dior'a i po porównaniu go z FP jestem mile zaskoczony (tym bardziej biorąc pod uwagę cenę). Malkontentów i kolekcjonerów oryginalnych flakoników odsyłam do sieciowych perfumerii.
7 lis 2022
Wiernie odzwierciedlają oryginał. Są bardzo trwałe. Polecam je rodzinie i znajomym. FP zamawiam już kolejny raz i pewnie nie ostatni… :) przesyłka dobrze zabezpieczona, wypełniona papierem, a opakowania perfum folia bąbelkową. Szkoda tylko, ze nie doszedł nowy katalog (mimo tego, ze zaznaczyłam opcje przy zamówieniu). Dziękuję za gratisową próbkę!
30 paź 2022
na buteleczkach powinna być naklejka z nazwą zawartości ( taka jaka przyklejacie na pudełeczku opakowania) a jeżeli nie można tak to przynajmniej ową naklejkę z nazwą dołączajcie do opakowania żeby kupujący dla swojej wygody mógł sam sobie przykleić....
2 lis 2022
Dziękujemy za opinie oraz sugestie ❤️
Zapachy odzwierciedlone idealnie - przynajmniej te które zapadły mi najlepiej w pamięci . Hugo Boss Energise 5/5 tak samo Puma Jam , zapach niedostępny nigdzie w sprzedaży, zakupiłem tutaj zamiennik i byłem zadowolony bardziej niż bardzo :)
Dziękujemy ❤️
Początkowo obawiałam się zamówienia tutaj ale nie ma obaw- super, nigdy nie miałam problemów z zamówieniem, wszystko szybko dociera, perfumy są zabezpieczone bardzo dobrze- jakość i obsługa na najwyższym poziomie
Dziękujemy ❤️
N48 та 49 дуже файні аромати, та дуже- дуже схожі у шлейфі, та у сердці на оригінали. Стійкістю трохи програють, но так і ціна в 20 раз нижча. Парфуми прийшли швидко, гарна упаковка, та приїемні флакончики.
31 paź 2022
Szybka przesyłka, dobra jakość perfum. Może powinniście jeszcze popracować nad łatwiejszym łączeniem oryginalnych perfum z ich odpowiednikiem czyli obrazek oryginału i nr perfum , dla których były inspiracją
2 lis 2022
Dziękujemy ❤️ Na naszej stronie jest możliwość wglądu/zakupu zapachu, którym się inspirowaliśmy klikając "Zobacz, czym się inspirowaliśmy" . Napis znajduje się nad zdjęciem produktu z naszym zapachem
Męskie perfumy jak najbardziej zgodne z opisem są super , damskie jeszcze nie dotarły ale były później zamówione.Jestem zadowolona obsługi ładnie zapakowane tak by przy transporcie się nie uszkodziło.
14 lis 2022
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Towar dobrze zapakowany przed uszkodzeniami. Zapach bardzo dobrze odpowiada perfumom oryginalnym. Wszystko z zamówieniem ok polecam zakupy w tym sklepie
5 lis 2022
Nigdy nie byłem zwolennikiem perfum ale uwas zamówiłem raz i były super teraz raz w miesiącu zamawiam po kilka flakonów zapachy super wybierane na chybił trafił męskie i damskie pozdrawiam
7 lis 2022
Perfumy długo się utrzymują na skórze, niemal identyczne z oryginałami, estetycznie zapakowane. Sklep super, bardzo szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością ponowie zakupy.
9 lis 2022
Fajne i trwałe zapachy. Nie spodziewałam się, że będzie je czuć nawet po kilku godzinach. To był pierwszy zakup od FP, ale wiem, że z pewnością jeszcze się pojawię po kolejne zakupy.
10 lis 2022
Dziękujemy ❤️
Szybka realizacja. Przesyłka zabezpieczona bardzo starannie. Karta kontrolna w pudełku. Perfumy godne polecenia, inspirowane znanymi markami. Zapachy nigdy mnie nie rozczarowały.
Dziękujemy ❤️
Perfumy naprawdę ładnie pachną, duży wybór zapachów, trwałość okej. Jedyny minus za co zabieram gwiazdkę to dosyć długa dostawa względem konkurencji , co mnie osobiście razi :)
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Z uwagi na dużą ilość zamówień, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera.