francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7456) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 080)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

19 lip 2023
W teście perfum 1/25 zajęły u nas na kanale yt 25 miejsce trwałość intensywność , cena , kompetencje obsługi .. ( osoba pakująca pyta się : ,, o co chodzi z tymi zawieszkami " Pytanie brzmiało kiedy będą dostępne wybrane ( i tutaj zapachy zawieszek ) chociaż za liścik w tej kategorii było 2+ /5
20 sie 2023
Zapachy wcale nie są takie trwałe jak się je reklamuje. Gadanie o pH skóry jest nie zasadne, dobry perfum pachnie przynajmniej pół dnia. Tutaj zapach intensywnie utrzymuje się od 2 do max 3 godzin, później przynajmniej kolejne tyle jest wyczuwalny. Cena adekwatna do jakości co jest zaletą. Bukiet zapachowy również podobny do oryginalnych krewniaków.
21 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
24 sie 2023

Masakra

W 3 fiolkach z 4, które otrzymałam znajduje się cuchnaca ciecz. Na początku czuć tylko alkohol, a potem tylko brzydki zapach. Poprosiłam znajomych o ocenę i była taka sama. Nie wierzę, że to standard firmy. Może są zwietrzałe? Czwarty zapach jest akceptowalny, chociaż bardzo słabo przypomina oryginał i też ma wyczuwalną nieprzyjemną woń.
25 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
19 sie 2023
Zapach faktycznie przypomina oryginal do złudzenia, ale, przynajmniej na mojej skórze, nie utrzymuje się nawet przez 5minut. Zamówiłam eksperymentalnie i niestety eksperyment się nie udał, ale cena na tyle niska, że nie żałuję próby, a odsyłanie się chyba nie opłaca. Zazdroszczę tym, na których zapach się utrzymuje dłużej.
25 lip 2023
Zamawiałem trzeci raz i za każdym razem któryś z flakoników był w pewien sposób uszkodzony. Albo atomizer nie działał albo odpadał albo był wykrzywiony. To męczące żeby po każdym zamówieniu kontaktować się z obsługą, przesyłać zdjęcia, odsyłać towar i czekać na kolejny...
26 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów.
2 sie 2023

Zamówienie przyszło w prawdzie szybko, ale..

Zamówienie przyszło w prawdzie szybko, natomiast nie dostałam perfum na których najbardziej mi zależało - jedna z butelek została pomylona i dostałam inne perfumy. Zgłosiłam problem od razu, ale jeszcze nie udało się wyjaśnić sytuacji. Liczę na pozytywne zakończenie.
3 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.
30 cze 2023
Jestem mega zawiedziona. Nie wiem co się zmieniło ale moje zamówione perfumy nawet w połowie nie przypominają zapachów, którymi są inspirowane. Jestem zaskoczona tym bardziej, że nie jest to mój pierwszy zakup od Was szkoda :(
30 cze 2023

Trwałość zapachu

Kupiłem 4 sztuki pierwszy raz. Niestety ich zapach trzyma się maksymalnie godzinę. Nie wiem czy ja tak trafiłem, ale przy 4 różnych rodzajach aż nie możliwe. Czytałem opienie obliczyłem na więcej, niestety sie rozczarowałem
26 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
7 lis 2023
Późne nadanie przesyłki, po upomnieniu. Choć nie widzę, żadnego postępu w mailach, że przesyłka faktycznie ruszyła w drogę. Według statusu w zamówieniu nadal oczekuje na kuriera. Słaba obsługa klienta.
9 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Sprawa została wyjaśniona telefonicznie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
5 wrz 2023
Ładna buteleczka ale to wszystko. Zapach kompletnie inny niż oryginał. Niby wiedziałam, że to nie jest oryginalny zapach ale nie myślałam, że będzie się as tak różnił. No ale... co się komu podoba...
6 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
25 sie 2023
Zapach odbiega znacznie od oryginału ,dałam koleżance i jej się bardzo podobał pozatym bez zastrzeżeń przesyłka pięknie zapakowana dostarczona w ciągu dwóch dni, bez uszkodzeń. Polecam:)
28 sie 2023
Dziękujemy ❤️ Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Na stronie posiadamy ponad 500 zapachów. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć zapach, który spełni Pani oczekiwania.
W jednych na 8 perfum 1 przyszły z popsutym atomizerem nie reklamowałam ponieważ na tych perfumach zależało najbardziej i kupująca je osoba stwierdziła że jakoś sobie je przeleje
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinie. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.
8 maj 2023
Nie przyjemne doświadczenie. Przesyła teoretycznie wysłana nadal do mnie nie dotarła. Sklep nie odpowiada na wiadomości 🥺 przykre … nie zamówię więcej
9 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.
21 sie 2023
Perfumy trzymają się na ciele max pół godziny. Szybko tracą zapach. Płaci się tyle pieniędzy za coś co pachnie tylko w pudełku. Naprawdę głupie
22 sie 2023
4 sie 2023

Strasznie słabo

Zapachy całkowicie odbiegają od oryginałów a ich trwałość pomimo wybrania droższej opcji to max 2h jestem mega niezadowolony z tego zamówienia.
4 sie 2023

To nie to

Niby człowiek wiedział , a jednak się łudził ... Perfumy spoko , nieźle się trzymają jak na tą cenę , ale nie mają nic wspólnego z bottega .
22 sie 2023
Zapachy kompletnie inne od oryginalnych, zamówiłem dziesięć różnych ,z których może dwa były minimalnie podobne do odpowiedników. Dramat
23 sie 2023
25 wrz 2023
Pytacie się o zadowolenie klienta, który do dnia dzisiejszego nie otrzymał towaru i informacji od kuriera że jest do odbioru...
18 lip 2023
Perfumy ładne i trwałe, jednak czas oczekiwania na wysyłke towaru - 3 dni to w dzisiejszych czasach nieporozumienie.
19 lip 2023
Dziękujemy ❤️ Czas wysyłki na naszym sklepie zgodnie z regulaminem jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera.
11 wrz 2023
Zapach zamówionych przeze mnie perfum w 90 % odbiegał od oryginału. Poza tym trwałość minimalna. Nie polecam❗