francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7456) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 080)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

W jednych na 8 perfum 1 przyszły z popsutym atomizerem nie reklamowałam ponieważ na tych perfumach zależało najbardziej i kupująca je osoba stwierdziła że jakoś sobie je przeleje
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinie. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.
28 sie 2023

To nie to

Niby człowiek wiedział , a jednak się łudził ... Perfumy spoko , nieźle się trzymają jak na tą cenę , ale nie mają nic wspólnego z bottega .
28 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
18 lip 2023
Perfumy ładne i trwałe, jednak czas oczekiwania na wysyłke towaru - 3 dni to w dzisiejszych czasach nieporozumienie.
19 lip 2023
Dziękujemy ❤️ Czas wysyłki na naszym sklepie zgodnie z regulaminem jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera.
10 maj 2023
Nie zgodne zamówienie słabe karteczka ile osób pracowało nad moim zamówieniem a dwie pozycje i w tym jedna zgodna!!Nie lubię odsyłać bo niemam na to czasu więcej nie skorzystam i tyle!Rozumiem każdy się moze pomylić ale tyle osób nad tym pracowało i pomylić numer 38ktory chciałam a dostałam 30 słabe i do tego absolutnie nie mój zapach.
11 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Wszystkie zgłoszenia o niewystarczającej jakości obsługi są dla nas bardzo ważne i natychmiast sprawdzane. Dołożymy wszelkich starań by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Nasz dział obsługi klienta nawiązał już kontakt z Panią i problem został rozwiązany.
14 cze 2023

Wysyłka rewelacja, ale

Wysyłka ekspresowa! rewelacja! ale perfumy nie spełniają moich oczekiwań. Bardzo szybko ulatniają się z mojej skory, a co dla mnie najważniejsze - różnią się znacząco od oryginału (posiadam oryginalne zapachy, chciałam małą wersję na wyjazdy, by nie potłuc oryginalnego flakonika) Ogólnie, zapachy ładne, ale dla mnie to nie to.
15 cze 2023
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
1 sty 2024

3/5

Perfumy trwałe - wciąż było je czuć następnego dnia. Nr. 208 niestety mocno czuć ogórkiem, dopiero po kilku godzinach można było wyczuć inne nuty. Nr. 645 mnie zawiódł, charakteryzuje go mocna woń goździków - bardziej przypomina zapach świątecznej świeczki.
23 wrz 2023
Perfumki jedne lepsze, drugie słabsze. Ale dbanie o stałego klienta miernota. Żadnych bonusów, promocji. Zakupy za kilka stówek, a nawet próbki zapachu gratis nie otrzymasz. O katalog kilka razy zaznaczałam i też nic. Szkoda🤔
25 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych na których cyklicznie pojawiają się informacje o rabatach. Bardzo przepraszamy, katalog doślemy w wiadomości e-mail.
12 cze 2023
Na trzy zamówione zapachy tylko jeden spełnił moje oczekiwania. Zamówienie i obsługa natomiast na wysokim poziomie. W mojej ocenie warto zaryzykować choćby dla tego jednego zapachu.
13 cze 2023
Dziękujemy ❤️ Produkty, które nie spełniły oczekiwań można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
18 maj 2023
Kupilam dla porownania,iz mam orginalne perfumy jak I inne inspirowane na Escentric molecules. Zapach owszem podobny ale bardzo nie trwaly. Plus za ladna buteleczke.
19 maj 2023
Dziękujemy ❤️ Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży.
2 paź 2023
Pachną ładnie, ale jakoś po 2-3 godzinach ledwo co je czuć. Minus na fioleczkę męska na której tez jest „women”… musiałam podpisać mężowi ze to są jego 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo proszę o informację na adres e-mail: kontakt@francuskieperfumy.pl który z zamówionych zapachów ma napis "women" :) Być może nastąpił błąd.
30 gru 2023

Perfume smell does not last

The scents were made nicely and matched the original perfumes. However, the perfumes don't last at all. The smell vanishes shortly after wearing the perfume.
3 sty 2024
Thank you for your opinion. Perceptions of perfume durability vary depending on personal preference, individual skin pH, and other subjective factors. Perfumes can also have different effects on different types of fabrics. We would like to inform you that our company has a customer satisfaction guarantee and products can be returned within 14 days from the date of delivery.
29 wrz 2023

Zapachy krótkotrwałe

Więcej spirytusu niż zapachu, odbiegają od oryginalnego perfumu ale wiadomo że to nie będzie to samo i trzeba z tym liczyć, do torebki na codzień mogą być
29 wrz 2023
23 wrz 2023
Ładne, zgodne z opisem i oryginałem jednak nie dość trwałe. Wszak cena zachęca do dalszych zakupów i testowania kolejnych zapachów 🙂 Polecam
25 wrz 2023
24 maj 2023
Perfum pachnie zupełnie inaczej niż oryginalny , chyba komuś pomyliły się zapachu . Do tego jest nie trwały . Wiec ogólnie nawet 3* to dużo
24 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się .
4 lis 2023
Witam Daje tylko 3 gwiazdki gdyż dodając uwagi do mojego zamówienia niestety nie zostały uwzglednie (prosiłem o próbkę perfum męskich). ☹️
7 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy za niedopatrzenie. Przy kolejnym zamówieniu postaramy się dołączyć próbeczkę, prosimy o informacje w komentarzu do zamówienia tak jak teraz :) Pozdrawiamy
14 paź 2023
Przy takiej ilości za mówienia za kwotę prawie 850zl, 2 próbki w gratisie trochę słabo z waszej strony:) reszta bez zarzutu
19 wrz 2023
Jeszcze nie dostałam paczki bo bardzo długo trwa dostawa. Tydzień już minął, dość sporo jak na dostawę kurierem
20 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Z uwagi na dużą ilość zamówień, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera.
3 sty 2024
Odbiór osobisty.Budyniek nie oznakowany żadnym logiem FP ciężko trafiłc pierwszy raz że względu na brak loga
4 sty 2024
Dziękujemy za przekazanie nam informacji. Zrozumieliśmy, że znalezienie budynku bez loga może być wyzwaniem. W razie trudności z lokalizacją, zawsze może Pani skontaktować się telefonicznie z naszą obsługą klienta. Nasz personel z przyjemnością udzieli wszelkich potrzebnych informacji i pomoże w dotarciu na miejsce odbioru.

„Szybka” wysyłka:))

Zamówiłem perfumy w sobotę 25.11, jest piątek 01.12, a perfumy nadal nie zostały wysłane. Strasznie słabe.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Czas realizacji na naszej stronie zgodnie z regulaminem jest od 1 do 3 dni roboczych. Kurier odebrał od nas paczkę 28.11.2023 r.. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
29 gru 2023
Perfum ładny, zbliżony do oryginały, niestety bardzo nietrwały:( po godzinie nie czuć kompletnie nic