kochamoliwki.pl- Logo - Opinie

kochamoliwki.pl

Opinie (482) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1102)

Ważny od: 8 gru 2021
kochamoliwki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 maj 2023
Oliwki są na ogół pyszne, dostawa szybka, opakowanie super. Niestety uważam, że ostatnio oliwki są za słone.

Po raz kolejny papryczki nadziewane serem po paru dniach przechowywania w lodówce w oryginalnym opakowaniu sfermentowały. Pudełka z zawartością najpierw spuchły a potem samoczynnie otworzyły się. Produkt nie nadawał się do spożycia.

Opinie nt. sklepu kochamoliwki.pl

Sfermentowane papryczki.

Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Rozumiem, że jest Pan niezadowolony z tej sytuacji, ale jak wspomniałam w wiadomości email wysłanej do Pana, pieniądze zostały zwrócone na konto. Ponieważ jest to produkty spożywczy, taka sytuacja niestety może mieć miejsce. Na szczęście zdarza się to bardzo, bardzo rzadko. Dziękujemy za zgłoszenie tego zdarzenia, zwrócimy większą uwagę na ten produkt. Biorąc pod uwagę, że jest Pan naszym stałym klientem, wierzymy, że pozostałe produkty spełniają Pana oczekiwania. Z wyrazami szacunku zespół KochamOliwki.pl
AS
Dostałem nie te oliwki , zamawiałem z korniszonem a dostałem zwykłe
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Najmocniej przepraszamy jeżeli otrzymał Pan nieprawidłowe zamówienie. Uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz dostępny na naszej stronie w zakładce "kontakt" w celu rozwiązania niezgodności.
Bardzo drogie
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Rozumiemy, że cena może być wysoka. Staramy się jednak zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług, która jest adekwatna do naszych cen.
Przywrócić płatność kartą kredytową
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za pozostawienie opinii :)
oliwa pięknie zapakowana, a oliwki, które kupiłam na prezent okzało się, że są w plastikowym pudełku, słbo to wygląda:-(
16 gru 2023
Dziękujemy za informację zwrotną! Nasze oliwki zawsze pakujemy w szczelne plastikowe opakowania, natomiast w formie prezentu zachęcamy do wybrania naszych oliwek w słoikach! :)
7 sie 2023