francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7009) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 082)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

18 sty 2024

Kylie Minogue

Zamówiłam zapach sprzed 15 lat… Kylie Minogue Showtime… perfumy pachną jak oryginał ! Jestem pod wrażeniem!
12 sie 2023
Perfumy naprawdę wysokiej jakości. Trwałe i ja jako laik perfumowy nie jestem w stanie wyczuć różnicy między oryginałami i odpowiednikami. Jedyne co można poprawić to szybkość realizacji zamówienia, choć i w tym aspekcie jest całkiem w porządku. Chodzi mi tylko o taki mały haczyk, który na pewno umiliłby zakupy. Solidnie zapakowana paczka i aromat przyjemności. Polecam.
16 sie 2023
10 lis 2023

Zapachy są prawie jak oryginały!

Zapachy są pewnie prawie jak oryginały, dla mnie jako amatora są nie do odróżnienia :) i oczywiście bardzo trwałe. Bardzo polecam! Byłbym szczęśliwy ;) gdyby był dostępny zapach What About Adam od Joop-a. Swego czasu również bardzo podobny zapach miał Sensing od Avon-u. Obydwa powyższe zapachy już praktycznie są nie do zdobycia, a szkoda :(
14 lis 2023
Dziękujemy ❤️ Przekażemy chęci zakupu tych zapachów do odpowiedniego działu.
26 lis 2023
Dobra jakość w stosunku do ceny. Podoba mi się, że najmniejsze pojemności są w "kwadratowych/prostokątnych" flakonach (a nie w okrągłych jak kiedyś), miło było dostać próbkę. Nie były dostępne moje ulubione gucci guilty black, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie wznowiona produkcja.
Dziękujemy za opinię :)
22 lis 2023
Najlepsza firma pod wzgledem perfum. Zamawiam od długiego czasu. Zamowienie pakowane jest bardzo dokładnie, nie ma szans by szklo sie zbilo. Zawsze przygotowywuja kartke z podziekowaniami pasujaca do danego sezonu co cieszy oko. Nieraz zdarzy sie ze wsadza gratisówke co bardzo cieszy
23 lis 2023
7 paź 2023
Zapach bardzo bliski oryginału, jeszcze się nie naciąłem :). Trwałość na ubraniach też super, czas wysyłki 3 dni robocze wg regulaminu aczkolwiek jeśli się poprosi, firma dołoży wszelkich starań aby złożone zamówienie nawet wieczorem było gotowe do wysyłki już następnego dnia rano :)
9 paź 2023
Dziękujemy! ❤

Polecam firmę F P bo jest SUPERR

Witam I powiem tak że ten kto się zastanawia czy brać czy nie to powiem ze bracc i nawet się nie zastanawiać o perfumy tej firmy Fp są superr I jakościowo i cenowo też, a zapach tych perfum jest jak orginal i tyl .Pozdrawiam wszystkich i cały oddział firmy hej!😁
23 lis 2023

Świetny sklep z zamiennikami drogich perfum

Szybki termin realizacji. Przesyłka dobrze zapakowana. Produkt zgodny z opisem. Zapach przepiękny i faktycznie w wersji premium pachnie dużo mocniej. Kupiłam inspirację perfum Indian Summer, które nie są już produkowane. Dzięki sklepowi mogę się dalej nimi cieszyć.
24 lis 2023
22 gru 2023

Bardzo fajne zapachy

Zapachy zbliżone do "źródeł inspiracji". Wg mnie to są identyczne, ale co ja się tam znam :) Bardzo trwałe. Po całym dniu zapach jest wyraźnie wyczuwalny. Przesyłka w miarę szybka, bezpiecznie zapakowana. Jest to kolejny zakup w tym sklepie, szczerze polecam.
11 wrz 2023

wszystko super!!

zamawiam z tej strony już chyba siódmy raz, za każdym razem wszystko jest okej z obsługą klienta, perfumami, dostawą (perfumy dokładnie ochronione przed uszkodzeniem) i używaniem. Poleciłabym każdemu, kto lubi trwałe i tanie zamienniki wysokiej jakości :)
12 wrz 2023

Miła obsługa telefoniczna

W zamówieniu pomyliłam kod perfumetki, na szczęście zdążyłam zadzwonić na infolinię przed przygotowaniem paczki do realizacji, przemiła Pani bez problemu zamieniła na ten właściwy. Bardzo dziękuję za cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiam cały zespół JB
Dziękujemy ❤️
Perfumy ładne. Wydaje mi się, że zamienniki są bardzo zbliżone do oryginału- w moim przypadku KK Euphoria i Blach Opium. Porządnie zapakowane, doszły nienaruszonym stanie. Długo utrzymują się na ubraniu i ciele- nawet 10 H. Polecam, jak za taką cenę;-)
25 sie 2023

Zadowolona,stała klientka

Bardzo dziękuję, produkty wysokiej jakości jak zawsze, bardzo dobrze zapakowane. Piękne zapachy i trwałe. Myślę,że dla stałych klientów miło by było wprowadzić jakiś Rabat lub promocje na wyższą kwotę zamówień - taka moja propozycja. Pozdrawiam
28 sie 2023
Dziękujemy ❤️ Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych na których cyklicznie pojawiają się informacje o rabatach.

Gorąco polecam.

Zamawiam już długi czas i nigdy nie było żadnych problemów typu: coś dojechało potrzaskane, czegoś brakowało czy czegoś nie było. Produkty są dobrze zapakowane, jak widać rzetelna, dokładna praca. Szybka wysyłka nawet przy dużych zamówieniach.
Dziękujemy ❤️
Zamówiłam trzy produkty i opakowanie jednego z nich było lekko pogięte i miało plamę jakby zapach się wylał, ale flakonik perfum nie był uszkodzony. W drugim produkcie pompka odrobinę słabiej działa, poza tym wszystko ok, ładne zapachy.
7 gru 2023
Dziękujemy za opinię, Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z naszymi produktami produktów. Skontaktujemy się z Panią aby uzyskać więcej informacji na temat atomizera .
JS
6 cze 2023
Zachęcam wszystkich do kupna perfum FP, nigdy nie spotkałam tak bardzo zbliżonego zapachu do oryginalnych. Cena jest super i szybka dostawa. Kupuje różne zapachy z tej firmy i nigdy się nie zawiodłam jakością i trwałością. Polecam.
7 cze 2023
16 gru 2023

Najlepsi z Najlepszych

Uwielbiam Wasze zapachy. Są genialne i mega trwałe ! Kupiłam już u Was łącznie kilkadziesiąt flakonów i do tej pory się nie zawiodłam. Zapachy są intensywne, gęste i bardzo komplementowane. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.
9 lis 2023
Mam perfumy nr 42 i 733 jestem bardzo zadowolona. Długo się utrzymują i pachną niemalże identycznie jak oryginał. Natomiast zamówiłam perfume z 24% odpowiednik Hugo Boss i mam wrażenie że nie trzyma się długo i mniej pachnie
10 lis 2023
18 paź 2023

Jest czas to jest opinia

Perfumy i bardzo ładnym zapachu. Długo utrzymują się na ubraniach 🔥 Pięknie zapakowane i bezpiecznie w ładne pudełeczko i wypełnienie😎 Bardzo dobra cena jak na takie perfumy. Bardzo szybko czas realizacji zamówienia😎 polecam
19 paź 2023
24 sty 2024

10/10

Zamawiam tutaj perfumy nie pierwszy raz i zawsze jestem zadowolony. Owszem są zapachy, które nie spodobają mi się, ale wszystko zależy od własnego gustu. Poza tym cena nie jest wygórowana żeby nad tym płakać. Dla mnie plus