kochamoliwki.pl- Logo - Opinie

kochamoliwki.pl

Opinie (449) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1065)

Ważny od: 8 gru 2021
kochamoliwki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 kwi 2023
Bardzo szybko, szczegółowe informacje odnośnie wysyłek zawarte są na stronie sklepu. Bardzo profesjonalne zapakowanie.

oliwa pięknie zapakowana, a oliwki, które kupiłam na prezent okzało się, że są w plastikowym pudełku, słbo to wygląda:-(

Opinie nt. sklepu kochamoliwki.pl

Najwspanialsze smażone pomidory jakie jadłam. Są przepyszne . Suszone śliwki kupiłam przez przypadek ,a zaraz zamawiam następna porcję. Miękkie słodkie soczyste.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Cieszymy się, że smażone pomidory przypadły Pani do gustu! To fantastyczne, że również suszone śliwki okazały się miłym zaskoczeniem. Dziękujemy za Pani miłe słowa i za zaufanie!😊
Bardzo szybka dostawa (już na drugi dzień od zamówienia przesyłka jest u mnie), wszystko jest świeże i dobrze zapakowane.
31 mar 2024
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej dostawy i jakości naszych produktów. Naszym celem jest zapewnienie świeżości i starannej obsługi każdego zamówienia. Zapraszamy ponownie!

Najlepsze oliwki i migdały 😍

Najlepsze oliwki i migdały. Nigdy wcześniej takich nie jadłem. Bedę zamawiał i polecał WARTO 😍
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasze oliwki i migdały przypadły Panu do gustu. Doceniamy zaufanie i wsparcie oraz z radością kontynuujemy dostarczanie wysokiej jakości produktów. Do zobaczenia ponownie w naszym sklepie! 😊👍
Tak smacznych oliwek dawno nie miałam.....Tapenada boska.... Bardzo gorąco polecam 🥰
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Pani Beato to wspaniale, że tak Pani smakowały! Nasza tapenada cieszy się dużą popularnością. Dziękujemy za polecenie i miłe słowa! Jeśli będzie Pani potrzebować więcej, z przyjemnością Panią obsłużymy. 🤗😊
EL
Ewa L.
Lublin
Oliwki pyszne jak zwykle. Szybciutka dostawa. Polecam ten sklep
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasze oliwki przypadły Pani do gustu i że była Pani zadowolona z szybkiej dostawy. Doceniamy polecenie naszego sklepu i zapraszamy ponownie!

Super jakość! Błyskawiczna dostawa!

Super jakość, bezpieczne opakowanie i błyskawiczna dostawa!
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania, a dostawa przebiegła sprawnie. Zapraszamy ponownie!
Wszystkie produkty bardzo smaczne Polecam bardzo
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Pani Danuto bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Pani do gustu! Dziękujemy za polecenie i miłe słowa! Zapraszamy ponownie po więcej pyszności! 🤗🛒

Wszystko jest super. Polecam znajomym.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych produktów. Doceniamy rekomendację i mamy nadzieję, że również znajomi będą zadowoleni z zakupów u nas!
Szybko świetna jakość szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za Pana opinię! Jesteśmy zadowoleni, że był Pan zadowolony z jakości naszych produktów oraz szybkości dostawy. Doceniamy wsparcie i zapraszamy ponownie w przyszłości!
Wszystko na najwyższym poziomie
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zachęcamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!
Towar spełnia moje oczekiwania
31 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasz towar spełnił Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć produkty wysokiej jakości naszym klientom. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
Smaczne polecam jak zawsze
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za rekomendację! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu i życzymy smacznego!
super jakość. Polecam
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jakość naszych produktów spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
Oliwki przepyszne 😋
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Cieszymy się, że oliwki przypadły Ci do gustu! Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie po więcej pyszności! 😋
Wszystko jest OK.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
Wszystko super
1 dzień temu
Pani Joanno cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów! Dziękujemy za Pani komentarz i zapraszamy ponownie do naszego sklepu! 😊
Najlepsze
7 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupów! Dziękujemy za Twoją opinię i zapraszamy ponownie! 😊🛒
1 dzień temu
Dziękujemy za pozytywną opinię!
1 dzień temu
Dziękujemy za pozytywną opinię!