francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7456) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 080)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

DK
Diana K.
Kielce
4 maj 2023
Sklep ok ale perfum niestety nie czuć po 3 godz, projekcja znikoma.
5 maj 2023
BJ
Bozena J.
Biala podlaska
Wszystko jest w porządku szybka wysyłka i płatność jest pobraniowa
22 wrz 2023
Zapach w bardzo małym stopniu przypomina oryginał i jest nietrwaly
25 wrz 2023
Dziękujemy ❤️ Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
19 wrz 2023
Długa wysyłka, perfumy damskie dalekie od oryginalnego zapachu.
20 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny
25 gru 2023

Zapach mniej trwały

Wg mnie - te zapachy,które ostatnio zakupiłam są mniej trwałe.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu.
7 lis 2023
możecie poprawić jakość perfum, podoba mi się szybkość dostawy
8 lis 2023
21 lip 2023

Liczy się całokształt.

Jeżeli proponujecie katalog do zamówienia to go wysyłajcie.
25 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację jeszcze raz. Katalog został dostany drogą mailową.
19 maj 2023
Nie jest tak trwały zapach jak przed dwoma laty. Dziękuję.
22 maj 2023
Dziękujemy ❤️ Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu.
22 gru 2023
zapach daleki od oryginału ale wciąż trwały i przyjemny
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zauważył Pan trwałość i przyjemność zapachu. Rozumiemy, że może być on odrobinę inny od oryginału, ale ważne jest, że wciąż się podoba. Każdy nosi indywidualne odczucia zapachowe, a dany zapach może być inaczej postrzegany przez każdego z nas. Dziękujemy za wybór naszych produktów, na stronie posiadamy ponad 500 zapachów. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć zapach, który spełni Pana oczekiwania.
11 paź 2023
Zapach odpowiedni, trwałość nie do końca zadowalająca.
12 paź 2023
Dziękujemy za odpoczynek. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie są dostępne, starają się, aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Dostarczamy, że nasza firma posiada pojemnik na odpady, produkty można zastosować w ciągu 14 dni bez dostarczania.
9 gru 2023
Jedne z zamówionych perfum sporo odbiegają od orginalu
Dziękujemy ❤️
12 cze 2023
Wydłużyć czas trwałości zapachu. Sam zapach ok.
13 cze 2023
Większy gratis przy takich dużych zamowieniach
12 gru 2023
Dziękujemy za opinię. Rozumiemy, że gratisy mogą być atrakcyjne, ale obecnie nasza oferta opiera się na uczciwych cenach i doskonałej jakości. Dziękujemy za zrozumienie i za to, że jest Pani naszym klientem :)
16 paź 2023
Witam bOstatnio, mało Trwałe są te zapachy 😏😏
17 paź 2023
Zapachy nie utrzymuje się jakoś specjalnie
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
17 wrz 2023
Perfumy fajne ale za to dluga wysyłka.
19 wrz 2023
Dziękujemy ❤️ Z uwagi na dużą ilość zamówień, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych.
Trwałość perfum jest bardzo krótka .
14 lis 2023
24 lis 2023
Mało podobne zapachy do oryginałów
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
20 paź 2023
Zbyt długo czeka się na zamówienie
23 paź 2023
8 paź 2023
Szybsza wysylka to trzeba poprawic
9 paź 2023
Dziękujemy! ❤