alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2576) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2801)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

30 paź 2023

Opis produktu do poprawy

Usługa uszycia w porządku, trwała dość długo, ale byłam informowana o każdym jej etapie w wiadomości mailowej. Mam jednak zastrzeżenia do samej tkaniny, ponieważ producent informuje, że przy praniu zgodnie z zaleceniami, firana nie potrzebuje prasowania, co nie jest prawdą, nawet przy powieszeniu od razu na mokro, przy minimalnym odwirowaniu firanka jest pognieciona. Ma to ogromne znaczenie przy wielu metrach materiału. Nie kupilabym drugi wiedząc o tym.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
31 paź 2023
Pragniemy serdecznie podziękować za podzielenie się z nami Pani doświadczeniami oraz uwagami dotyczącymi zakupionego produktu. Jesteśmy zadowoleni, że nasz proces komunikacji dotyczący uszycia spełnił Pani oczekiwania. Przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego zastrzeżenia dotyczące tkaniny i jej właściwości po praniu traktujemy bardzo poważnie. Chcemy, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupionych u nas produktów. Zapewniam, że Pani opinia zostanie przekazana do działu kontroli jakości oraz do naszych dostawców w celu ewentualnej poprawy produktu oraz dokładniejszej weryfikacji informacji o jego właściwościach. Cenimy i doceniamy opinie naszych klientów, ponieważ pozwalają nam one doskonalić naszą ofertę oraz podnosić standard świadczonych przez nas usług. Proszę przyjąć nasze przeprosiny za wszelkie niedogodności. Będziemy wdzięczni za kolejne uwagi i sugestie, które pomogą nam stać się lepszymi.
10 lis 2023
Zamawiałam już dwukrotnie zasłony i do tej pory wszystko było w porządku. Niestety przy trzecim zamówieniu trafił mi się wadliwy egzemplarz. Dziura i zaciągnięcie materiału. Niestety zauważyłam to dopiero po skróceniu zasłony, dlatego zwrot nie był możliwy. Mimo wszystko cena jest atrakcyjna i jeśli ktoś nie wymaga zaciemniającej tkaniny, to będzie zadowolony.
11 sie 2023
Fajne produkty w korzystnej cenie. Tym razem czas realizacji zamówienia zgodny z deklaracją umieszczoną na stronie sklepu. Jednak realizacja mojego pierwszego zamówienia trwała powyżej tygodnia, a moje zapytania o wysyłkę były zbywane. Zamówiłam po raz kolejny ze względu na cenę i duży wybór wzorów.
25 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia. Firanki skrócone bez zastrzeżeń. Materiał firanki dobrej jakości. Świecące cekinki niestety odpadają, bo są przyklejane, po wypraniu pewnie odpadną wszystkie. Poszewki na poduszki rewelacja.
18 wrz 2023
Zasłony wykonane bardzo starannie. Są przyjemne w dotyku i ładnie się prezentują. Zdjęcia nie do końca odzwierciedlają kolor i teksturę zasłon, są bardziej niebieskie i jednorodne.
20 lip 2023
Generalnie jest ok ale nie podobało mi się bardzo krzywe ucięcie firan i przy ich szyciu musiałam wyrównywać (po ok. 5 cm) a więc były de facto węższe niż zamawiałam.
22 lis 2023
dostawa zgodna z zamówieniem, rzetelna firma,szczegółowa informacja na każdym etapie zamówienia, na minus trochę długi czas oczekiwania na realizację.
23 lip 2023

Zasłony na wymiar

Zasłony jakościowo bardzo dobre, ładnie zrobione na wymiar. Jedynym minusem jest długi termin realizacji zasłon na wymiar. Reszta na 5 :)
firanki super , ale trochę długi czas oczekiwania na firany, szczególnie że kupiłam firany bez szycia...
30 lip 2023
W ofercie, w tym w opisie i zdjeciach nic nie o fioletowym odcieniu firany. Ale ogólnie jest ok.
2 wrz 2023
Szybkość realizacji, jeśli pojawiają się problemy, opóźienia warto o tym poinformować klienta
9 sie 2023
jakość szycia kiepska. po pierwszym praniu na szwach firana sie rozejdzie. Reszta ok
16 lip 2023
Firanka zgodna z oczekiwaniami ,bardzo ładna,jedynie czas oczekiwania trochę długi.
24 sie 2023
Dobry materiał, dobre wykończenie, sprawna realizacja, rozsądne ceny.. Polecam
24 wrz 2023
Odcień zasłony na zdjęciu a w rzeczywistości różni się. Poza tym wsztstko ok
21 wrz 2023
Firany ładne jedyny minus że jedna jest delikatnie dłuższa od drugiej
31 sie 2023
Materiał świetny i zgodny ze zdjęciami. Bardzo długi czas realizacji.
25 sie 2023
Firany zgodne z zamówieniem, sprawny przebieg dostawy.
29 wrz 2023
To były małe zakupy , i trafione Tak jak na zdjęciu
23 paź 2023
więcej kompetentnych osób przyjmujących zamówienie