dobrypiesek.pl - Sklep dla Twojego dobrego pieska

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (17)

Ważny od: 4 wrz 2023
dobrypiesek.pl - Sklep dla Twojego dobrego pieska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu dobrypiesek.pl - Sklep dla Twojego dobrego pieska

25 kwi 2024
Bardzo dobre ceny, szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry i sympatyczny kontakt.
Wszystko super. Paczka pięknie zapakowana i podpisana. Dodatkowo super atrakcja dla Psiaka w postaci paczki do wędzenia.
Jestem bardzo zadowolona! Pięknie zapakowana przesyłka! Wszystko Super!
AX
Ania x.
Łódź

Wspaniały sklep…

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność; błyskawiczny i bardzo miły kontakt; paczka pięknie spakowana; Polecam i ja i mój piesek
6 lut 2024
Wszystko wspaniale zapakowane, super jakość i szybka przesyłka. Bardzo polecam!
6 lut 2024
Super kontakt, przemiła obsługa i ekstremalnie szybka realizacja zamówienia.
7 lut 2024
współpraca
9 paź 2023

Dobry piesek jeszcze lepsze zakupy

Nazwa sklepu jest super 😍 obsługa zamówienia, kontakt, uprzejmość, komunikacja jest fantastyczna, więc chce się tam zdecydowanie kupować dla dobrego pieska ❤️ taka nazwa sklepu zobowiązuje i to zobowiązanie jest wypelniniane z absolutna starannoscią. Plus przyjazne ceny 🫶
21 lis 2023

10/10

Świetny asortyment, re-we-la-cyj-na obsługa klienta i szybka wysyłka. Nasz psiak chętniej chodzi na spacery w kurtce, a i wrócimy po karmę 😊 Polecam serdecznie!
12 lis 2023

Bardzo polecam!

Zamówienie pięknie spakowane, wysłane szybko. Paczka dla psiaczka 😍 I super gratisy! Zarejestrowałam konto i na pewno będę stałym klientem!
28 wrz 2023

Bardzo zadowolony!

Paczka została wysłana bardzo szybko i dojechała w dobrym stanie. Bardzo spodobały mi się gratisy i dodatkowy kartonik z przysmakami dla psa :)
16 paź 2023
Bardzo fajna obsługa zamówienie poszło szybko i byłam poinformowana o każdej krok. A przedmiot który zamówiłam jest super.
17 lis 2023
2 paź 2023
Szybko i sprawnie
4 paź 2023
Szybka wysyłka, super produkty. Polecam!
19 paź 2023
prezencik, szybka wysyłka