polcaratdesign.pl- Logo - Opinie

polcaratdesign.pl

Opinie (159) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (751)

Ważny od: 7 cze 2018
polcaratdesign.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu polcaratdesign.pl

7 sty 2024
4 sty 2024
29 wrz 2023
Bardzo lubię srebro 🙂 Macie super wisiorki pierścionki Wszelkie komplety piękne i gustowne ❤️ Pozdrawiam 🙂❤️
6 lis 2023
Expresowa realizacja zamowienia. Komplet srebrny bardzo dobrze zapakowany. Ceny przystępne. Bardzo dobry sklep.
EA
Elżbieta A.
Konstantynów Łódzki
14 cze 2023
Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Oferta sklepu jest bardzo duża dla różnego rodzaju klientów. Nawet osoba bardzo wymagająca znajdzie coś dla siebie. Moje zakupy są zawsze trafione. Biżuteria jest bardzo starannie wykonana. Serdecznie polecam zakupy w polcaratdesign.pl a będziesz szczęśliwa i zadowolona.
Pierścionki są śliczne, szkoda tylko, że jest tak mały wybór w rozmiarze, mam nadzieję, że szybko się to zmieni. Obsługa na 5.
Odpowiedź ze sklepu polcaratdesign.pl
14 lis 2023
Dziękujemy za opinię! Będziemy wdzięczni za kontakt w jakim rozmiarze powinniśmy poszerzyć ofertę :) Pozdrawiamy serdecznie!
super! Realizacja zakupów bardzo sprawnie i szybko, zamówione produkty świetnej jakości. Bez najmniejszego zarzutu.
29 lis 2023
Jest wszystko super, a poza tym jestem stałą klientką od kilku ładnych latek. Wszystko mi się podoba bardzo.😘😘😘😘😘😘
Odpowiedź ze sklepu polcaratdesign.pl
Dziękujemy, doceniamy, serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego na Święta! :)
3 sty 2024
Kupione kolczyki z kamieniem amonitem są śliczne , zamierzam kupić kolejne błyskotki u tego producenta, polecam.
Super kontakt, ekstra ceny, ogromny wybór biżuterii. szybka dostawa. To mój kolejny zakup i na pewno nie ostatni!
29 maj 2023
Duży asortyment towarów i w związku z tym duży wybór, poza tym jasne i czytelne zasady kupna i sprzedaży.
28 lis 2023
Jak dla mnie wszystko jest w porządku. Jestem zadowolona z zakupionej biżuterii oraz obsługi klienta.
26 wrz 2023
Piękna biżuteria srebrna, dobry kontakt, ładnie zapakowane.
25 wrz 2023
Profesjonalnie ,szybko ,towar zgodny z zamówieniem .Polecam
7 lis 2023
Piękna bransoletka, błyskawiczna dostawa
25 lis 2023
Piękny unikatowy design wyrobu, profesjonalna obsługa, pełna satysfakcja, firma godna polecenia.
WŁ
Wiesia Ł.
Kornik -wielkopolska.
10 gru 2023

Wisiorek z agatem.

Wisiorek z agatem który kupiłam jest prześliczny.Obsługa klienta i wysyłka błyskawiczna.
26 wrz 2023
Profesjonalizm, bogata oferta, ekspresowa wysyłka, przystępne ceny. Nic dodać, nic ująć.
17 wrz 2023
Towar zgodny z opisem. Profesjonalna,szybka przesyłka. Wisiorek ładnie opakowany.
21 maj 2023
Przesyłka dotarła bardzo szybko, pierścionek w rzeczywistości jeszcze ładniejszy