francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7430) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 081)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

12 wrz 2023
Niestety wszystkie trzy pachnà w ogole Nie podobnie do oryginału
13 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
19 paź 2023
Nie polecam od 7 dni oczekuje paczka na kuriera....
20 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.
29 sie 2023
Perfum odbiega od oryginalu. Thierry Mugler AMEN.
30 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
24 lip 2023
Slabo odpowiadają oryginałom. Nie polecam
25 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
12 sie 2023

Perfumy bez zapachu jakieś oszustwo pierwszy raz w życiu przeżyłam szok l

Perfumy bez zapachu jakieś oszustwo
17 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
6 wrz 2023
Zapach daleki od oryginału.
7 wrz 2023
7 wrz 2023
Nie otrzymałam zamówienia
8 wrz 2023
Bardzo prosimy o kontakt bądź odpowiedz na e-mail , podała Pani niepoprawny numer telefonu i nie mamy możliwości wysyłania zamówienia ani skontaktowania się z Panią :(
perfumy bardzo słabo czuc
16 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani męża oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
4 sie 2023
Zła obsługa
4 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Wszystkie zgłoszenia/sygnały o niewystarczającej jakości obsługi są dla nas bardzo ważne i natychmiast sprawdzane. Dołożymy wszelkich starań by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.
20 lis 2023

Długi czas oczekiwania na paczkę

Na stronie informacja że szybka dostawa o której klient jest zapewniany,niestety tak nie jest .
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Czas realizacji na naszym sklepie jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
1 lis 2023
Termin dostawy tragiczny. W dzisiejszej logistyce towar powinien być u klienta na drugi dzień
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Z uwagi na dużą ilość zamówień, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera.
Niestety otrzymałam perfum, pompka nie działa. Perfum wygląda jakby już ktoś go mógł używać.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za udzielenie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sytuacji i dołożymy wszelkich starań, aby uniknąć powtórzenia się podobnych zdarzeń.
28 paź 2023
Perfum przyszedł rozlany w środku nic nie widziałem ale te papierki w środku byly mokre .
30 paź 2023
20 maj 2023
Niestety perfumy nawet nie są odrobinę podobne do zapachu oryginalnego.Pachna tandetnie
22 maj 2023
7 gru 2023
na razie taka opinie, niestety przesyłka nie dotarła, choć jest w dostarczeniu od 2 dni
8 gru 2023
Dziękujemy za opinie. Czas realizacji zamówienia na stronie jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
31 gru 2023
Niestety zapach nie jest podobny ani trochę do oryginału, bardzo szybko wietrzeje.
3 sty 2024
15 lis 2023
Perfumy to jakaś porażka. zapach nie ma nic wspólnego z podobieństwem do oryginału
16 lis 2023
28 maj 2023
perfumy bardzo słabej jakości. zapach krótko się utrzymuje i bardzo czuć alkohol.
29 maj 2023
7 lip 2023

Słaba trwałość

Zapachy ładne, trwałość żadna. Perfum nie czuć na skórze już po kilku minutach.
10 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
23 gru 2023
Niestety nie mogę dodać lepszej opini ponieważ przesyłka do mnie nie dotarła.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za udzielenie opinii. Skontaktujemy się z Panią.