francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7430) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 081)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

18 sty 2024
Na plus: Zmniejszenie kwoty minimalnego zamówienia po którym jest darmowa dostawa, dodatkowo wprowadzenie AJ deluxe w większych pojemnościach

Zapach inspirowany YSL Homme 335

Zapach inspirowany YSL Homme, nr335, zbliżony w 90 proc, utrzymuje się delikatnie nawet do 24 h. Małe problemy z atomizerem, ale poprawiłem.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️Jeśli będzie jakiś problem prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@francuskieperfumy.pl
IR
Irena R.
Myszków
Perfumy bardzo zbliżone do oryginału, mają piękny otulający zapach i utrzymują się długo na skórze. Jestem zaskoczona ich wysoką jakością.
Dziękujemy ❤️
Estetyka opakowania i flakony na perfumy może podobać się.Wody perfumowane o w miarę trwałym zapachu.Za rozsądną kwotę warte polecenia.
Dziękujemy ❤️
swietne perfumy, niska cena, dobrze zapakowane z gwarancja ze sie nie zbije polecilam wielu isobom i naprwno bede znowu zamawiala
8 sty 2024

Piękny zapach perfum

Dziękuję za szybką realizację zamówienia. Pełny profesjonalizm z Państwa strony. Zakup bardzo udany. Perfumy mają trwały zapach.
9 sty 2024
8 sty 2024
Perfumy świetne za niską cenę, bardzo podobne do oryginału, choć nie utrzymują się zbyt długo 🙂 mimo wszystko bardzo polecam 🙂
9 sty 2024
Dziękujemy ❤️
Pięknie pachną, podobnie do oryginalnych, a co najlepsze jedne z nich dłużej pachną niż te kupione w Dou..sie, polecam !

Idealne połączenie jak orginał

Wszystko dokładnie spakowane zgodnie z zamówieniem szybka realizacja i oczywiście odpowiedni zapach jak oryginał polecam

Co zmienić?

Osobiście chciałbym aby na każdej butelce również była informacja o inspiracji zapachu i bardziej czytelna niż obecnie.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️niestety nie mamy możliwości dodania napisu na buteleczce.
DS
Zamawiam od lat, zawsze realizują zamówienie sprawnie i szybko. Perfumy pięknie pachną i są trwałe. Gorąco polecam.
24 sty 2024
Witam serdecznie, poraz kolejny dziękuję bardzo jestem w pełni usatysfakcjonowany, pozdrawiam miłego dnia życzę 😊

Ulubiony sklep

Śliczne długotrwałe w dobrej cenie perfumy. Plus szybka dostawa i bezproblemowa obsługa. Polecam serdecznie 💚
Dziękujemy ❤️
Wspaniała woda toaletowa o zapachu mydła Dove. Polecam, bo kupuje już x raz dla siebie i przyjaciółek.
Dziękujemy ❤️
Bardzo dobra jakość, mega zbliżony zapach do oryginału, żałuję że dopiero teraz odkryłam tę stronę
Dziękujemy ❤️
Bardzo trwały zapach, wszystko zgodnie z opisem i zamówieniem. Dziękuję i do następnego zamowienia!
Dziękujemy ❤️
perfumy okej. perfumy mogły by być napisane jakie to są orginalne aby sugerować sie do orginalnych
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ niestety nie mamy takiej możliwości
20 sty 2024
Zapachy zbliżone do oryginałów , ceny powalające, a w dodatku szybka wysyłka, na pewno tu wrócę ☺️
26 sty 2024
Firma jest naprawdę super, duży wybór produktów, perfum, trwałość jest zależna, ale nie narzekam.
18 sty 2024
Wszystko poszło sprawnie i perfumki są bardzo trwałe i zapachy niemal identyczne jak oryginał :-)