Uniformsy.pl- Logo - Opinie

Uniformsy.pl

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (624)

Materiał z którego wykonana została tunika jest gruby, elastyczny, nie krępuje ruchów, ładnie wygląda na sylwetce. Rozmiar zgodny z tabelą rozmiarów. Kolor ciemniejszy niż na zdjęciach.

18 lut 2024
Zamówiłam buty fitclog, na zdjęciu były z dziurkami a przyszedł inny model bez dziurek. Jednak są nadal bardzo wygodne, więc mimo wszystko jest ok

Opinie nt. sklepu Uniformsy.pl

Materiały bardzo przyjemne przewiewne. Jeżeli chodzi o komplety np spodnie i bluza, bardzo szkoda że nie można kupować oddzielnie. Bardzo rzadko cały komplet pasuje rozmiarem. Oddzielnie można sobie dobrać do sylwetki spodnie i blzę. Sukienki bardzo wygodne i ładne.
Sprawnie i szybko Materiał sukienki medycznej jest jakościowo świetny Lekka , kolor piękny jak na zdjęciu .
10 lip 2024
28 cze 2024
7 cze 2024

Szybka dostawa, wszystko zgodnie z opisem. Sukienka super, rozmiar zgodnie z opisem. Fajny, cienki materiał- na lato idealna.
22 cze 2024
Piękna sukienka, cudowny, żywy kolor a do tego bardzo wygodna nie krępuje ruchów. Fantastyczna !
20 cze 2024
Bardzo szybka przesyłka, paczka zabezpieczona, scrubsy rewelacyjne
21 cze 2024
16 cze 2024
14 cze 2024
13 cze 2024
12 cze 2024
2 maj 2024
Jestem mega zadowolona. Oczywiście to nie moje pierwsze zamówienie tylko kolejne. Ślę za każdym razem jestem pozytywnie zaskoczona. Mega polecam
22 maj 2024
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem i zdjęciem
14 maj 2024
Super, polecam
22 maj 2024
16 maj 2024
16 maj 2024
5 maj 2024
Firma bardzo profesjonalną. Osoba udzielająca informacji, na temat towaru, bardzo profwsjonalna. Naprawdę polecam produkty jak i firmę.