francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7456) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 080)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

5 paź 2023

Dzień dobry

6 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
23 sie 2023

NIE POLECAM............

NIE POLECAM...... Zrobiłem zamówienie na 349zł. Po kilku dniach otrzymałem email z treścią, że zostało anulowane przez sklep (BEZ ŻADNEGO WYJAŚNIENIA). Zadzwoniłem i zapytałem DLACZEGO nikt nie napisał do mnie emaila w tej sprawie tylko NAGLE wysłano do mnie email z treścią, że zostało ono anulowane. Pracownica przyznała mi rację, że ktoś powinien wysłać do mnie email z wyjaśnieniem, ale nie zrobił tego i nie wie dlaczego. To KURIOZUM - robisz zamówienie, ktoś anuluje bez wyjaśnienia i nie poczuwa się, aby wyjaśnić czy przeprosić. NIE POLECAM.......
25 sie 2023
Dziękujemy za opinie. Nasza obsługa klienta próbowała skontaktować się z Panem telefonicznie kilkukrotnie niestety bezskutecznie, powinien zostać wysłany e-mail o braku produktu za co bardzo przepraszamy uczymy się na błędach i tego błędu już nie popełnimy. Wszystkie zgłoszenia/sygnały o niewystarczającej jakości obsługi są dla nas bardzo ważne i natychmiast sprawdzane. Dołożymy wszelkich starań by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.
29 sie 2023
zamawiam któryś już raz z tej strony. te 3 które dotarły są kompletnie nietrwałe . jestem zniesmaczona bo dotychczas byłam bardzo zadowolona . teraz jakby ktoś wody nalał i lekko zabarwił zapachem . więcej nie skorzystam . wydałam na 3 sztuki nadaremno pieniądze
8 paź 2023
Jakość obsługi bardzo spadła. Zamówienie, za ponad 1000 zł , wrzucone do pudła, przyciśnięte papierem. Kartoniki perfum, pogniecione. Żadnej próbki, czy gifta. A ceny w górę. Zawsze byłam zadowolona, aż do teraz.
10 wrz 2023

Tanie perfumy z bazaru

Perfumy w ogóle nie przypominają oryginalnych zapachów, trwałość jest mierna. Inne firmy produkujące "inspirowane" zapachy są na znacznie wyższym poziomie. Czas wysyłki też nie jest ekspresowy - paczka zamówiona w weekend została wysłana w środę...
11 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
29 sie 2023

Kiepski czas ekspozycji

Niestety nawet wody perfumowane maja kiepska ekspozycje i trwałość. Może 1-2 godziny. Czas wysyłki nie powala bo w sumie przesyłka doszła po 5 dniach. Na plus to tylko to że zapach bardzo podobny.
30 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
13 paź 2023
Zapach wcale nie jest podobny ani kropelkę do Lancome ,a tak było podane . Nie utrzymuje się zbyt długo i trzeba dużo go psikac by się utrzymał kilka godzin
16 paź 2023
16 paź 2023
Trwałość perfum . Zapachy są ładne , cena adekwatna do produktu . Z pewnością każdy cos dla siebie znajdzie , ponieważ sa to fajne wody toaletowe .
17 paź 2023
4 wrz 2023
Napisać że zamówienia są realizowane w ciągu tygodnia a nie trzech dni. Kiedyś były szybciej dostarczane a zamawiam od samego początku firmy.
6 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Czas realizacji zamienienia na naszym sklepie jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
28 paź 2023

Jakość towaru

Zamówiłem u Państwa kilka perfum, używam teraz pierwszej wody toaletowej, która nie jest tak trwała jak sądziłem...
30 paź 2023
14 wrz 2023
Niestety perfumy,które zamówiłam nie spełniły mojego oczekiwania. Nie przypominają w ogóle oryginalnego zapachu.
14 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
5 lip 2023

Witam - Jestem Maksymalnie Rozczarowany !!

Witam, serdecznie jestem maksymalnie rozczarowany perfumami które dostałem. Totalna porażka, kiedyś kupiłem od Was wersje standardową, nie było szału ale ze względu na cenę można powiedzieć że było akceptowalnie. Dlatego zdecydowałem się na obecne zamówienie, chcą jednak poprawić jakość zdecydowałem się na wersję deluxe gdzie zaperfumowanie miałbyć ponad 20%, zatem liczyłem na uczciwy produkt który już był znacznie drożyszy od poprzedniego. Wnioski: - Perfumy zupełnie odbiegają od oryginałów trudno rozpoznać który jest inspirowany jakimi perfumami, a zazwyczaj nigdy nie mam z tym problemu bo doskonale znam oryginały. -Perfumy są zupnie nie trwałe, na początku ostre ze względu na mocne stężenie spirytusu etylowego. Po chwili max do godziny nie czuć zupełnie nic, czuje bardziej płyn do płukania w którym prałem koszule. - Na 4 zapach który dostałem nie ma ani jednego który mógłbym pochwalić.... - Dostałem jeszcze olejek do brody ale jego jeszcze nie miałem okazji sprawdzic wiec się nie wypowiem. Generalnie Dramat!!! Macie świetny marketing, organizacyjnie też przebiega wszystko OK ale co z tymi produktami.... co się stało że wyszedł taki bubel.... Co ja mam teraz z tym zrobić??? chętnie oddam te nie używane, albo wymienie na coś uczciwego.... inaczej naprawdę nigdy nic od Was nie kupie a tym samym wszystkim będę odradzał bo to naprawdę są już żarty..... 3 miesiące temu tańsze perfumy mieliście w miarę ok, a w tym momencie drożysz i to drugie tyle nie nadają się do niczego..... Są naprawdę ohydne, chętnie odeślę żebyście sami zweryfikowali jaka to jest jakość.... nie ma żadnego olejku wszystko wyparowuje po chwili..... Naprawdę wygląda jakbym kupił jakieś totalne podroby na targu za 5 zł.... Proszę o jakąś reakcję w tej sprawię bo jestem maksymalnie rozczarowany, a nawet wkurzony bo Zaufałem Wam robiąc większe zamówienie.... i naprawdę czuje się maksymalnie oszukany :/
10 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji.
23 lip 2023

Cena zdecydowanie można powiedzieć że jest adekwatna do poziomu otrzymanego produktu.

Cena zdecydowanie można powiedzieć że jest adekwatna do jakości otrzymanego produktu. Nie podoba mi się określanie tych produktów jako wody perfumowane, ponieważ wydaje mi się mimo że nie jestem ekspertem, że intensywność oraz trwałość zapachów jest znacznie gorsza, niż faktycznych wód perfumowanych. Tak samo określanie poszczególnych perfum jako inspiracje firmowymi zapachami, jest według mnie troche naciągane, ponieważ (w bezpośrednim porównaniu z orginałem również edp) ciężko było wyłapać pojedyńcze podobne do siebie nuty, co jest zrozumiałe bo to nie jest podróbka 1 do 1, ale widoczna była znaczna różnica w intensywności na każdej z warstw oraz w trwałości, gdzie orginalne edp ciężko jest nawet zmyć czystą wodą. Raczej nie skorzystam ponownie z usług tego sklepu.
24 lip 2023
23 lip 2023
Zapach z edycji AJ Deluxe, niby większe zaperfumowanie, a guzik prawda! ta edycja nie jest ani bardziej trwała ani bardziej skoncentrowana czy też intensywna, niż zwykła edycja. Robiłem 3 zamówienia, właśnie po to, żeby porównać zanim postawię opinię.Według mnie najtrwalsze i intensywne, są najmniejsze pojemności, żeby złapać klienta, który potem po zamówieniu większej pojemności lub edycji limitowanej dostaje de facto gorszą jakość! Naciąganie typu sprzedajemy to samo albo i gorsze tylko w coraz to nowych buteleczkach. I owszem korzystałem z prawa odstąpienia od umowy/zwrotu, tutaj bez zarzutu, ale co do jakości produktu- cena rośnie, jakość wprost przeciwnie. Nie znoszę takiego stylu prowadzenia "byznesu" dlatego ostrzegam.
24 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu. Wszystkie perfumy nie zależnie od pojemności są lane z tej samej butelki z wybranym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
15 maj 2023
jeśli chodzi o perfumy- zdecydowana przewaga względem konkurencji. Zapach utrzymuje się długo, jest intensywny i bardzo zbliżony do orginałów. Natomiast obsługa sklepu to jakieś nieporozumienie. Zamienię złożyłam we wtorek i wybrałam odbiór paczki w filii w olkuszu. W piątek po godzinie 17 zadzwoniła do mnie Pani z zapytaniem, którym przewoźnikiem życzę sobie aby nadać moją paczkę ponieważ wybrała odbiór stacjonarny!!!???? Po zapytaniu kiedy mogę spodziewać się paczki do odbioru zostałam poinformowana, ze paczka jest już gotowa tylko nie dostałam maila z ów informacją. Na prawdę porażka jeśli chodzi o kontakt i informacje.
16 maj 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Wszystkie zgłoszenia o niewystarczającej jakości obsługi są dla nas bardzo ważne i natychmiast sprawdzane. Dołożymy wszelkich starań by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Mail od nas z informacją że zamówienie jest gotowe do odbioru został wysłany, być może trafił do spamu bądź innego folderu.
14 lis 2023

Dior Sauvage

Te pseudo perfumy podobno mają być inspirowane perfumami Dior Sauvage,w rzeczywistości nie mają z nimi nic wspólnego.Po użyciu najpierw jest ostry spirytusowy zapach,później nieco łagodnieje,ale ciągle czuć ostrą chemię,jeżeli już to trochę przypomina jakiegoś taniego Jaguara,ale bardziej płyn do dezynfekcji podłóg,chyba ktoś zupełnie pozbawiony węchu mógłby stwierdzić że to są perfumy inspirowane Dior Sauvage,no cóż jaka cena takie i perfumy,to był mój pierwszy i ostatni zakup tak zwanych perfum inspirowanych.
15 lis 2023
30 paź 2023

Odradzam alergikom

Zapach nr 744 jest nieziemski, zdecydowałam się na niego ze wglądu na brak zara cherry smoothie. Pachnie obłędnie, a moja bluzka pachniała nim nawet na drugi dzień. Niestety nie polecam alergikom…Po popsikaniu skóry mojej szyi następnego dnia nie mogłam przestać się drapać. Szyja była spuchnięta i czerwona. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, a perfumy zawsze aplikuję w okolice szyi i dekoltu. A szkoda, bo zapach jest piękny.
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że perfumy Panią uczuliły. Skontaktujemy się z Panią. Polecamy wypróbować naszą serię AJ WOOD ECO, są to zapachy dla alergików pozbawione substancji uczulających (chyba, że uczulenie jest na spirytus). Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą :)
28 gru 2023

Perfumy mało podobne do oryginalnych i pachną bardzo krótko

Perfumy niestety, ale mają mało co wspólnego z oryginałem, a do tego pachną bardzo bardzo krótko, a najgorsze jest to, że niestety, ale mimo zapewnienia Pani, że przesyłka na pewno dojdzie przed świętami (co było moim warunkiem zakupu) to nie doszły, przesyłka przez francuskie perfumy została wykupiona najtańsza jaka się da w związku z czym przesyłka nie doszła na święta mimo zapewnień. Nie polecam.
29 gru 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Paczka została przygotowana tego samego dnia tj. 21.12 co zostało złożone zamówienie. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera. Był okres przedświąteczny co mogło spowodować opóźnienie w dostawie. Nie mniej jednak przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Nie polecam perfumów z waszej firmy zamawiałam za pobraniem czekałam 2 tygodnie po czym dostałam wiadomości że paczka wróciła bo kurier nie zadzwonił ani nie było wiadomości SMS Kidy będzie przesyłka. Napisałam e-maila wpłaciłam pieniądze na konto to pani mi oznajmiła że za poprzednie zamówienie muszę zapłacić i za paczkomat to jest jakaś kpina miesiąc zwlekania .
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację jednak nie mamy wpływu na to że kurier nie skontaktował się z Panią i nie miała Pani możliwości odbioru paczki. Zgodnie z regulaminem koszt przesyłki zwróconej, którą nasza firma poniosła za wysłanie paczki za pobraniem musi Pani zapłacić jeśli chce Pani aby przesyłka została ponownie nadana. Składając zamówienie zaakceptowała Pani regulamin. My nie bierzemy odpowiedzialności za firmę kurierską, jednak jest nam przykro, że negatywnie oceniła Pani nasz sklep :( Skontaktujemy się z Panią ponownie aby rozwiązać tą sytuację. Zależy nam naszych klientach aby byli w pełni zadowoleni.
19 lip 2023
W teście perfum 1/25 zajęły u nas na kanale yt 25 miejsce trwałość intensywność , cena , kompetencje obsługi .. ( osoba pakująca pyta się : ,, o co chodzi z tymi zawieszkami " Pytanie brzmiało kiedy będą dostępne wybrane ( i tutaj zapachy zawieszek ) chociaż za liścik w tej kategorii było 2+ /5