alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2576) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2801)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

Jest ok .
1 kwi 2024
17 mar 2024
EG
Elzbieta G.
Wloclawek
6 lut 2024
Firany jakie kupiłam strasznie były pogniecione nie mogłam ich rozprasowac choć pisze przy produkcie bez prasowania 😰 zasłony ok 😔
Terminowa dostawa. jakość firan nie najlepsza. Zamówiłem dwie takie same sztuki. Duża różnica w wymiarze długości bo ponad 7 cm.
Dostałam zaslony na kołach,a zamawiałam wszystkie na tasmie
17 lut 2024
Długi okres oczekiwania na zamówiony towar.
MB
MALGORZATA B.
NOWA WIEŚ LĘBORSKA
3 mar 2024
Za tę cenę firana jest ładnie uszyta.
Cenowo niedrogie

zaslony

Bez zastrzeżeń
3 mar 2024
Wysyłka bardzo szybka. Wzór firan bardzo ładny. Niestety posiadają wady... Na samym środku został ślad po złym wiciu igły i stópki w woal, są zaciągnięte. Usunęłam białe nici, ale dziurki pozostały. Przy łączeniu gipiury i firany dziura, na szczęście niewidoczna po zawieszeniu. Po wypraniu prawdopodobnie rozedrze się bardziej i produkt będzie do naprawy lub do wyrzucenia (dlatego przed zawieszeniem ich nie prałam). Nie odesłałam, ponieważ krótkie firany są mi bardzo potrzebne, ponieważ nie chciałam mieć "gołego okna" (niemowlę uwiesza się na długich i mogło ściągnąć karnisz, dlatego zamówiłam krótkie i problem zniknął).
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
24 sty 2024
Dziękujemy za Twoją opinię i jest nam bardzo przykro, że napotkałaś problem z naszym produktem. Zawsze staramy się dostarczać towary najwyższej jakości, a Twoja opinia jest dla nas niezmiernie cenna. Jeśli zauważyłaś jakiekolwiek wady na naszych produktach, bardzo prosimy o kontakt z nami. Chętnie wymienimy wadliwy produkt na nowy, wolny od jakichkolwiek wad. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem i chcemy, abyś była zadowolona z każdego zakupu. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na kolejne zakupy.
16 sty 2024
JK