alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2525) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2737)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

7 kwi 2024
Uszyte perfekcyjnie,zgodnie z zamówieniem.Jestem mile zaskoczona ,nie myślałam że tak ładnie będą uszyte.Jeżeli chodzi o termin wykonania to trochę musicie wziąć pod uwagę wszelkie poprawki pisząc wykonanie kilka dni a przyszła w ciągu 2 tygodni to jest różnica ja wiem że u mnie były pewne poprawki ale takie sytuacje muszą być brane pod uwagę ale to na samym początku jak przyjdzie zamówienie a nie dopiero po tygodniu i tu jest obsuwa.Ogólnie jest ok i jestem bardzo zadowolona.
Wspaniała jest zmiana systemu informowania klienta. Każdy szczegół z etapów produkcyjnych dociera do zamawiającego i nie ma konieczności wykonywania telefonu z prośbą o informację. Nadal pozostaje świetna możliwość zamówienia próbek materiałów. Wykonanie i dostawa również są na niezłym poziomie.
Nie pierwszy mój zakup w tym sklepie, ale kolejny udany, szybka realizacja, dobry kontakt no i najważniejsze towar zgodny z opisem, solidne, staranne wykonanie i uszycie. Jeżeli jakieś zmiany wiosenne, letnie w domu, to koniecznie korzystajcie z "alena firany".

Bardzo dobre produkty.

Kolejny raz kupiłam zasłony od firmy Alena. Wcześniej zamówiłam próbki, więc dokładnie wiedziałam, jak będą wyglądały. Produkty są naprawdę świetnej jakości. Nic sie z nimi nie dzieje po praniu. Kolory nie blakną, przelotki się nie niszczą. Szczerze polecam.
Kontakt ze sklepem bardzo dobry, wykonanie zasłon i firan dokładne. Niestety trafiłam na materiał który bardzo trudno wyprasować (nie pomaga delikatne pranie, wieszanie na mokro ani prasowanie, firany i tak są zmięte)
Pełen profesjonalizm - firanki uszyte niezwykle starannie, prezentują się pięknie! To był mój kolejny zakup - jestem ponownie bardzo zadowolona i na pewno skorzystam jeszcze z usług tej rzetelnej firmy!
Polecam z całego serduszka !! Firanki uszyte starannie i co do centymetra 😊 Zasłony welurowe przepięknie się prezentują. Jestem zakochana w materiale firanek. Bardzo łatwo się je prasuje. ❤️❤️
Dobrze żeby jakość prezentowanych firan była lepsza , wyraźniejsza. Być może na ciemniejszym tle , białe firany byłyby lepiej widoczne. Atrakcyjne ceny oraz jakość firan są bardzo dobre.
6 kwi 2024

Polecam!

To już moje kolejne zamówienie i jestem bardzo zadowolona, zarówno z obsługi, jak i z samych zakupów. Firany są pięknie uszyte, przesyłka trafiła do mnie błyskawicznie. Serdecznie polecam

Zdecydowanie polecam 👍

Produkt zgodny z opisem i przedstawionymi na stronie zdjęciami. Firany obszyte idealne , ze wszystkich stron, zgodnie z zamówieniem. Już myślę o kolejnym zakupie u Państwa. Rewelacja 👍
7 kwi 2024
Super zasłony. Bardzo dobra jakość i kolor. Tkanina do złudzenia przypominający len. Ponieważ jest zaciemniająca jest trochę sztywniejsza i bardzo ładnie się układa. Jestem zachwycona
Zamowilam firankę szyta na wymiar szeroka 6 m na 2.6 m wysokości. Firanka rewelacyjna, pięknie się układa, a jeszcze lepiej się prezentuje. Polecam z czystym sumieniem!
Piękne firanki,bardzo ładnie odszyte,super się układają,napewno jeszcze kiedyś zamówię,cały proces trwał ciut dłużej niż deklarowany na stronie,ale warto było poczekac
7 kwi 2024
Bardzo dobra jakość firan, śnieżnobiałe, pięknie haftowane (nawet ładniejsze niż na zdjęciach oferty). Zasłony również wysokiej jakości. Szybka dostawa. Polecam
Piękna 😍 obszycie super i na długość idealnie. Jestem bardzo zadowolona. Z daleka wydaje się gładka a jak się podejdzie widać jodełkę. Takie miłe zaskoczenie :)
Firana super jakość i wykonanie, jedyna uwaga to przy taśmie [SIRTAKI MULTIFUNKCJA 7,5 cm marszczenie x 1,71] szerokość 1,7 to za mało do gęstego umarszczenia

Cena atrakcyjna. Wykonanie bardzo dobre. Dobry kontakt z obsługą klienta. W razie kolejnych zakupów, nie muszę już szukać innego sklepu. Polecam
30 mar 2024
Jestem zachwycona obsługą, przemiły kontakt telefoniczny i pomoc. Firanka super wykończona. Jestem zachwycona. Szybka realizacja. Dziękuję.
Firanki są zjawiskowe, piękne a szycie na wymiar, to jest profesjonalizm. To jest mój drugi zakup i pewnie nie ostatni. Gorąco polecam.
Firany super obszyte ,zaslony bardzo ladne .Szkoda ze nie bylo opisanych dlugosci ktora to ktora firana .Poza tym wszystko na plus