dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (202) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1391)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

13 gru 2023
Szybka dostawa polecam
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko dostarczone. W dlapisaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów i doceniamy Twoje wsparcie!
7 lis 2023

Zadowolona klientka

Szybka dostawa Super
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za świetną recenzję! Dziękujemy za poświęcenie czasu na poinformowanie nas o swoich doświadczeniach. Cieszymy się, że otrzymałeś szybką dostawę - staramy się, aby nasi klienci otrzymywali zamówienia szybko i w doskonałym stanie. Jeszcze raz dzięki!
29 paź 2023
błyskawiczna wysyłka
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą szybką wysyłką. W Dlapsaikota dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby każdego klienta były zaspokajane szybko i skutecznie. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
7 cze 2023
Troska o kupującego
5 sie 2023
Bardzo dobra karma.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podobała Ci się jakość naszych karm i dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard jakości, którego oczekują od nas nasi klienci. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję!
18 sie 2023

Szybka realizacja
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości realizacji zamówienia. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom terminową dostawę wysokiej jakości produktów i doskonałą obsługę klienta. Cenimy Państwa opinie i doceniamy poświęcony nam czas!
10 sty 2024
szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne doświadczenia i wygląda na to, że w tym przypadku nam się to udało! Doceniamy twoje wsparcie.
22 maj 2023
Szybka realizacja
14 wrz 2023
Nie mam paczki
5 paź 2023
Widzę, że paczka dotarła. Dziękujemy za zaufanie i kolejne zamówienie. W razie pytań proszę o kontakt email....Wszystkiego dobrego.
1 cze 2023
Profesjonalne
22 wrz 2023
Super karma 👍
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. W dlapsaikota.com staramy się tworzyć pozytywne środowisko i zapewniać doskonałą obsługę i produkty dla naszych klientów. Doceniamy Państwa wsparcie!
20 cze 2023
wszystko ok
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i doceniamy Państwa opinie. Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić recenzję.
31 sie 2023
super
5 paź 2023
Dziękujemy, że podzielił się Pan z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami z dlapsaikota.com! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy. Jeszcze raz dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby nas zrecenzować!
14 sty 2024
30 gru 2023