dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1383)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Miły pan z magazynu informuje o możliwości odbioru zamówienia. Super 👍
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Staramy się, aby każde doświadczenie klienta w dlapsaikota.com było pozytywne, a Twoja recenzja daje nam znać, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś!
26 sty 2024
słaba jakość pakowania, paczka "wbita" w paczkomat rozdarta, pognieciona
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami na dlapsaikota.com. Rozumiemy twoją frustrację związaną z jakością pakowania i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pozytywne wrażenia z zakupów, co obejmuje zapewnienie, że nasze produkty są bezpiecznie zapakowane i chronione podczas transportu. Doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do ulepszenia naszych usług w przyszłości. Dziękujemy, że jesteś naszym cennym klientem!
16 sty 2024
Wszystko ok, przesyłka zgodna z opisem , paragon w środku. Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za recenzję i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zamówienia! W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony i jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów z błyskawiczną wysyłką. Doceniamy twoje miłe słowa!
6 sty 2024
Duży wybór, dobre jakościowo karmy, bezproblemowe zamówienie i dostawa.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że nasz wybór, jakość i proces dostawy spełniają Twoje oczekiwania. W Dlapsaikota.com zawsze naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy przekraczać Twoje oczekiwania!
8 sty 2024
Jestem zadowolona z zakupów , profesjonalnie i szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy, że jesteś zadowolony z zakupu i szybkiej dostawy. W dlapsaikota.com staramy się zapewniać najwyższej jakości doświadczenia i miło nam słyszeć, że właśnie to robimy! Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie.
28 sty 2024
Bardzo szybka wysyłka i gratisy, zawsze cieszą
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy i gratisów! W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia z zakupów. Wierzymy, że najlepiej jest to osiągnąć poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów z szybką i niezawodną wysyłką. Naprawdę doceniamy wasze wsparcie i opinie!
13 sty 2024
Szybka dostawa ogólnie wszystko
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z dlapsaikota.com i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom szybką dostawę i wyjątkową obsługę, więc cieszymy się, że możemy to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!
wszystko zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło zgodnie z oczekiwaniami. W dlapsaikota.com dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i najwyższej jakości produktów zoologicznych, dlatego doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Karma bardzo dobrej jakości
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom tylko najwyższej jakości produkty do pielęgnacji zwierząt. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i mamy nadzieję, że znajdziesz wiele radości w swoim futrzanym przyjacielu!
10 sty 2024
szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne doświadczenia i wygląda na to, że w tym przypadku nam się to udało! Doceniamy twoje wsparcie.
24 sty 2024
30 lip 2023
AO
Anna O.
17 maj 2023
Szybka dostawa, spory wybór produktów. Na stronie sklepu przydałaby się możliwość filtrowania produktów wg kilku przynajmniej kryteriów. Teraz muszę przeglądać całą listę, czyli 6 stron z mokrą karma dla kota, żeby znaleźć te które mnie interesują. Dla mnie najważniejsze kryteria wyboru to: karmy monobiałkowe, konkretny rodzaj mięsa (np. cielęcina).
10 gru 2023
Zamówiłam próbki karm (Naturea i Tribal) dla swoich pupili. Ceny uważam za bardzo dobre, tym bardziej, że karmy znikają w oka mgnieniu. Bardzo szybka wysyłka również wpływa na pozytywną opinię . Z pewnością do Państwa wrócę
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że ty i twoje szczeniaki kochacie Naturea i Tribal! Dążymy do zapewnienia najlepszych cen, szybkiej dostawy i najwyższej jakości produktów dla naszych futrzanych przyjaciół. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, by Twoje doświadczenie było przyjemne. Jeszcze raz dziękujemy za bycie lojalnym klientem - nie możemy się doczekać, aby nadal dostarczać Ci to, co najlepsze w żywieniu zwierząt!
12 cze 2023
zrobiłam pierwszy raz zakupy ale myślę, że jest to dobry, solidny i godny polecenia sklep, poradzą, solidnie pakują, sprawnie i miło obsługują a i też solidnie i miło dostarczają, polecam bardzo dobry sklep.
11 lis 2023
Karma super, wybrednej Tosi bardzo smakuje. Tuńczyk w przeróżnych zestawieniach pachnie i wygląda smacznie. Polecam. Wybór, zakup przesyłka wszystko na najwyższym poziomie
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję i za polecenie nas! Staramy się, aby nasze produkty były tak smaczne i apetyczne, jak to tylko możliwe, więc cieszymy się, że Tosi spodobał się Naturina. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że ponownie wybierzesz dlapsaikota.com