dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (200) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1389)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

13 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze produkty oraz możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami i czekamy na ponowne zamówienie z Państwa strony.
4 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję dlapsaikota.com! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia i doceniamy Pana miłe słowa. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy zobowiązani do ciągłego szukania super produktów i dbanie o wysoki standard usług. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię; jest ona bardzo doceniana!
30 sie 2023
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas, aby zrecenzować dlapsaikota.com! Cieszymy się, że uznał Pan nasze usługi za tak wysokiej jakości. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia za każdym razem, gdy odwiedzają naszą stronę. Cenimy Państwa opinie i jesteśmy wdzięczni za 5 gwiazdek. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie nas!
25 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z dlapsaikota.com i ocenił nas na 5/5 gwiazdek. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom super produkty i pozytywne doświadczenie. Cenimy Państwa opinie i uwagi, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszych usług i oferty. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć!
23 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Jesteśmy wdzięczni, że mamy takich klientów jak Pani, którzy doceniają nasze zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości usług. Nasz zespół stara się zapewnić jak najlepsze produkty i wrażenia. Cieszymy się, że Państwa wizyta była pozytywna. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani miło spędzał z nami czas i nie możemy się doczekać, aby wkrótce ponownie Panią obsłużyć.
12 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy, że znalazł Pani czas, aby ocenić nasze usługi! Cieszymy się, że ocenił nas Pani 5/5 i doceniamy Pani pozytywną opinię. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów zoologicznych. Mamy nadzieję, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z nami i nadal będzie nam Pani powierzał swoje potrzeby. Dziękujemy, że są Państwo naszymi lojalnymi klientami!
10 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat dlapsaikota.com! Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i doceniamy Państwa wsparcie w realizacji tego celu. Z niecierpliwością czekamy na dalszą obsługę Państwa zamówienia.
9 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że podobała Ci się wizyta w naszym sklepie. W dlapsaikota.com staramy się oferować najlepszy wybór produktów zoologicznych, a także doskonałą obsługę klienta i bezkonkurencyjne ceny. Polecamy się na przyszłość.
6 sie 2023
5 paź 2023
Witaj, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszej strony internetowej! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z nami i otrzymanym produktem. Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom usług na najwyższym poziomie i doceniamy Twoje 5 gwiazdek. W dlapsaikota.com zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że takie było Twoje doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję!
6 sie 2023
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i ocenę 5/5! W dlapsaikota.com cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i produkty, więc cieszymy się, że czujesz to samo! Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
30 lip 2023
23 lip 2023